SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

41 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Tak bardzo proszę o modlitwę, aby Krzysiu zrozumiał co ma do stracenia i zeby mu naprawdę zależało na mnie.. Bog zapłać za każdą modlitwę.

 2. „Abyśmy w Tobie Boże Wszechmogący zawsze odnajdywali źródło Nadziei”. Proszę o siły dla Kapłanów. Matko Boża otulaj Twoim płaszczem

 3. O Matko Miłosierdzia o Rozdawczyni Łask proszę Cię i błagam nieustająco na Twoich moich Kapłanów. Proszę, choć widzę na cienkim włoski Miłosierdzia Twego Panie, obdarz zdrowiem chroń i Prowadź. Błagam Cię o Nich na kolanach. O Matko Miłosierdzia. Zanurzam w Twojej Najświętszej Krwi Jezu. Mamusiu Chroń i błogosław byśmy się obudzili rano w Bogu.Blogoskaw dłonią jasną.

 4. Matko Boża Kapłańska,Szkaplerza Świętego,błogosław,umaciaj,uświęcaj, chroń,prowadź do JEZUSA,o.Grzegorza OFM,o.RobertaOFM,o.Krzysztofa OCD, ks.Szymona,ks.Piotra,ks.Stanisława,ks.Jerzego,,wszystkich księży,osoby życia konsekrowanego posługujących,dziękujemy za ich posługę każdego dnia.

 5. Maryjo Nieustającej Pomocy spraw, abym pozytywnie zaliczyła staż na nauczyciela mianowanego, dostała od Pani Dyrektor ocenę pozytywną dorobku zawodowego i bardzo dobrze zdała egzamin przed komisją egzaminacyjną.
  Kamilla

 6. Proszę o modlitwę za odbierających Nadzieję, aby Miłosierny Bóg pozwolił im doświadczyć Bożego piękna głębokiej Przyjaźni ratującej Życie. Cóż bowiem w zamian dasz Człowieku?

 7. Panie Boże Uratuj mojego syna Bartłomieja dla Twojego Zbawienia. Przecież Wiesz, że to serce mojego serca. Zlituj się nad matką.Przez Twoją Mamę proszę w uniżeniu.Przebacz grzechy moich przodków o moje.Dopomoz mi Jezu

 8. Proszę o modlitwę żeby Krzysiu zrozumiał co ma do stracenia, żeby mu zależało na mnie tak jak na początku… Ojcze Święty o nic więcej Cię nie proszę, Chce tylko żebyśmy mogli stworzyć szczęśliwy związek❤️ Bóg zapłać za każda modlitwę

 9. O zdrowie, Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i nieustającą opiekę Matki Bożej dla Ks. Andrzeja

 10. Szczęść Boże,
  Proszę bardzo o modlitwę abym znalazła pracę w swoim zawodzie oraz o cud przemiany serca dla K. i cud miłości dla mnie i K.
  Bóg zapłać za modlitwę

 11. Proszę w intencji chorego Dziadka mojej Koleżanki, o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski dla Niego i Jego Rodziny.

 12. Ciosy kierowane na przeciwnika uderzają Chrystusa i jest On bity przez obydwu.
  _______
  – Wczoraj dowiedziałam się o konflikcie między dwoma kapłanami. Dziś na Mszy Świętej byłam w katedrze o godz. 7:30.
  Uderzyły mnie czytania:
  Jk 4,1-10; Ps 55; Mk 9,30-37
  Przed południem poszłam do kościoła pallotynów , by się modlić za tych skłóconych ludzi. Kościół był pusty i cichy.
  Odebrałam Słowa:
  „Uważaj, abyś walcząc w swej obronie, nie miał diabła za sojusznika”.
  – Jednocześnie było poznanie obrazowe:
  Dwie walczące postacie, a w środku pomiędzy nimi Chrystus rozdzielający ich Sobą.
  Ciosy kierowane na przeciwnika uderzają Chrystusa i jest On bity przez obydwu.
  Wokół w roli kibiców wyjące i podskakujące z radości postacie szatanów.
  Dalej płacząca Matka Boża z twarzą zasłoniętą dłońmi.
  Jeszcze dalej zastygli w przerażeniu aniołowie i święci.
  – Bardzo cierpiałam, widząc to. Przepraszałam Pana, błagałam o Miłosierdzie i opamiętanie dla walczących. Obiecywałam Panu, że na najbliższej Mszy Świętej złożę z siebie ofiarę za nich i było mi przykro, że stanie się to dopiero jutro. Chciałam za obydwu przyjąć Jezusa w Komunii Świętej .
  Kiedy tak trwałam w bólu i modlitwie w pustym kościele, niespodziewanie przygotowano ołtarz do Mszy Świętej.
  Wyszedł jeden mężczyzna i zajął miejsce w pierwszej ławce oraz kapłan w złotym ornacie. Miał złoty pierścień na prawej dłoni i sprawował Ofiarę Chrystusa po łacinie. Gdy nadszedł moment Komunii Świętej, kapłan złamał drugą połowę Hostii Kapłańskiej z ołtarza na trzy części, z których podał mi dwie jednocześnie.
  Po chwili kościół znów był pusty, a w nim tylko ja z Panem Jezusem zdziwiona cudem Jego łaski.
  _______
  Źródło: „Słowo pouczenia” 62, Alicja Lenczewska

 13. O mądrość serca i siłę wiary dla księży: prałata Tadeusza Lewczuka i Tadeusza Karwowskiego z racji 50-tej rocznicy święceń kapłańskich.

 14. O zdrowie, wytrwałość i siły oraz wszelkie potrzebne łaski dla pani Sandry i współpracowników DDAK . Matko Najświętsza,ochraniaj i prowadź, tych, za którymi proszę,za mnie,nasze rodziny.Za nasze dzieci,młodzież o dary Ducha Świętego.Mój najlepszy Pasterzu,Jezu Dobry,Serca pokornego,uczyń serca nasze według Serca Twego.I bądź uwielbiony,teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.

 15. O błogosławieństwo Boże dla księdza Józefa potrzebne dary i łaski, opiekę Jego patrona, umocnienie w spełnianym posłannictwie, konieczne zdrowie i siły oraz natchnienia Ducha Świętego

 16. O błogosławieństwo Boże dla księdza Józefa potrzebne dary i łaski, opiekę Jego patrona, umocnienie w spełnianym posłannictwie, konieczne zdrowie i siły oraz natchnienia Ducha Świętego

 17. Dziękujemy Panie Boże za Twoje Błogosławieństwo i Matce Najświętszej za Jej opiekę nad nami i za wszelkie otrzymane łaski. Przepraszamy Cię Panie Boże i Ciebie Maryjo za wszystkie grzech i zniewagi, które Was tak bardzo ranią. Prosimy o dalsze Boże Błogosławieństwo, opiekę Maryi i potrzebne łaski dla naszej Rodziny, osób które stawiasz Panie Boże na naszej drodze, dla całego Kościoła Świętego, dla naszej Ojczyzny, Europy i całego świata, dla osób życia konsekrowanego, rodzin, osób samotnych, rozeznających powołanie, prosimy o święte i liczne powołania kapłańskie, misyjne, zakonne i o święte rodziny, o potrzebne łaski dla chorych, cierpiących, potrzebujących, zagubionych, zatwardziałych grzeszników, dla konających i o Radość Nieba dla zmarłych.

 18. O świętość życia dla kapłanów, aby wpatrzeni i zapatrzeni w Jezusa Chrystusa, zawsze potrafili prowadzić dusze wiernych drogą do zbawienia.

 19. Panie Jezu,wejdż do domu tych o których proszę,mojego z naszymi aniołami,zabierz wszelkie zło,ciemną moc,choroby,zdrady,smutek,zamęt, zniewolenie,oczyść nas i nasze domy od złego ducha,przyjdż z pomocą w potrzebach,…,Matko Najświętsza otul nas swoim płaszczem,trzymaj i prowadź do JEZUSA.Dziękuję za kapłanów,każdą Eucharystię i proszę o nowe,święte,mądre,gorliwe,powołania zakonne.kapłańskie i misyjne.

  • Dobrze, że Uczysz tak wytrwale Pracujesz nad świętością i że To nigdy się nie kończy – Któż jak Bóg. O Maryjo bez grzechu Poczęta … proszę

  • wejdź mój Jezu, oczyść, i przyjdź z pomocą w potrzebach, mimo drzwi zamkniętych.
   Jezu ufam Tobie.

 20. O łaskę poprawy stanu zdrowia – umysłowego, psychicznego i intymnego pana Mietka. Boże, przecież pochylasz się nad każdym. Nawet nad tym, który sięgnął dna. Opromień tę istotę, może (jeszcze) ludzką. Niech i on dozna Twoich łask. Amen.

 21. Jezu proszę o Miłosierdzie Dziękuję za Twoją Miłość do nędzy. Pomóż odzyskać Nadzieję w tych czasach zamętu

 22. W intencji dziękczynnej za łaskę milczenia syna Bartka o intymnych dolegliwościach Jego mamy. n.,,a także za dyskretne wpieranie oraz niejaką poprawę zdrowia. Panu Bogu cześć i Uwielbienie. (po kimś to ma :))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: