Ł

  1. ks. Łabądź Grzegorz – adopcja stała od 06 VIII 2017 roku KA
  2. ks. Łabęcki Jacek SDS – adopcja stała od 05 V 2012 roku P KA
  3. ks. Łabęda Jarosław – 1. adopcja stała od 13 II 2016 roku; 2. adopcja stała od 16 IV 2017 roku P KA
  4. o. Łabkow Dmitrij CSsR- adopcja stała od 16 II 2012 roku P KA
  5. ks. Łabuda Marek – adopcja stała od 02 II 2015 roku KA
  6. ks. Łabuda Stanisław – adopcja stała od 01 III 2017 roku P
  7. ks. Łach Andrzej – adopcja stała od 23 II 2016 roku P KA
  8. ks. Ładniak Mirosław – adopcja stała od 15 VIII 2012 roku P KA
  9. ks. Ładyżyński Łukasz – adopcja stała od 28 VII 2012 roku P KA
  10. ks. Łagowski Krystian – 1. adopcja stała od 30 XII 2011 roku KA; 2. adopcja stała od 15 V 2012 roku P KA; 3. adopcja terminowa (3-letnia) od 03 VI 2017 roku P
  11. ks. Łagódka Sebastian – 1. adopcja stała od 24 IV 2012 roku P KA; 2. adopcja terminowa od 20 X 2018 roku do 31 XII 2019 roku P
  12. o. Łakomczyk Tomasz OFMCap – 1. adopcja stała od 29 VII 2010 roku P KA; 2. adopcja stała od 9 VIII 2010 roku P KA
  13. ks. Łakomy Szczepan– adopcja stała od 22 XI 2012 roku P KA
  14. ks. Łakomiec Tadeusz- adopcja stała od 15 II 2012 roku KA
  15. ks. Łamasz Andrzej– 1. adopcja stała od 04 III 2012 roku P KA; 2. adopcja stała od 13 X 2012 roku P; 3. adopcja stała od 14 IX 2014 roku P KA
  16. ks. Łapa Piotr Paweł – adopcja stała od 06 X 2011 roku P
  17. ks. Łapczycki Marek – adopcja stała od 04 X 2018 roku KA
  18. ks. Łapczyński Wojciech – adopcja stała od 04 VIII 2016 roku P KA
  19. ks. Łapiak Tomasz – adopcja terminowa (roczna) od 05 VII 2019 roku
  20. ks. Łapiński Jerzy – adopcja terminowa od 05 IX 2019 roku do 31 XII 2019 roku P
  21. ks. Łaska Paweł – adopcja stała od 07 V 2017 roku KA
  22. ks. Łaskawski Rafał – 1. adopcja stała od 01 IV 2016 roku P KA; 2. adopcja stała od 14 III 2016 roku P KA
  23. ks. Łata Wojciech – adopcja stała od 16 VIII 2013 roku P
  24. ks. Ławicki Jerzy – adopcja stała od 22 II 2016 roku P KA
  25. ks. Ławrukajtis Krzysztof – adopcja stała od 01 I 2009 roku P
  26. ks. Ławrynowicz Stanisław – adopcja terminowa od 26 III 2018 roku do 31 XII 2019 roku P
  27. ks. Łazarz Marcin – adopcja terminowa (4-letnia) od 24 VIII 2016 roku P
  28. ks. Łazarz Sebastian – adopcja stała od 12 II 2013 roku P KA
  29. ks. Łęcki Mieczysław – 1. adopcja terminowa od 29 III 2018 roku 08 IV 2020 roku P; 2. adopcja stała od 09 III 2018 roku P
  30. ks. Łędzki Roman – adopcja terminowa (2-letnia) od 18 VII 2018 roku P
  31. ks. Łękawa Marian Antoni SAC – adopcja stała od 06 I 2014 roku P KA
  32. ks. Łobaczewski Paweł – adopcja terminowa (2-letnia) od 12 VI 2018 roku P
  33. ks. Łobodziec Stanisław SDB – adopcja stała od 31 I 2014 roku P KA
  34. ks. Łobodziński Mirosław SDB– adopcja stała od 26 II 2011 roku P KA
  35. ks. Łodziana Henryk SDS – adopcja stała od 30 XI 2013 roku P KA
  36. ks. Łojek Jan – adopcja stała od 29 III 2018 roku
  37. ks. Łopatka Robert – adopcja terminowa od 14 II 2019 roku do 27 III 2020 roku
  38. ks. Łos Michał FDP (†) – 1. adopcja terminowa od 24 V 2019 roku do 01 XI 2020 roku; 2. adopcja stała od 24 V 2019 roku; 3. adopcja terminowa (6 miesięcy) od 27 V 2019 roku;
  39. ks. Łosiewicz Tomasz SDS– adopcja stała od 6 I 2011 roku P KA
  40. ks. Łowczowski Wojciech (†) – adopcja stała od 23 X 2012 roku
  41. o. Łoza Piotr OSPPE – 1. adopcja stała od 15 I 2012 roku P KA; 2. adopcja stała od 22 V 2012 roku P KA; 3. adopcja stała od 01 X 2017 roku P KA
  42. ks. Łozowski Tomasz – adopcja stała od 05 I 2013 roku P
  43. ks. Łubik Mirosław – adopcja stała od 25 IX 2017 rok P
  44. o. Łucarz Stanisław SJ – adopcja stała od 25 III 2014 roku P KA
  45. ks. Łuczak Ireneusz- adopcja stała od 04 V 2012 roku
  46. ks. Łuczak Marcin – adopcja stała 04 V 2017 roku P KA
  47. ks. Łuczak Paweł – adopcja terminowa od 10 X 2018 roku do 11 I 2020 roku P
  48. o. Łuczkanin Leszek OFMConv– adopcja stała od 31 XII 2009 roku P
  49. ks. Łuczyński Andrzej – 1. adopcja stała od 15 VI 2012 roku P; 2. adopcja stała od 19 VI 2017 roku
  50. ks. Ługowski Janusz- adopcja stała od 05 IV 2012 roku P KA
  51. ks. Łukanowski Ireneusz SAC – adopcja stała od 04 VIII 2013 roku P
  52. ks. Łukasik Henryk – adopcja stała od 28 IX 2013 roku P
  53. ks. Łukasik Łukasz – 1. adopcja stała od 07 VIII 2017 rok KA; 2. adopcja terminowa (roczna) od 10 XI 2018 roku P; 3. adopcja terminowa (roczna) od 10 XI 2018 roku P
  54. ks. Łukaszczyk Michał – adopcja stała od 01 IX 2019 roku
  55. o. Łukaszewski Roman OFMCap – adopcja stała od 24 XII 2015 roku P
  56. ks. Łukaszewski Tomasz – adopcja terminowa od 08 IV 2018 roku 25 V 2020 roku P
  57. ks. Łukaszyk Paweł – 1. adopcja stała od 10 IV 2011 roku P KA; 2. adopcja stała od 25 XI 2012 roku P; 3. adopcja stała od 25 XI 2012 roku P; 4. adopcja stała od 29 XII 2012 roku P KA; 5. adopcja stała od 26 XII 2014 roku P KA
  58. ks. Łukiewicz Rafał – adopcja stała od 10 I 2018 roku KA
  59. ks. Łukowicz Jerzy – adopcja stała od 10 I 2018 roku P
  60. ks. Łuniewski Krzysztof – adopcja terminowa (5-letnia) od 27 XII 2014 roku P
  61. o. Łusiak Hieronim Michał OFM – 1. adopcja stała od 01 XI 2012 roku P KA; 2. adopcja stała od 06 XI 2015 roku P; 3. adopcja stała od 06 XI 2015 roku P
  62. ks. Łuszczyński Wojciech – adopcja stała od 19 VIII 2017 roku
  63. ks. Łuźniak Adam- 1. adopcja stała od 15 VI 2012 roku P KA; 2. adopcja stała od 21 I 2013 roku P
  64. ks. Łychacz Adrian – adopcja stała od 10 II 2019 roku P KA
  65. ks. Łyko Augustyn – adopcja terminowa (10-letnia) od 22 IX 2013 roku P
  66. ks. Łysień Leszek– adopcja stała od 31 VII 2011 roku P KA

 

Reklamy
%d blogerów lubi to: