Adoptuj!

Posted: 29 października 2011 by Sandra Kwiecień in ddak, ogłoszenie
Tagi: ,

Coraz więcej kapłanów prosi o modlitwę.  W zakładce ZGŁOSZENIA znajduje się aktualna lista kapłanów oczekujących na adopcję. Gorąco zachęcam Was do przygarnięcia ich pod swoje modlitewne skrzydła.

Wciąż mam zepsuty komputer, więc odpisywanie na Wasze maile oraz wprowadzanie aktualizacji jest  niestety rozciągnięte w czasie, lecz robię co mogę, by mimo trudności, wciąż płynnie działać. Przypominam także o „Ogłoszeniach bieżących”, które znajdują się u góry lewego menu.

Dzięki nim możecie się dowiedzieć o planowanych terminach wysyłek (Kart Adopcyjnych, zamówień), przeszkodach czy przerwach w działaniu (sesje). Zawsze będzie pojawiać się też data aktualizacji ogłoszeń, by łatwo zauważyć, gdy tylko pojawi się coś nowego. Kolumna ta została stworzona z myślą o Was, zachęcam więc do regularnego jej czytania.

Przedstawiam Wam także kolejne dwa wzory zakładek, poprzez zakup których można finansowo wspomóc Dzieło. Koszt jednej zakładki to 50 gr, a przy przesyłkach pocztowych dodatkowo 1,55 zł za znaczek (nie wliczany przy zamówieniach powyżej 20 zł). Z góry Bóg zapłać za każdą modlitwę, adopcję i pomoc Dziełu!

Reklamy
Komentarze
 1. tadeo pisze:

  szkoda ze nie ma odwrotenj opcji – adopcji malych dzieci przez kaplanw – ile by bylo radosci – biskup pac mzoe potwierdzic

  • Sandra pisze:

   Prawdą jest, że zdarzają się naprawdę złe rzeczy w Kościele, lecz gdyby zainteresować się blogiem, na którym się wyraża swoje zdanie, to warto przeczytać coś więcej , aniżeli tylko tytuł. Podstawowa zasada tej akcji jest wyrażona w poniższych zdaniach:
   „Zadaniem tej strony jest propagowanie idei modlitwy za kapłanów. W dzisiejszych czasach dużo mówi się o pasterzach Kościoła w bardzo negatywny sposób. Nie wszystkie rewelacje, które do nas docierają są prawdą, lecz nie da się ukryć, że wśród wielu plotek i powtarzanych opinii znajdują się i te, które niestety pokrywają się z rzeczywistością..”
   Chcemy uniknąć, wyeliminować to, co złe. Możemy nic nie robić i tylko krzyczeć. Ale możemy też pomóc. I do tej pomocy zachęcam. Kolejne hasło tej akcji brzmi, że jeżeli ktoś jest rozczarowany postawą księży lub widzi, że źle się dzieje, to niech zrobi coś konstruktywnego- modli się za tego kapłana każdego dnia, by się zmienił, nawrócił. I o tę modlitwę proszę, także Was. Tak wiele możecie w ten sposób działać. Pokornie proszę Was o pomoc, by cały Kościół uzdrowić.

 2. ktoś pisze:

  za kapłanów pedofili też się modlicie…???

 3. Ryszard pisze:

  Czyżby tych kapłanów opuścił Bóg Ojciec, że trzeba biedne sierotki adoptować!

  • Sandra pisze:

   Po pierwsze, Bóg nikogo nie opuszcza.
   Po drugie, adopcja nie ma nic wspólnego z życiem czy jakością posługi kapłana. Modlitwa jest dla każdego, bo jest największym darem jaki jeden człowiek może ofiarować drugiemu. Modlimy się i za tych, których lubimy i uważamy, że są dobrymi pasterzami, jak i za tych, którzy pobłądzili. Bez różnic, oceniania czy wartościowania.

  • kantarella pisze:

   Wlasnie sie pomodlilam za kaplanow czyniacych dobro. Za darmo. Wsparlam Dzielo. Czekam na „Bog zaplac”.

 4. antonina pisze:

  Ja również gorąco zachęcam wszystkich odwiedzających tę stronę do modlitwy za kapłanów.
  Tak jak my potrzebujemy ich – tak i oni potrzebują nas, a konkretnie potrzebują od nas modlitewnego wsparcia.
  Gdzieś już na tej stronie ktoś napisał, że modlitwa ta przynosi obustronne owoce – ja również to potwierdzam. Kto w te słowa nie wierzy…niech spróbuje, a sam się przekona.
  Pozdrawiam wszystkich „duchowych opiekunów” z ddak.

 5. Via Spei pisze:

  Jesteś WIELKA w tym wszystkim co czynisz!
  +

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s