SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

Reklamy

73 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Błagam o modlitwę o całkowite uzdrowienie maleńkiego Jakuba z nieuleczalnych chorob i wielu innych dolegliwości. Lekarze nie są w stanie mu pomóc. Tylko Bog jego lekarzem . Jezu Ufam Tobie

 2. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Marka o nawrocenie i uwolnienie od alkoholizmu oraz aby wrócił nas. Bóg zapłać!

 3. Goraco proszę o modlitwę wstawiennicza w intencji otrzymania zlecen na pracę dla mnie oraz o zdrowie dla mnie i mojej córki.
  Bóg zapłac za modlitwe

 4. Gorąco proszę o modlitwę za mnie za moje zdrowie nie mogę wyjść z choroby, oby lekarz widział prawdę w mojej chorobie, immunologia sobie nie radzi, potrzebny antybiotyk to już 3,5 tygodnia zawroty głowy, bóle oczu, mięsni, ogólna słabość, lęk o siebie, powracające stany zapalne gardła, zmęczenie. A chcę powrócić od moich pasji i misji, swoich modlitw, wieczorków poetyckich, pracy z młodzieżą, do ukochanych ludzi i zwierząt. Dziękuję za każdą modlitwę i za każde westchnienie w mojej chorobie.

 5. O zalozenie szczęśliwej katolickiej rodziny Ali z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodziny

 6. Panie Jezu wysłuchaj naszych prósb poprzez naszych Kapłanów którzy zanoszą nasze modlitwy przed Twoje Swięte Oblicze w Niebie

 7. Panie Jezu dziękuję za wszelkie dobro i łaski które udzielasz mi każdego dnia proszę bądz ze mną i z moim bratem zawsze Jezu proszę opiekuj się nami

 8. Pnie Jezu błogosław Ks Wojciechowi Nowackiemu w codziennej posludze Kapłańskiej obdarz swoją radoscią a Duch św niech oświeca jego codzieńosc

 9. proszę o modlitwę w intencji Eliaszka w 2-gą rocznicę urodzin, o błogosławieństwo Boże,
  potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

  Bóg zapłać.

 10. Ojcze Wszechmogący, dziękuję za szczęśliwą operację, chrzest, ludzi których stawiasz na mojej drodze. Maryjo Matko Boga i moja z Panem Jezusem, błogosław nieustannie mnie, moje dzieci, osoby drogie sercu – polecane Panu Bogu, nasze rodziny. Udzielcie nam daru dobrego zdrowia, obfitości łask Ducha Świętego, wytrwanie w powołaniu, przebaczenie naszych grzechów, darowanie kar wiecznych. Usłysz i wysłuchaj nasze intencje, jeśli zgodne z Wolą Boga Ojca. Panie Jezu, Ty się tym zajmij!!!

 11. O Jezu, wiekuisty Najwyższy Kapłanie, zachowaj Twoich kapłanów w opiece Twojego Najświętszego Serca, gdzie nikt im nie może zaszkodzić. Zachowaj nieskalanymi ich namaszczone dłonie, które codziennie dotykają Twojego świętego Ciała. Zachowaj czystymi ich wargi, które zraszane są Twoją Najdroższą Krwią. Zachowaj czystymi ich serca naznaczone wspaniałą pieczęcią Twojego Kapłaństwa. Spraw aby wzrastali w miłości i wierności Tobie, chroń ich przed zepsuciem i skażeniem tego świata.

  Wraz z mocą przemiany chleba i wina udziel im również mocy przemiany serc. Błogosław ich trudowi, aby wydał obfite owoce. Niech dusze którym służą, będą ich pociechą tu na ziemi a także wieczną koroną w życiu przyszłym.
  Amen.

 12. Proszę o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla ks. Witka, ks. Marcina i ks. Przemka.
  Niech Duch Święty Was prowadzi.

 13. przez wstawiennictwo swietych Aniolow i Najswietrzej Matenki polecam Bogu Anie i Jej rodzine, Ty wiesz Panie wszystko, blagam Cie o ulge dla nich, o powrot do Ciebie;

 14. Matko Boża. Uproś Miłosierdzie. Jezu Mój, Jezu Mój… . Wierzę. Ufam. Przywróć Nadzieję. Mój Najlepszy Przyjacielu, Wysłuchaj. Dla Miłości Matki Twojej…Nie odchodź

 15. za moich rodziców Annę i Jerzego, by się nawrócili, wrócili na łono Kościoła, dostąpili łaski spowiedzi i przyjęli Komunię Świętą

  • o to, co potrzebne dla Ks.. Uszki, jezeli to zgodne z Wolą Bożą, aby myśl.która jest , poddana została Panu Bogu i Jego Sprawstwie

 16. Jezu Miłosierny. mój. Jak w każdy piątek, bardzo proszę, choć na chwilę, w Swoim Sercu, ukryj Najlepszego Swego Przyjaciela. Wzmocnij przed dalszą drogą i poprowadź. Serdecznie dziękuję.

  • Jezuniu kochany, Ty powiedziałeś. … w każdy dzień, na zawsze Jestem przy tobie …nie opuszczę cię … choć jestem tak słaba. Codziennie pamiętam o Twoim Przyjacielu.

   • Jak każdego dnia, pamiętam. Tak i właśnie w każdy piątek. Jezu Miłosierny. uroczyście na Twoim ołtarzu, składam smutki i radości, kochanego Człowieczka. Z prośbą o szczególne błogosławieństwo.

 17. O światło Ducha Świetego i prowadzenie oraz wypełnienie się woli Bożej i stworzenie świętej Rodziny, o Dobrego Męża i Ojca dla Dzieci

  • W intencji Kasi oraz Przyjaciela. Dziekczynnie. Słodko jest iść z Tobą. JEZU. W duszy milczacej. Kocham Cie. Zawsze. Dzięki Tobie.

 18. W intencji Ksiedza Mikołaja, Ksiedza Piotra, Ksiedza Jarka, Ksiedza Eugeniusza, Ksiedza Krzysztofa, Ksiedza Jerzego ompotrzebne dary Ducha Świetego.

 19. Proszę o modlitwę za mnie bym podniosła się z depresji, samotnosci i poranionego serca i wróciła do radosnego życia.

 20. Prosze o uzdrowienie mojego malzenstwa z trwajacego kryzysu. O blogoslawienstwo Boze i obfite laski dla mojej zony aby potrafila wybaczyc i zaufac. Aby Jezus uzdrawial nasze dusze. Spraw aby zona zechciala isc na terapie lub do psychologa poukladac wszystkie mysli. Jezu Ty sie tym zajmij!

  • Proszę o modlitwę w intencji łaski uzdrowienia Wojciecha z choroby nowotworowej. Jezu w Twoich rękach go zostawiam Ty się nim zajmij.

   • O Światło Ducha Świętego, choć bardzo JM słaba. O Zwycięstwo Miłości nad złem, tak jak tego pragnie Bóg. Przez Niepokalane Serce Maryi. Jezu, zmiłuj się, zlituj, przyjdź w Swej Mocy i Chwale. Ty Wszystko możesz uczynić Nowe. Bądź Błogosławiony we wszystkim, co Dajesz.

 21. Jezu Miłosierny, pozwól trwać, trwać dziś, Dziś, DZIŚ… i wypełniać to co TY chcesz. Ufam. Proszę dopomóż. Ufam

 22. Proszę o nawrócenie Jakuba, Michała, Waclawa, Edmunda, Łukaszow, o łaski potrzebne dla całej rodziny. Dziękuje Bogu za dobry czas pielgrzymki.

 23. Za ś.p. dziadka Staska, pana Zbyszka. O potrzebne łaski dla całej rodziny pana Zbyszka, która bardzo przeżywa jego odejście. O nawrócenie Natalii I Kasi.

 24. Proszę o wszelkie potrzebne łaski dla księdza Pawła , o światło Ducha Świętego , cierpliwość i rozwiazanie Jego problemów

 25. Za to wszystko, co podpowiada mi Duch Święty, w sumieniu, chwała Tobie Boże. Za to, co przeżywam i co mnie krzyzuje, Uwielbiam Cię, Panie. Za to, że nie pozwalasz oskarżać, Błogosławię, Ciebie, Duszo Chrystusowa.A Ty Matko Kościoła, zrób że mną to, co Się Tobie tylko podoba. Dla Zbawienia Dusz. Możesz, jesli tylko zechcesz, Matko, tylko zachowaj w Sercu Jezusa i Twoim. Tych, których noszę w sercu. A strzeż od złego Twój Kościół, Cały. .mocą Krwi Twojego Syna. Amen. Ty Jedna Wiesz, co trzeba aby zachować Wierność Słowu. UFAM.

 26. Proszę w intencji kaplanow chłodzących na kolęde, zwłaszcza schorowanych, aby ich trud, łączony z krzyżem Pana Jezusa, otwierał dusze ludzkie na Boża Miłość. A Maryja i Jej Miłość była ich schronieniem i Radością

 27. prosze o modlitwe abym szczesliwie rozpoczela semestr i dostala dodatkowe pewne godziny, zebym nie martwila sie czy mnie wyrzuca i czy zaplaca, potrzebuje tych godzin
  Wiesia

 28. Jezu, mój kochany Panie, tylko TY wiesz jak mnie pocieszyć. Serdeczne dzięki. Proszę. Nadal o opiekę szczególnie Człowieczka tak kochanego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: