Wysyłka materiałów promocyjnych

Posted: 27 sierpnia 2013 by Sandra Kwiecień in materiały
Tagi:

IMG_20130827_094816

Nie wszędzie możemy dotrzeć, lecz z Waszą pomocą informacje o Dziele Duchowej Adopcji Kapłanów mogą pojawić się w Waszych parafiach, uczelniach, szkołach czy wspólnotach 🙂 Tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego DDAK organizuje kolejną wysyłkę materiałów promocyjnych. Wszyscy chętni, którzy chcieliby pomóc nam w promowaniu akcji mogą bezpłatnie otrzymać paczkę zawierającą następujące materiały:

 • dwa plakaty A3 (jeden poziomy i jeden pionowy),
 • trzy zestawy ulotek A5 (łącznie kilkadziesiąt sztuk),
 • paczuszka ulotek informujących, dwustronna, w formacie A5,
 • jedna „gazetka” informująca, do wywieszenia – dwie kartki A4,
 • zestaw formularzy zgłoszeniowych (można pośredniczyć w przekazywaniu adopcji i wysłać nam wpisane zgłoszenia mailem),
 • dla katechetów – płyta CD z dwoma prezentacjami o DDAK.

Przykładowy zestaw obejmuje:

IMG_20130827_102211

Z całego serca dziękujemy wydawnictwu Hlondianum za przygotowanie graficzne oraz dostarczenie nam kilkuset plakatów A3, a także w sposób szczególny pragniemy podziękować Agnieszce Dankiewicz za ogrom pracy włożony w przygotowanie ulotek oraz płyt z prezentacjami.

Aby otrzymać zestaw materiałów, wystarczy napisać maila na adres:

sandra.kwiecien@gmail.com

o tytule: „Materiały promocyjne”. W treści wiadomości należy podać adres, na który mamy przesłać paczkę. W przypadku tych osób, które mają możliwość dotarcia do kilku parafii/wspólnot/szkół możemy załączyć większą ilość plakatów A3 oraz ulotek A5. Katecheci mający możliwość przedstawienia prezentacji na zajęciach, otrzymają także płytę CD. Wystarczy tylko zaznaczyć to w mailu.

Mądrzejsi o doświadczenia z poprzedniej wysyłki, nieco lepiej spakujemy zamawiane przez Was materiały. Dostarczane będą one w kopertach bąbelkowych o gigantycznym rozmiarze A3 – nie ma więc szans, by zmieściły się w skrzynce 🙂 Do każdej koperty wkładany będzie karton usztywniający, utrudniający Poczcie Polskiej zmiażdżenie przesyłki 😉 Miejsce zaklejenia koperty będzie dodatkowo oklejone taśmą klejącą. Mamy nadzieję, że materiały dotrą do Was w przyzwoitym stanie. Wszystkie koperty będą wysyłane priorytetem, od czwartku do poniedziałku.

Z uwagi na ogromną ilość zamówień (jak do tej pory – największą, przekraczającą nasze najśmielsze oczekiwania), termin przyjmowania Waszych zamówień to TYLKO 27.08. i 28.08.

IMG_20130827_095010

Reklamy
Komentarze
 1. Robert pisze:

  Dzisiaj ks. proboszcz w mojej parafii ułożył ogłoszenie parafialne dotyczące DDAK, które jest czytane na każdej Mszy Św, a ja wraz z innymi ministrantami rozdajemy zainteresowanym wiernym ulotki. + w gablocie parafialnej wiszą dwa plakaty 🙂

 2. Magdalena pisze:

  Przesyłka dotarła, dziś odebrałam 🙂 Koperta lekko (jak ja to nazywam) zdezelowana, ale nic się nie rozerwało, jedynie trochę pogniotło (wszyscy znamy jakość Poczty Polskiej, pomimo indywidualnych starań) 🙂
  Już mam plan jak rozpropagować dzieło, więc niedługo ruszam do akcji!
  Bóg zapłać za materiały!

 3. Robert pisze:

  Ile mniej więcej czeka się na przesyłkę?

 4. afro pisze:

  super akcja!! ja materiały już mam – plakaty wiszą w salach religijnych. Ale prezentacji na CD nie mam, a może by się przydała na lekcje? hm..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s