POMOC

Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów powstało 2 lipca 2010 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonuje. Pomimo wzlotów i upadków – wciąż działamy, a ilość adopcji cały czas rośnie. DDAK staje się coraz bardziej znane i rozpoznawalne. Celem jest modlitwa za kapłanów i stworzenie przestrzeni dla wszystkich osób, którym ta idea jest bliska.

DDAK tworzy grupa świeckich osób, rozrzuconych po całej Polsce, która całkowicie za darmo, w wolnych chwilach pracuje na rzecz modlitwy za kapłanów. Każdy z nas, członków DDAK, działa w ramach inicjatywy od lat – często stawiając Dzieło ponad swój czas wolny.

Od początku istnienia Dzieła udawało nam się pokrywać wszystkie koszty jego funkcjonowania z własnych środków, a także dzięki pomocy Darczyńców. Jednak z biegiem czasu i wraz z rosnącym zainteresowaniem Dziełem, nie jesteśmy już w stanie sami pokryć wszystkich kosztów.

Kapłanów wymaga wydatków takich jak: opłacenie domeny, koperty, papier wizytówkowy na Karty Adopcyjne, znaczki, tusz do drukarki, zwykły papier itd.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc!
Wszystkie możliwości wsparcia Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów zostały przedstawione w poniższych zakładkach:

  1. Aktualne potrzeby
  2. Pomoc finansowa
  3. Wydruk materiałów promocyjnych
  4. Pomoc w promocji
  5. Akcje promocyjne (okazjonalne)
Reklamy
%d blogerów lubi to: