Pomoc w promocji

Jeśli chcielibyście wesprzeć promocję Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów, jednak nie odpowiadają Wam pozostałe możliwości, istnieje szansa na zaangażowanie się w promocję DDAK w swoim środowisku.

Materiały promocyjne można pobrać ze strony – LINK (kliknij tutaj)

Do przechowywania folderu z materiałami promocyjnymi wykorzystywany jest Google Drive. Po kliknięciu w powyższy link pojawia się okienko z informacją o problemie z wygenerowaniem poglądu – prosimy o to, by nie przejmować się tą informacją. Poniżej tego tekstu powinien pojawiać się przycisk „POBIERZ” – opcja ta działa poprawnie.

Aktualna paczka materiałów promocyjnych zawiera:

– wybrane grafiki, które były publikowane w mediach społecznościowych,

– banery,

– ulotki w formacie A5;

– plakaty w formacie A3;

– wizytówki.

Serdecznie zapraszamy Was do tego, aby podzielić się informacją o inicjatywie z Waszymi najbliższymi – rodziną i znajomymi.Wiadomość o akcji możecie przekazać również w Waszym środowisku duszpasterskim – np. mówiąc o niej we wspólnocie lub przekazując informację proboszczowi / księżom posługującym w parafii.

Grafiki z logiem Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów oraz banery, które można udostępniać w mediach społecznościowych, na forach internetowych, blogach, serwisach, portalach itd.

Jeśli dysponujecie skromnym budżetem lub dobrą drukarką, istnieje możliwość pobrania paczki z materiałami promocyjnymi i wydruku we własnym zakresie odpowiedniej ilości sztuk: tak, aby rozwiesić plakaty w szkole, na uczelni, parafii lub w salce katechetycznej. Można wykorzystać również ulotki – pozostawiając je w którymś z wymienionych wcześniej miejsc. Ważne jest jednak to, aby pamiętać o uzyskaniu zgody placówki na reklamowanie tej akcji!

Mamy możliwość rozsyłania (całkowicie za darmo) materiałów promocyjnych – plakatów, ulotek, formularzy zgłoszeniowych. Chęć otrzymania takiej przesyłki wystarczy zgłosić na adres: sandra.kwiecien.ddak@gmail.com w tytule wiadomości wpisując: „Materiały promocyjne”.

%d blogerów lubi to: