SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

Reklamy

51 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Proszę o dobego męża. Panie Boże daj mi siłę w trakcie oczekiwania na rozwój znajomości i jeśli to ten na zawsze to daj mi jakiś znak, żebym przestała już szukać i czekać lub postaw j na mej drodze odpowiedniego mężczyznę, bardzo tego potrzebuję.

 2. Proszę o pamięć w modlitwie w intencji rychłej rozmowy i pojednania Moniki i Artura, o łaskę dobroci, milosci i szacunku miedzy nami. Dziękuję za każdą rozmowę z Bogiem w naszej sprawie.

 3. w intencji dziękczynnej ze nie doszło do rozwodu.dziekuj e i proszę o dalsza opiekę i modlitwę o uzdrowienie malzenstwa Marty i Kamila

 4. Jezu pełen Miłosierdzia, daj zdrowie i siły na każdy dzień tym, za którymi Cię proszę, pobłogosław i umocnij Swoją siłą i Swoim Światłem

 5. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby jajników, tarczycy, nerek, wady wzroku, znalezienia stałej pracy na umowę o pracę oraz nawrócenia całej rodziny.

 6. Jezu, pełen Miłosierdzia, Dobry Boże, dopomóż otworzyć się na Twoją nieskończoną Miłość. Ucz kochać Ciebie. Dopomóż być gotowym i przyjmować wszystko, bez lęku. Dopomóż poddawać się, Twojej Woli, bezgranicznie ufając. Ufać tak jak Niepokalana Maryja, Oblubienica Ducha Świętego, w cichości serca. Dopomóż. Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego, bez Twojej pomocy, nic nie zrobię.

 7. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  W imię Jezusa Chrystusa pokornie proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego na raka księdza Sławomira – wspaniałego młodego kapłana, wiernego Eucharystii, z miłością realizującego swoje powołanie, ku chwale Boga i dla zbawienia dusz!
  Proszę o przyjęcie przez niego woli Bożej, o siły do walki, o nadzieję, zaufanie Bożemu Miłosierdziu oraz żywą wiarę w Boga i Jego obietnice, że o cokolwiek będziemy prosić w imię Jezusa Chrystusa, stanie się nam – na chwałę Boga i aby nasza radość była pełna. Dziękuję, że Bóg w Swej nieskończonej dobroci wysłucha wznoszonych modlitw i sprawi, że ks. Sławomir wróci całkowicie do zdrowia.
  Bóg zapłać!

 8. O wiarę w Słowo: ” Jeżeli w sercu uwierzysz, a ustami wyznasz – Jezus jest Panem” i Miłość do Pana -‚” Najpierw troszczcie się o Królestwo Niebieskie, a wszystko będzie wam dodane” proszę dla Osób znanych Panu Bogu. Bóg zapłać.

 9. w dalszym ciągu bardzo proszę o modlitwę w intencji 8-letniego Krystianka chorego na nowotwór wątroby z przerzutami na płuca, to jest hepatocarcinoma. Prosząc o modlitwę (27 lipca) lekarze wówczas nie dawali dziecku szans nawet na chemioterapię. Dziś Krystianek Krupa jest już po drugiej dawce chemii i czuje się lepiej.
  Panu Bogu niech będą dzięki !

  Jezu mój, uzdrów to dziecko. JEZU UFAM TOBIE

 10. Dobry Jezu.Obdarz nas Twoim Miłosierdziem w tych trudnych czasach abyśmy wspierali się nawzajem .Nie pozwól wpuszczać złych duchów do serc, zwłaszcza wobec kapłanów, którzy tak bardzo są atakowani .Matko Miłosierdzie pilnuj w Duchu Świętym.Upros uwolnienie bo nie zawsze tak było.

 11. Proszę o modlitwę za Ewę Łapieniecką. która stoi w lustrzanym oknie. Szuka domu, gdzie miłość wzajemna i dobroć.

 12. Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za Jakuba o uzdrowienie z epilepsji, upośledzenia psychoruchowego żeby miał nauczanie indywidualne w szkole. Bóg zapłać.

 13. Boże, Ojcze nasz, Królu nieba i ziemi. Ty, powierzyłeś kapłanom Najświętszy Sakrament, skarb swojego Stworzenia. Wkładam w Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce NMP objętych modlitwą kapłanów o. Grzegorza, o. Kaspra, ks. Piotra, ks. Stanisława, ks. Jerzego, siebie i nasze rodziny. Prosząc o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, światło i dary Ducha Świętego, opiekę nad nami. Tobie zawierzam wszystkie intencje, które noszę w sercu. Jezu! TY się tym zajmij!!!

 14. Maryjo za Twoich Umiłowanych Synów Kapłanów. T Y WIESZ, jak bardzo są KOCHANI. Obdarzaj Twoją opieką, otulaj i ochraniaj. Obdarz zdrowiem i siłami. Ukryj w Twoim cieniu, aby nigdy nie zwątpili, że Zwycięstwo przyjdzie tylko poprzez Twoje , tak cudownie Niepokalane Serce. Uproś dla Antosi umiłowanie Ciebie, Mamuniu. URATUJ MOJEGO Bartka. JEZU UFAM TOBIE.a je.śli chcesz i mnie obdarz zdrowiem.Abym mogła służyć .

 15. O wytrwałość, siłę , potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo dla pani Sandry,
  całego zespołu pracującego dla dobra ddak i ich rodzin.

 16. Boże, Ojcze nasz, Ty powierzyłeś kapłanom Najświętszy Sakrament, skarb swojego Stworzenia. Wkładam w Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce NMP – Twoich zakonników i kapłanów; o. Grzegorza, o. Kaspra, ks. Piotra, ks. Stanisława, ks. Jerzego, siebie, nasze rodziny. Prosząc o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, światło i dary Ducha Świętego, opiekę nad nami. Tobie zawierzam wszystkie intencje, które noszę w sercu. Jezu! TY się tym zajmij!!!

 17. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 18. Bardzo proszę o modlitwę za
  uratowanie i uzdrowienie mojego małżeństwa oraz o łaskę wiary dla mnie oraz żony Magdaleny i syna Jakuba.

 19. Za pielgrzymów-zwłaszcza z najdłuższej pielgrzymki gdańskiej-podążających przed tron Pani Jasnogórskiej. Niech Ta, która potrafi wyprosić u Swego Syna wiele łask udzieli im tego z czym do Niej zmierzają.

 20. Wdzięczna za Dar Kapłaństwa proszę Cię Jezu o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Witka, Marcina i Przemka.
  Maryjo, proszę, wspieraj w trudnej drodze, nieustannie pomagaj i chroń przed wszelkim złem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: