SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

Reklamy

52 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. W intencji Ks. Karola ide do niego do spowiedzi o dobra i owocna spowiedz prosze o piekna rozmowe i przebaczenie o wzajemne pojednanie sie i dalsza wspolna kontynuacje … Panie Jezu dziekuje za wysluchanie

 2. O łaskę nawrócenia i przemiany życia dla Damiana; o błogosławieństwo, potrzebne łaski i Dary Ducha Św. dla ks.Piotra, ks. Karola i ks. Macieja

 3. W intencji ks.Marcina, niech dobry Bóg mu błogosławi i obdarza wszelkimi potrzebnymi łaskami, Duch Św. prowadzi, a Matka Boża otacza opieką i wyprasza siły w pokonywaniu wszelkich trudności

 4. Panie Jezu proszę o błogosławieństwo i łaski dla mojej rodziny, nawrócenia dla córek i męża, spokoju ducha i pomyślnego rozwiązania sprawy rozwodowej w sądzie w dniu 24.09.2019 r. o 8.30. Mądrego i życzliwego sędziego, który oddali powództwo męża w całości. Zawierzam całą moją rodzinę i kochankę męża Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. O powrót do współmałżonka i pełne realizowanie przysięgi małżeńskiej oraz zerwanie więzi emocjonalo-duchowej i seksualnej mojego męża z kochanką.

 5. Boże Ojcze Wszechmogący proszę o Twoją Łaskę Miłosierdzia . Tam, gdzie za brakiem przebaczenia kryje się …, tak, gdzie za poczuciem grzechu i krzywdy kryje się …okaż Moc Twojej Miłości . Wieczna Miłości, tylko T y możesz ocalić od piekła. Kapłanie.

 6. Proszę o modlitwę za mojego męża Krzysztofa, pogubił się w swoich grzechach nieczystości i podwójnym, obłudnym życiu oraz egoiźmie. Proszę o łaskę opamiętania dla niego, aby zwrócił się ze skruchą do Boga i nie ranił już więcej swoich bliskich. O uwolnienie jego zatwardziałego serca od złego ducha i prawdę w jego życiu. O uzdrowienie wewnętrzne serca, które nie odróżnia dobra od zła.

 7. W intencji Ks.Tomka aby Matka Boża przytuliła Go do swojego serca a Św.JÓZEF otaczał nieustanną opieką w pokonywaniu wszelkich trudności.

 8. Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego aby znaleźć dobrą drogę i abyśmy mogli rozwiązać trudno problemy finansowe w mojej rodzinie

 9. Zmęczona problemami rodzina, błaga o rozwiązanie bardzo trudnej sytuacji. Całą Trójcę Świętą, a także Ciebie Mateczko Najświętsza błagamy o Twoje wstawiennictwo, tylko na Was możemy liczyć za co bardzo jesteśmy wdzięczni.

 10. Dobry Boże! Natchnij wszystkich rodziców do tego, by kochali swoje dzieci od momentu poczęcia, a sprawującyh władzę do ochrony życia.

 11. Panie Boże wejrzyj na mnie syna swego i dopomóż w tym ciężkim dla mnie czasie. Spraw, aby modlitwy, które do Ciebie kieruję przyniosły oczekiwany skutek. Abba Ojcze nie opuszczaj mnie… Boż dopomóż.

 12. Panie Boże. Błogosław Ks.Wojciecha, Ks. Stanisława, Ks. Rafała, Ks. Bożydara, Ks. Bartłomieja .Abyś solidnie wybił mi głupotę z głowy, poustawiaj te meble jak chcesz. Otulaj Maryjo.

 13. bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami, o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil też chciał ratować związek i się odezwał, o odnowienie miłości, a także żeby Kamil nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, jeśli taka jest Twoja wola Panie, o łaskę spokoju ducha i cierpliwości dla Jadwigi, o uwolnienie od nerwowości Jadwigę.

 14. Przez wstawiennictwo O.Pio dla dobra Kościoła oraz tych, których mam w sercu, proszę o modlitwę , z prośba o dotarcie do korzenia… czemu z moim tatą kojarzy mi się piosenka – ‚Niebieska chusteczka”, zdaje się, że Duch Święty mi chce powiedzieć…Wszystko dam…

 15. Za pośrednictwem Św. Maksymiliana proszę o potrzebne Łaski dla Kościoła Świętego. Wszystkiego. Oraz o moje miejsce. (:M:)
  Dopomóz Boże.

  • Ze szczególną radością za uwalnianie od gniewu. Zprosba o modlitwę o Włocławek gdzie bardzo chcę być. Liczę na Ciebie Ojcze. Noszę Wszystkich w sercu. Kocham. Wszystko wszystkim przebaczam. Kocham.

   • Będę błagać Pana Boga o Wierność Polski, umocnienie Kapłanów, oddanie Maryi, za młodych o nawrocenie rodziny, może Tatuś zlituje się i wysłucha. W Sercu Matki Bożej.

 16. Jezu pełen Miłosierdzia, przyjmij moje PRZEPRASZAM dla Anioła Stróża. Wybaczam z własnej i nie przymuszonej woli. Przepraszam i proszę o wybaczenie. Serdeczne dzięki.

 17. Dotknij Panie serca M. i ulecz je, powiedz Panie tylko Słowo a będzie uzdrowiona dusza M., daj łaskę nawrócenia i mocno przytul, proszę.

 18. Proszę o modlitwę ,za bardzo się napracowałam robiąc weki dla syna, żeby nie był głodny .Całe lato przygotowywałam . Znowu Go obraziłam, przepraszam , nie wiem już czym. Maryjo miej Go w opiece.Bo marnie gotuję chyba.

 19. Serdecznie proszę o gorliwą, pilna modlitwe za moje zdrowie – o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby, a także o zdrowe dziecko
  Bóg zapłać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: