Kontakt

Masz pytania, wątpliwości, żale, pretensje lub jakieś ciekawe pomysły? Nie wstydź się i skontaktuj się z nami. Odpowiemy na pewno, choć nie obiecujemy, że od razu 🙂

Prosimy o to, by wysyłać do nas maila zgodnie z treścią swojego pytania. W ten sposób pomożesz nam ułatwić pracę i szybciej otrzymasz odpowiedź:

 • ddak.wordpress@gmail.com– Dział Powiadomień- jeśli masz pytanie odnośnie powiadomienia internetowego swojego kapłana
 • karty.adopcyjne@gmail.com – Dział zajmujący się Kartami Adopcyjnymi. Służy on do zbierania danych przygotowujących wysyłkę Kart z kolejnych, następujących po sobie miesięcy.
 • sandra.kwiecien@gmail.com kontakt z założycielem; tutaj właśnie zgłaszasz swoją adopcję, możesz zapytać o Kartę Adopcyjną lub załatwić pozostałe sprawy, które nie należą do powyższych działów
Reklamy
Komentarze
 1. Jacek pisze:

  Czy Pani Sandra jest na urlopie, bo napisałem maila i nie widzę przedłużenia adopcji.
  Z Panem Bogiem

 2. Anna Ciechań pisze:

  Proszę o dopisanie do listy oczekujących na adopcję: ks. Marcina Jacka Ciesielskiego obecnie posługującego na Wołyniu na Ukrainie,

 3. Ola pisze:

  Czy na czas adwentu zostanie zorganizowana jakaś akcja modlitewna w którą mogą włączyć się również osoby,które podjęły adopcję stałą?

 4. Joanna pisze:

  Jeśli przy nazwisku było „KA”, a potem zniknęło, na którego maila powinnam pisać, aby się dowiedzieć, o co chodzi?

 5. Joanna pisze:

  Czy jeśli od miesiąca nie dostałam odpowiedzi, to coś poszło nie tak, wiadomość mogła nie dotrzeć i powinnam jeszcze raz wysłać?

  • Zdecydowanie tak. Teraz jesteśmy absolutnie na bieżąco – w każdy weekend odbieramy zaległe wiadomości. Brak odpowiedzi powyżej 7 dni oznacza, że być może wiadomość nie dotarła. Pozdrawiam!

 6. Ania pisze:

  Pani Sandro, zaadoptowałam jednego księdza na stałe i trwam modlitewnie za niego. W przypadku, gdybym zaadoptowała jeszcze jednego księdza – rozumiem, że wtedy ogarniam ich obu podczas jednej wspolnej za nich modlitwy. Czy dobrze zrozumiałam? Czy raczej za każdego z nich powinna być oddzielna modlitwa?

 7. ks. Hubert, Augsburg pisze:

  Z serca dziękuję za modlitwę.Niech Wam Bóg Błogosławi.

 8. Małgorzata pisze:

  Mam pytanie czy odmawiając dana modlitwę „za mojego ” Księdza mogę dołączyć czasami inną osobę? Czy zawsze jest to tyko modlitwa w intencji Księdza.

 9. Marysia pisze:

  Mam jedno pytanie. Jeżeli w intencji jakiegoś Kapłana mam już tzw. margaretkę to czy mogę jeszcze dodatkowo się pojąć duchowej adopcji?

 10. Dana pisze:

  Chcę modlić się za kapłanów modlitwa wystawienniczą,może być więcej kapłanów,dam radę:-)prowadzę Adotacje,Kkomunia św.za kapłanów

 11. Monika pisze:

  Jak długo czeka się na potwierdzenie złoszonych adopcji i czy jest wysyłana jakaś informacja na moją pocztę?

 12. Joanna pisze:

  Jeśli chciałabym zgłosić drobną poprawkę do Księgi Adoptowanych Kapłanów, to na który adres pisać?

 13. Janusz pisze:

  Życzenia Bożego błogosławieństwa i wytrwania w modlitwie za naszych kapłanów dla wszystkich którzy modlą się dzięki DDAK
  Janusz z Krakowa

 14. Plakuta pisze:

  Dzieki że jest ta strona

 15. ks. Grzegorz Kalbarczyk SAC pisze:

  Pochwalony Jezus Chrystus!
  Bardzo serdecznie dziękuję za podjętą adopcję mojej osoby i mojego kapłaństwa. Myślę, że dzięki temu mam siłę, by nieść wysoko sztandar Chrystusa i Ewangelii.
  Jest to dla mnie bardzo ważne i cenne, a nawet najcenniejsze wsparcie. Dziękuję zatem tym anonimowym osobom, które wspierają mnie w powołaniu.
  Bóg zapłać. Pamiętam w modlitwie.
  ks. Grzegorz Kalbarczyk SAC

 16. piotr pisze:

  Sandro, podłączyłem Twoją stronę do strony Wspólnoty katolickiej Mamre, jeśli nie masz nic przeciwko temu. W zakładce O nas dodałem link Twojego bloga. Pozdrawiam, zostań z Bogiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s