SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

70 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. O Jezu, spraw, niech zdrój miłosierdzia Twego wytryśnie z większą obfitością, bo bardzo jest schorzała ludzkość cała

 2. Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Macka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

  • Bardzo proszę o modlitwę za moją rodzinę, o zdrowie i radość, a także łaskę wielu wyjątkowych chwil razem, w tym wakacyjnym czasie, a także za mojego adoptowanego kapłana i mojego księdza proboszcza, o łaskę zdrowia, wytrwałości i sił.

   Proszę również o modlitwę za nowo wybranego Pana Prezydenta(pisząc to, nie wiem jeszcze kto to będzie, ale to nie ma znaczenia ;) ) o prawdziwą troskę za Polskę i pragnienie dobra dla naszego kraju. Aby została nim właściwa osoba. :)

 3. Proszę o modlitwę za moją siostrę. Jutro wyrusza pierwszy raz w długa podroz samochodem. Proszę o cierpliwość, spokój, wyciszenie i wytwslosc dla niej w podróży. Proszę o bystre oko dla niej i bezpieczne dotarcie do celu. Bóg zapłać za każdą modlitwę 💓

 4. Kochani, błagam o modlitwę o uzdrowienie Doroty z nowotworu mózgu, o siły dla niej i jej bliskich do walki z chorobą, o jak najszybsze zebranie brakującej kwoty na dalsze jej leczenie. Dorota jest lekarzem i przez 30 lat ratowała innym życie, a teraz sama potrzebuje pomocy i wszelkiego wsparcia. Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Prosi Małgorzata

 5. Jezus Zwyciężył.To dokonało się. Maryjo nieść to Słowo w Sercu Kapłańskim wbrew Nadziei w duchu niewolnictwa Tobie. Ciebie prosimy

 6. Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, nawrócenie męża, by mąż rozstał się z kochanką, wycofał pozew i wrócił do domu. O cierpliwość i wiarę w ocalenie naszego małżeństwa.

 7. Proszę o łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu oraz światło Ducha Świętego.

 8. Jezu Miłosierny umocnij młodych kapłanów.Daj Im poznać piękno Twego Polowania i nie dopusc aby Je porzucili.Matko Boga dopomóż Im trwać

 9. O rozwiązanie węzłów ktore są przyczyną wszelkiego zła w związku Hani i Zbyszka i nie pozwalają im zjednoczyc się z Jezusem

 10. Bardzo proszę o modlitwę o w bardzo, bardzo trudnej sprawie, znanej Panu Bogu.
  Bóg zapłać…
  Ksiądz

 11. O cudowne uzdrowienie smiertelnie chorej na SMA osmiomiesiecznej Hani oraz zebranie odpowiedniej kwoty na leczenie.

 12. W intencji Hanny Romana Zbyszka Michała Marty Marka oraz Marty o rozwìązanie węzłow ktore są przyczyną wszelkiego zła w naszym zyciu i nie pozwalają nam zjednoczyc sie z Jezusem

 13. Za zywych i zmarłych przodkow z rodziny Hanny i Romana .O przerwanie więzow miedzypokoleniowych w naszych rodzinach do czwartego pokolenia.O przerwanie przeklenstwa i zamiane w Boże Błogosławienstwo

 14. W intencji Juleczka o zdrowie duszy i ciała,o czyste i Swìęte serce,aby żył i rozwijał się na Chwałę Bożą przez Jezusa Chrystusa w Duchu Swiętym.Aby był zdrowym szczesliwym chłopcem.O szczesliwy przebieg nauki i dar mądrosci.O smiałosc i odwage w kontaktach miedzyludzkich.Aby Maryja prowadziła go przez zycie

 15. O potrzebne łaski dla KS.Damiana.widzial rowerzystę.o Piotra który wcale nie umarł i wszystko Wie. Jezu Zmiłuj się .

  • Maryjo, Matko nasza, zachowaj w Swym Niepokalanym Sercu. Bardzo proszę prowadź kroczek po kroczku, bo TY Jesteś dobrą i pewną drogą.

   • .. Króluj tym, których niezgoda oddziela przywróć do przystani Prawdy i Miłości Twego Serca i nie pozwól aby ustała Nadzieja.

 16. Boże Miłosierny Matko Nieustającej Pomocy. Chroń Zrozpaczonego Rowerzystę i opiekuj się tak jak tylko Ty potrafisz.

 17. Proszę o wsparcie modlitwą mojego chorego Taty. Matko Boża, w Twoją Opiekę Go oddaję.
  Pan jest Mocą Swojego ludu.
  Jezu ufam Tobie.

 18. O uwolnienie z sideł szatanskich i Boże błogosławieństwo w intencji Dominika,który jest uzależniony od narkotyków by wyszedł z narkomanii i odnalazł sens życia.Bog zaplac.

 19. prosze o nawrócenie i głęboka wiarę dla mojej corki Joanny aby zaniechała życia w grzechu aby zobaczyła Jezusa obok siebie który ja poprowadzi dobra droga

 20. Jezuniu Kochany przebacz tym, których poczucie odrzucenia jest tak silne, że reagują na byle ? impuls. Napraw Twoim Miłosierdziem szkody wynikające z tego zła.

 21. Dziekuje za otrzymane łaski dla rodziny Teresy. Proszę dla nich o dar modlitwy w intencji przebaczenia, pojednania, uzdrowienia relacji i odkrycie miłości Boga. Dziekuje.

  • +. tyle się dzieje. o uratowanie sumienia w Mężu. choć teraz niewiele rozumiem.E.25.06. O Światło Ducha Świętego.O Świętość małżeństwa. Matko Boża zawierzam Tobie. wiesz, co mam w sercu.Pomóż uporządkować.

 22. Maryjo Niepokalana, Matko Kapłanów, Mamo naszego Pana Jezusa, tak pełnego miłosierdzia, bądź pomocą w znoju życia. Podaj rękę ks. Andrzejowi, bo nikt od Ciebie w cierpień nocy nie odchodził bez pomocy.

 23. Miej Miłosierdzie dla nas i całego świata. Królowo Polski módl się za nami.Krolowo Kapłanów módl się za nami. Matko Zawierzenia módl się za nami. Upros .

 24. Aby ludzkość nie popadła w dezorientację w mrokach współczesnego świata. Aby świątynie były miejscem kultu, miejscem oddawania czci Bogu, a nie miejscem organizowania atrakcji kulturalnych. O opamiętanie dla osób zarządzających i organizatorów by nie zacierali granicy między tym co święte a tym co świeckie.

 25. Modlę się o łaski dla KS.Tomka i dla siebie.wysluchaj Panie.o naprawienie wszystkich błędów życia w tym co możliwe za przyczyną Matki Bożej.Boze zmiłuj się i daj zdrowie i siły KS.Niech odejdzie ten co dniem i nocą oskarża.Matko Niepokalana broń Kościoła Świętego

 26. Święty Boże,Święty Mocny zmiłuj się nad nami i nad światem całym.o zdrowie dla chorego KS.Jana.Mamusiu Święta modl się z nami.

 27. O Łaskę chodzenia w Twojej Obecności Jezu, Panie dla wiadomym Tobie. O Życie w Arce Maryi.Matko wstawiaj się nie stanie. Niech nas Syn Twój o Pani do Siebie nawróci

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: