SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

37 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Pragnę oddać Tobie Ojcze Chwałę i Uwielbienie. Na pewno kochasz wszystkie niego niepełnosprawne dzieci. Proszę o Dary Ducha Świętego i Umocnienie

  • Jezus daje nam Zbawienie, Jezus daje Pokój nam.
   Jemu składam dziękczynienie, chwałę z serca mego dam.
   Jezus siłą mą..
   Sam mi podał dłoń

 2. Dobry Trojjedyny Boże.Milosierny Zbawicielu. Bądź Uwielbiony za wszelkie dobrodziejstwa które mi okazałeś. Proszę za tymi poprzez których to Uczyniłeś. Maryjo opiekuj się i strzeż. Proszę o Łaskę Miłosierdzia dla tych, których mam w sercu i dla mnie.

 3. o Dar Nadziei dla osoby wiadomej Panu Bogu pokonanie powikłań po wirusie. W intencji Chwalebnej dla Przyjaciela ponieważ wydobywa prawdę bez słów

 4. Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz proszę abyś wypowiadał intencje w naszym imieniu przed Twoim Ojcem . Prosimy o dary owoce i charyzmaty Ducha świętego Za wszystkie grzechy, błędy, przewinienia i zaniedbania przepraszamy i prosimy o przebaczenie i nawrócenie. Niech zawsze wypełnia się twoja wola Za wszelkie otrzymane łaski i wszelkie błogosławieństwa  dziękujemy. Prosimy również za duszami w czyśćcu cierpiącymi  . Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i w swoich Świętych i Niepokalanym Sercu Maryi

 5. Maryjo, Matko Jezusa! Pod swoim sercem nosiłaś Zbawiciela świata. Dzięki łasce Ojca naszego w niebiosach poznałaś czym jest radość i ból macierzyństwa. Znasz moje imię. Znasz moją udrękę i smutek. Z ukochanym małżonkiem nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka. Wierzę, że dziecko przychodzi na świat dlatego, że tego chce Bóg. Dlatego z głęboką wiarą i ufnością błagam Cię o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa. Amen.

 6. Proszę o modlitwę intencji uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i o zdrowie psychiczne

 7. Bożemu Miłosierdziu polecam zmarłego Marka. Niech Dobry Bóg da mu niebo i ukoi ból rodziny. Matko Boża Miłosierdzia módl się i wstawiaj za śp. Markiem.

 8. Dziękujemy Ci Ojcze Nasz, za tegorocznych nowo-wyświęconych

  Dziękujemy Ci Ojcze Nasz, za święty winny szczep Dawida, który nam poznać dałeś, przez Jezusa Syna Twego.
  Tobie Chwała na wieki
  Dziękujemy Ci Ojcze Nasz, za życie i za wiarę, którą nam poznać dałeś przez Jezusa Syna Twego,
  Tobie Chwała na wieki
  Dziękujemy Ci Ojcze Nasz..
  Tobie Chwała na wieki

 9. O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, charyzmaty Ducha Świętego,opiekę Matki Bożej Anielskiej,,Serafickiego Ojca św. Franciszka,patronów oraz sił,zdrowia duchowego, fizycznego, na długie lata życia zakonnego i kapłańskiego dla Jubilata o.Grzegorza Małka.

 10. Bardzo proszę o modlitwę w intencji pewnego kapłana. Pan Bóg wie o co chodzi. Bardzo, bardzo potrzebuje wsparcia modlitewnego.

 11. W 11 rocznicę święceń kapłańskich, o zdrowie, siły i potrzebne łaski dla wiadomego Panu Bogu kapłana. Niech Pan Jezus uświęca jego kapłaństwo, i aby zawsze był Mu wierny aż do ostatniej chwili swego życia. Amen.

 12. O łaskę Miłosierdzia Bożego dla wszystkich, także kapłanów którzy zagubili drogę Wiary,
  aby Ten, który wszystko może przyciągnął ich na nowo do Swego Najśw. Serca, które jest źródłem wszelkich łask;,
  o łaskę wierności trwania zawsze przy Jezusie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: