Wysyłka materiałów promocyjnych

IMG_20130827_094816

Nie wszędzie możemy dotrzeć, lecz z Waszą pomocą informacje o Dziele Duchowej Adopcji Kapłanów mogą pojawić się w Waszych parafiach, uczelniach, szkołach czy wspólnotach :) Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego DDAK organizuje kolejną wysyłkę materiałów promocyjnych. Wszyscy chętni, którzy chcieliby pomóc nam w promowaniu akcji mogą bezpłatnie otrzymać paczkę zawierającą następujące materiały:

  • dwa plakaty A3 (jeden poziomy i jeden pionowy),
  • trzy zestawy ulotek A5 (łącznie kilkadziesiąt sztuk),
  • paczuszka ulotek informujących, dwustronna, w formacie A5,
  • jedna „gazetka” informująca, do wywieszenia – dwie kartki A4,
  • zestaw formularzy zgłoszeniowych (można pośredniczyć w przekazywaniu adopcji i wysłać nam wpisane zgłoszenia mailem),
  • dla katechetów – płyta CD z dwoma prezentacjami o DDAK.

Przykładowy zestaw obejmuje:

IMG_20130827_102211

Z całego serca dziękujemy wydawnictwu Hlondianum za przygotowanie graficzne oraz dostarczenie nam kilkuset plakatów A3, a także w sposób szczególny pragniemy podziękować Agnieszce Dankiewicz za ogrom pracy włożony w przygotowanie ulotek oraz płyt z prezentacjami.

Aby otrzymać zestaw materiałów, wystarczy napisać maila na adres:

sandra.kwiecien@gmail.com

o tytule: „Materiały promocyjne”. W treści wiadomości należy podać adres, na który mamy przesłać paczkę. W przypadku tych osób, które mają możliwość dotarcia do kilku parafii/wspólnot/szkół możemy załączyć większą ilość plakatów A3 oraz ulotek A5. Katecheci mający możliwość przedstawienia prezentacji na zajęciach, otrzymają także płytę CD. Wystarczy tylko zaznaczyć to w mailu.

Mądrzejsi o doświadczenia z poprzedniej wysyłki, nieco lepiej spakujemy zamawiane przez Was materiały. Dostarczane będą one w kopertach bąbelkowych o gigantycznym rozmiarze A3 – nie ma więc szans, by zmieściły się w skrzynce :-) Do każdej koperty wkładany będzie karton usztywniający, utrudniający Poczcie Polskiej zmiażdżenie przesyłki ;) Miejsce zaklejenia koperty będzie dodatkowo oklejone taśmą klejącą. Mamy nadzieję, że materiały dotrą do Was w przyzwoitym stanie. Wszystkie koperty będą wysyłane priorytetem, od czwartku do poniedziałku.

Z uwagi na ogromną ilość zamówień (jak do tej pory – największą, przekraczającą nasze najśmielsze oczekiwania), termin przyjmowania Waszych zamówień to TYLKO 27.08. i 28.08.

IMG_20130827_095010

Reklamy
This entry was posted by Sandra Kwiecień.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: