POMOC

Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów powstało 2 lipca 2010 roku i od tego czasu nieprzerwanie funkcjonuje. Pomimo wzlotów i upadków – wciąż działamy, a ilość adopcji cały czas rośnie. DDAK staje się coraz bardziej znane i rozpoznawalne. Celem jest modlitwa za kapłanów i stworzenie przestrzeni dla wszystkich osób, którym ta idea jest bliska.

DDAK tworzy grupa świeckich osób, rozrzuconych po całej Polsce, która całkowicie za darmo, w wolnych chwilach pracuje na rzecz modlitwy za kapłanów. Każdy z nas, członków DDAK, działa w ramach inicjatywy od lat – często stawiając Dzieło ponad swój czas wolny.

Od początku istnienia Dzieła udawało nam się pokrywać wszystkie koszty jego funkcjonowania z własnych środków, a także dzięki pomocy Darczyńców. Jednak z biegiem czasu i wraz z rosnącym zainteresowaniem Dziełem, nie jesteśmy już w stanie sami pokryć wszystkich kosztów.

Nasza działalność wymaga wydatków takich jak: opłacenie domeny, kopert, papieru wizytówkowego na Karty Adopcyjne, znaczki, tusz do drukarki, zwykły papier, ulotki, czy plakaty.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc!
Wszystkie możliwości wsparcia Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów zostały przedstawione w poniższych zakładkach:

  1. Aktualne potrzeby
  2. Wydruk materiałów promocyjnych
  3. Pomoc w promocji
  4. Akcje promocyjne (okazjonalne)
  5. Zakup znaczków (online lub na poczcie) – szczegóły tutaj.

Możliwe jest również wsparcie działalności Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów przekazując darowiznę na rzecz funkcjonowania akcji. Przekazaną kwotę rozdysponujemy według potrzeb – część przeznaczona na znaczki, część na koperty lub opłaty itd.. Dbamy o przejrzystość i wiarygodność – dlatego też każdy, kto wspomógł DDAK finansowo ma prawo wglądu na co zostały spożytkowane pieniądze darczyńcy. W każdej chwili możemy udostępnić rachunek / fakturę / zdjęcia zakupionych towarów.

Dane do przelewu:
Sandra Kwiecień
Numer konta: 52 1160 2202 0000 0003 2997 5729
Bank Millennium

lub wpłacić darowiznę za pośrednictwem PayPal.me

Z uwagi na zmiany w przepisach podatkowych, prosimy o nie używanie słowa „darowizna”, lecz „DDAK – koszty”, czy coś podobnego. W przeciwnym wypadku będziemy musieli odprowadzać podatek od nawet najmniejszej darowizny (nawet 5 czy 10 zł).

Za wszelkie Wasze dobro i udzieloną pomoc, z całego serca dziękujemy i głęboko doceniamy!!

%d blogerów lubi to: