⚠️ ZGŁOSZENIE ⚠️

Zgłoszenia można dokonać na dwa sposoby: wypełniając poniższy formularz lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: adopcje.ddak@gmail.com z identycznymi danymi jak te, które znajdują się w formularzu. Opcja numer dwa jest zwłaszcza dla tych, którzy poza wysłaniem danych, mają dodatkowe pytania lub wątpliwości.

UWAGA!
Prosmy nie wysyłać drugiego zgłoszenia drogą mailową, chyba że odpowiedź z naszej stronie nie nadejdzie w ciągu 72 godzin.

Wypełniając formularz zgłoszeniowy, prosimy, abyście przy wpisywaniu imienia i nazwiska kapłana uwzględnili także wszystkie potrzebne skróty – np. wskazujące na to, że jest to biskup, diakon lub zakonnik.

Jeśli zależy Wam na tym, aby do adoptowanego przez Was kapłana zostało przesłane powiadomienie o Waszej modlitwie, prosimy o przesłanie adresu e-mail bezpośrednio do kapłana lub parafii, w której posługuje.
Niestety, nie dysponujemy kontaktami do wszystkich kapłanów. Dlatego też bardzo ważna jest dla nas pomoc osób podejmujących adopcje!

 Adopcje wpisywane są na stronę zazwyczaj w ciągu 3 dni od przesłania zgłoszenia. Po odczytaniu przez nas wiadomości, otrzymacie informację o bieżącej sytuacji – np. o tym, że adopcja została przez nas przyjęta lub prośbę o potwierdzenie adopcji stałej.
Powiadomienie jest wysyłane w ciągu kolejnych 3 dni.
Jednak podane wyżej terminy mają charakter orientacyjny – czasami mogą zdarzyć się sytuacje, w których ze względu na ilość bieżących obowiązków w każdym z Działów, czas oczekiwania na wpisanie adopcji na stronę lub wysłanie powiadomienia wydłuży się.
Prosimy również o czujność. Każdego dnia przychodzi do nas wiele wiadomości. Jeśli po 7 dniach nie otrzymacie od nas odpowiedzi, koniecznie napiszcie raz jeszcze.

%d blogerów lubi to: