Pomóż nam

Posted: 20 marca 2017 by Sandra Kwiecień in ddak, modlitwa
Tagi: ,

Pomóżcie nam.

Akcja duchowa ma to do siebie, że walczy się na frontach widzialnych i niewidzialnych. Czasem są to przeszkody materialne, czasem finansowe, a czasem – jak obecnie – duchowe.

Wierzymy, że modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania.

Dlatego prosimy Was rozpaczliwie o modlitwę w naszej intencji – zarówno poszczególnych członków, jak i naszego opiekuna oraz całej inicjatywy. Jesteśmy pod tym względem w ogromnej potrzebie.

Jeśli ktokolwiek z Was zna kogoś, kto ma przy okazji „miejsce” na dodatkową intencję – przekażcie naszą prośbę. To apel „wszystkie ręce na pokład”. Prosimy, by każdy do kogo dotrze ta prośba, odmówił choć krótką modlitwę za to Dzieło i jej członków. A jeśli jest taka możliwość – by przekazać tę intencję innym.

Potrzebujemy Bożego wsparcia. Ogromnego.

Pomóżcie.

Reklamy
Komentarze
 1. pm pisze:

  Będę się modlić i przekazywać prośbę.

 2. kb pisze:

  Dzisiaj się za Was pomodlę

 3. m pisze:

  Wraz z modlitwą wysyłam intencję za Was i całe dzieło ddak, przez waszych i naszych aniołow do świętego ojca PIO.

 4. czupurek pisze:

  Kochani jesteście otoczeni modlitwą nie tylko przeze mnie ale i przez osoby chore na SM Wspieramy Was tak jak umiemy Z pamięcią modlitewną Sabina z chorymi

 5. Marzena pisze:

  Niech Wam Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam oblicze swoje i niech Was obdarzy pokojem.
  Ja również przyłączam się do modlitwy. Jutro będziemy modlić się także w mojej wspólnocie

 6. Mari pisze:

  Nie poddawajcie się, Kochani, widocznie modlitwa mocno działa – szczególnie ostatnia akcja wielkopostnych adopcji – zło dostaje manto, dlatego się wścieka i gryzie. Ale „Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam” 🙂
  Za Dzieło i za Was modlę się od jakiegoś czasu, łączę w czasie Apelu, jednak obiecuję, że będę się modlić więcej, również ze swoją wspólnotą.

  „Dostojna Królowo Niebios i Najwyższa Pani Aniołów, któraś od początku otrzymała moc i posłannictwo zdeptania głowy szatana, prosimy Cię pokornie, ześlij Twoje Święte Zastępy, aby pod Twoimi rozkazami i przez Twoją moc, ścigały piekielne duchy, wszędzie je zwalczały, unieszkodliwiały ich poczynania i strąciły je z powrotem w przepaść.
  Któż jak Bóg! Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas, ochraniajcie nas!
  O czuła Matko, Ty jesteś i Ty pozostaniesz na zawsze całą naszą miłością i nadzieją. Amen
  Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty, Książę zastępów niebieskich, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen”

 7. BG pisze:

  polecam was i to dzieło dobremu Bogu

 8. Sara pisze:

  Nie wolno się poddać….Obiecuję nieustanną modlitwę.

 9. ls pisze:

  Codzienną modlitwą jestem i będę z WAMI.

 10. Anna pisze:

  Wspominać będę Was i Wasze dzieło na codziennej adoracji Jezusa w Najświętszym Sakramencie w czasie Wielkiego Postu i zanurzać Was i wasze troski w Krwi Baranka. Jezu Ty wiesz jak to dzieło jest ważne i potrzebne. Ty sam miej o nie staranie. Ty Jezu się tym zajmij.

 11. Maria Lalik pisze:

  Modlę się za Was i wiem ,że takie dzieła daje dobre owoce i przetrwa. Codziennie do Końca tego roku będę modlić się w intencji DDAK. Przekażę także Waszą prośbę moim znajomym iwe Wspólnocie. Pozdrawiam w Panu Maria Lalik

 12. Kasia pisze:

  wkleiłam prośbę na dwie grupy modlitewne, zabieram Was też dziś na wspólnotę.Będzie dobrze! Wytrwajcie a zwycięży Chrystus 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s