Wydruk materiałów promocyjnych

Materiały promocyjne to nasza wizytówka!
Staraliśmy się organizować ich wysyłkę, bo dzięki nim jest szansa na dotarcie do coraz większego grona osób. Za każdym razem zależało nam przede wszystkim na tym, aby o Dziele dowiedziały się kolejne osoby.

Chcielibyśmy nadal promować Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów, ponieważ wciąż mamy nadzieję, że w ten sposób dotrzemy do jeszcze większego grona ludzi, dla których ważne jest wspieranie księży w ich posłudze.

Jedną z możliwych form pomocy jest zamówienie na nasz adres pocztowy wydruku któregoś typu materiałów promocyjnych.

Materiały promocyjne można pobrać ze strony LINK (kliknij tutaj)

Do przechowywania folderu z materiałami promocyjnymi wykorzystywany jest Google Drive. Po kliknięciu w powyższy link pojawia się okienko z informacją o problemie z wygenerowaniem poglądu – prosimy o to, by nie przejmować się tą informacją. Poniżej tego tekstu powinien pojawiać się przycisk „POBIERZ” – opcja ta działa poprawnie.

Aktualna paczka materiałów promocyjnych zawiera:

– wybrane grafiki, które były publikowane w mediach społecznościowych,

– banery,

– ulotki w formacie A5;

– plakaty w formacie A3;

– wizytówki.

Im większą ilością materiałów promocyjnych będziemy dysponować, tym większe będą nasze możliwości w promowaniu Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów!

W wyniku wszystkich naszych doświadczeń z zamawianiem wydruków przez internet, udało nam się zebrać listę aukcji, na których w korzystnej cenie można zamówić wydruk różnych materiałów w dobrej jakości. Publikujemy całą tę listę – oczywiście, nie mając na celu „reklamowania” któregokolwiek ze sprzedawców, lecz aby podzielić się zebranym przez nas informacjami.

Wizytówki 1000 szt. (kliknij)
Ulotki 1000 szt. (kliknij)
Ulotki 5000 szt. (kliknij)
Ulotki 10000 szt. (kliknij)
Plakaty – 200 sztuk (kliknij)
Plakaty – 500 sztuk (kliknij)

%d blogerów lubi to: