A

  1. ks. Abebe Ashenafi – adopcja stała od 16 II 2016 roku P KA
  2. ks. Ablewicz Robert MSF – adopcja stała od 25 I 2012 roku P KA
  3. ks. Abrahamowicz Jan – 1. adopcja stała od 04 IV 2013 roku P; 2. adopcja stała od 20 III 2017 roku P KA; 3. adopcja stała od 31 VII 2017 roku P
  4. ks. Abram Piotr – 1. adopcja stała od 30 VI 2014 roku KA; 2. adopcja stała od 30 VI 2017 roku; 3. adopcja stała od 30 VI 2017 roku
  5. ks. Abramowicz Jerzy – adopcja terminowa (3-letnia) od 23 I 2018 roku P
  6. o. Abramowicz Tomasz SP – 1. adopcja stała od 07 I 2012 roku P KA; 2. adopcja stała od 05 III 2013 roku P KA
  7. ks. Abramowski Krzysztof – adopcja stała od 27 XI 2019 roku P
  8. ks. Adacha Jan (†) – adopcja stała od 03 VI 2013 roku KA
  9. ks. Adacha Tomasz – adopcja stała od 03 VI 2013 roku KA
  10. ks. Adam (suspendowany) –  adopcja stała od 26 VII 2011 roku
  11. ks. Adam (suspendowany) – adopcja stała od 01 III 2018 roku
  12. ks. Adamczak Artur – 1. adopcja stała od 14 VII 2011 roku P KA; 2. adopcja stała od 01 XII 2011 roku P KA; 3. adopcja stała od 18 I 2014 roku P KA
  13. ks. Adamczewski Bartosz –  adopcja stała od 01 IV 2016 roku P KA
  14. o. Adamczewski Witold SJ – adopcja stała od 16 I 2020 roku P
  15. ks. Adamczyk Albert – 1. adopcja stała od 05 XII 2015 roku P; 2. adopcja stała od 25 II 2018 roku P
  16. o. Adamczyk Grzegorz OFMConv – adopcja stała od 31 III 2013 roku  KA
  17. ks. Adamczyk Karol – adopcja stała od 08 VIII 2017 roku
  18. o. Adamczyk Marcin OCD – 1. adopcja stała od 01 I 2014 roku; 2. adopcja stała od 30 IX 2014 roku  KA
  19. ks. Adamczyk Michał – adopcja stała od 12 V 2019 roku
  20. o. Adamczyk Paweł SJ – 1. adopcja stała od 15 II 2012 roku P KA; 2. adopcja stała od 10 IV 2012 roku P KA
  21. ks. Adamczyk Sebastian – 1. adopcja stała od 20 V 2017 roku KA; 2. adopcja stała od 01 X 2018 roku P KA
  22. o. Adamarek Paweł SJ–  1. adopcja stała od 26 VIII 2011 roku P KA; 2. adopcja stała od 10 I 2012 roku P KA
  23. ks. Adamiak Grzegorz – adopcja stała od 31 I 2014 roku P KA
  24. ks. Adamko Patryk – adopcja stała od 27 XI 2019 roku P
  25. o. Adamowicz Karol OFM – adopcja stała od 31 V 2013 roku KA
  26. ks. Adamski Adrian – 1. adopcja stała od 07 X 2011 roku KA; 2. adopcja stała od 16 XI 2014 roku P
  27. o. Adamski Ezechiel OFM – 1. adopcja stała od 25 IX 2011 roku KA
  28. ks. Adamski Krzysztof – 1. adopcja stała od 27 V 2017 roku; 2. adopcja stała od 10 XI 2017 roku KA; 3. adopcja stała od 04 VI 2018 roku P; 4. adopcja stała od 13 IV 2019 roku P
  29. ks. Adamski Marcin – adopcja stała od 21 II 2012 roku P KA
  30. o. Adamski Michał OP – 1. adopcja stała od 15 III 2011 roku P KA; 2. adopcja stała od 14 I 2013 roku P; 3. adopcja stała od 15 IX 2015 roku P  KA
  31. ks. Adamski Robert – adopcja stała od 12 II 2012 roku P KA
  32. ks. Adamus Jan – adopcja stała od 27 II 2011 roku P KA
  33. ks. Adamus Marek – adopcja stała od 20 XI 2016 roku P KA
  34. o. Adamusiak Łukasz SchP – 1. adopcja stała od 22 IV 2012 roku P KA; 2. adopcja stała od 07 II 2015 roku P KA
  35. ks. Adres Paweł – adopcja stała od 20 I 2017 roku P KA
  36. ks. Adrian (suspendowany) – adopcja stała od 21 II 2018 roku
  37. ks. Adugba Mathias Ashinoitian – adopcja stała od 30 VII 2020 roku P
  38. ks. Ahnert Janusz – adopcja terminowa od 01 VIII 2020 roku do 31 VIII 2021 roku P
  39. ks. Akińcza Antoni – adopcja stała od 17 VIII 2010 roku KA
  40. o. Akpako Theotime MCCJ – adopcja stała od 03 VIII 2011 roku P KA
  41. ks. Aksamitowski Jerzy – adopcja stała od 18 VIII 2011 roku KA
  42. ks. Alabrudziński Piotr – 1. adopcja stała od 02 VII 2015 roku P KA; 2. adopcja stała od 16 IV 2017 roku P
  43. o. Albiniak Andrzej OMI – 1. adopcja stała od 6 XI 2011 roku P KA; 2. adopcja stała od 07 XI 2011 roku P KA; 3. adopcja stała od 06 IV 2014 roku P KA; 4. adopcja stała od 06 X 2014 roku P
  44. ks. Albrecht Tomasz – adopcja stała od 31 V 2008 roku P KA
  45. ks. Alczyk Ireneusz – adopcja stała od 24 V 2013 roku KA
  46. o. Aleksander SJ (suspendowany) – adopcja stała od 05 I 2012 roku
  47. ks. Aleksandrowicz Karol   adopcja stała od 04 V 2012 roku KA
  48. ks. Aleksandrowicz Tadeusz – adopcja terminowa od 15 VIII 2015 roku do 26 VIII 2020 roku P
  49. o. Alexiewicz Tomasz OP (†) – adopcja stała od 18 VIII 2011 roku P KA
  50. ks. Alicki Tadeusz – adopcja terminowa (2-letnia) od 10 IV 2020 roku
  51. o. Alih Jude – adopcja stała od 18 IV 2012 roku P KA
  52. ks. Altman Jakub – adopcja stała od 26 IX 2016 roku P KA
  53. ks. Ałaszewski Sławomir – 1. adopcja stała od 15 VII 2019 roku P KA; 2. adopcja stała od 05 IV 2020 roku P KA
  54. ks. Amborski Krzysztof –  adopcja stała od 06 XI 2011 roku KA
  55. o. Amorth Gabriele SSP (†) – adopcja stała od 24 XI 2018 roku
  56. ks. Andaś Krzysztof – 1. adopcja stała od 27 IV 2012 roku KA; 2. adopcja stała od 05 VII 2013 roku KA
  57. ks. Anderko Michał – 1. adopcja stała od 03 I 2014 roku KA; 2. adopcja stała od 10 XI 2019 roku P
  58. ks. Anderwald Andrzej – 1. adopcja stała od 02 VIII 2010 roku P KA
  59. ks. Andrasz Paweł OMI – 1. adopcja stała od 13 II 2013 roku; 2. adopcja stała od 15 II 2013 roku
  60. ks. Andrejczuk Adam – adopcja stała od 17 V 2014 roku P KA
  61. ks. Andruchów Henryk   adopcja stała od 04 V 2012 roku
  62. ks. Andryszak Krzysztof – adopcja stała od 01 VI 2012 roku P
  63. ks. Andryszczak Dawid – 1. adopcja stała od 02 VII 2012 roku P KA; 2. adopcja stała od 02 VII 2012 roku KA P
  64. o. Andryszkiewicz Krzysztof OFMCap – adopcja stała od 01 XI 2008 roku P KA
  65. o. Andrzej (suspendowany) – adopcja stała od 29 VIII 2010 roku P KA
  66. ks. Andrzej – adopcja stała od 01 XII 2018 roku
  67. ks. Andrzejak Piotr – 1. adopcja stała od 19 V 2017 roku P; 2. adopcja terminowa od 02 VI 2019 roku do 01 VII 2020 roku P; 3. adopcja stała od 08 XII 2019 roku P
  68. ks. Andrzejak Włodzimierz – adopcja terminowa (2-letnia) od 08 XII 2018 roku P
  69. ks. Andrzejczak Jan (†) – adopcja terminowa od 05 XI 2018 roku do 01 XI 2020 roku
  70. ks. Andrzejczak Lucjan (†) – adopcja terminowa od 06 XI 2018 roku do 01 XI 2020 roku
  71. ks. Andrzejczyk Łukasz – 1. adopcja stała od 07 IX 2015 roku P; 2. adopcja stała od 04 IX 2015 roku P
  72. ks. Andrzejewski Artur – adopcja stała od 18 III 2012 roku P KA
  73. ks. Andrzejewski Bartosz – 1. adopcja stała od 05 X 2015 roku P KA; 2. adopcja stała od 22 II 2016 roku P KA
  74. ks. Andrzejewski Henryk – adopcja terminowa od 26 VIII 2018 do 12 V 2021 roku
  75. o. Andrzejewski Janusz Maria OP – adopcja stała od 06 VIII 2018 roku KA
  76. ks. Andrzejewski Krzysztof – adopcja stała od 01 III 2012 roku P KA
  77. ks. Andrzejewski Ryszard CSMA – adopcja stała od 14 II 2012 roku P KA
  78. ks. Andrzejuk Marek – adopcja stała od 16 VIII 2011 roku P KA
  79. ks. Anglard Wojciech – adopcja terminowa (roczna) od 01 I 2020 roku
  80. o. Aniewski Piotr OFMConv. – adopcja stała od 03 IV 2015 roku P
  81. ks. Antkiewicz Paweł – 1. adopcja stała od 04 IX 2010 roku P KA
  82. ks. Antoniak Mateusz FDP – adopcja stała od 07 VII 2019 roku P
  83. ks. Antoniewicz Dariusz – 1. adopcja stała od 21 IV 2011 roku  P KA; 2. adopcja stała od 06 VI 2016 roku P KA; 3. adopcja stała od 07 VI 2016 roku P  KA
  84. o. Antoniuk Piotr OFM – 1. adopcja stała od 12 XI 2016 roku; 2. adopcja terminowa od 22 III 2020 roku do 31 III 2021 roku P
  85. ks. Antoniuk Przemysław – adopcja stała od 14 X 2016 roku
  86. ks. Antończak Krzysztof – 1. adopcja stała od 02 IV 2015 roku P KA; 2. adopcja stała od 29 VI 2019 roku P; 3. adopcja terminowa (2-letnia) od 15 VII 2020 roku P
  87. ks. Antosiak Paweł – adopcja stała od 27 II 2019 roku P
  88. ks. Anusiewicz Robert – adopcja stała od 15 VI 2012 roku P
  89. ks. Anuszkiewicz Adam –  1. adopcja stała od 15 VI 2012 roku P; 2. adopcja stała od 02 IV 2015 roku P; 3. adopcja terminowa (2-letnia) od 20 XI 2018 roku
  90. o. Aramowicz Waldemar SJ – adopcja stała od 16 I 2020 roku P
  91. ks. Arciszewski Rafał – 1. adopcja stała od 23 VI 2019 roku P
  92. o. Arkadiusz (suspendowany) – 1. adopcja stała od 11 XI 2013 roku P KA; 2. adopcja stała od 14 XI 2013 roku P KA
  93. ks. Arkadiusz (suspendowany) – 1. adopcja terminowa od 22 VIII 2018 roku do od 22 X 2020 roku; 2. adopcja stała od 11 IX 2018 roku
  94. o. Arndt Piotr OFMCap.  – adopcja stała od 22 VI 2014 roku P KA
  95. ks. Atłas Tomasz – adopcja stała od 01 VII 2017 roku
  96. ks. Atras Tomasz – adopcja stała od 03 XII 2012 roku P KA
  97. ks. Augustyn Andrzej – adopcja stała od 03 VI 2016 roku P
  98. ks. Augustyn Krzysztof – adopcja stała od 11 VII 2017 roku
  99. o. Augustyniak Bogdan OFMCap – adopcja stała od 01 VII 2012 roku P
  100. ks. Augustyniak Paweł  adopcja stała od 27 IV 2012 roku P KA
  101. ks. Augustyniok Joachim – adopcja stała od 01 XII 2011 roku P KA
  102. ks. Augustynowicz Sławomir – 1. adopcja stała od 31 I 2013 roku P;  2. adopcja stała od 22 V 2015 roku P
  103. ks. Auguściak Łukasz SDB – adopcja stała od 03 VI 2014 roku P
  104. ks. Auguścik Mariusz – adopcja stała od 15 VII 2012 roku P KA
  105. ks. Awerjanow Robert – 1. adopcja stała od 01 I 2014 roku P; 2. adopcja stała od 07 X 2019 roku P
%d blogerów lubi to: