SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

23 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Panie Boże przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i Świętego Józefa dziękujemy za otrzymane łaski i prosimy o dalsze Boże Błogosławieństwo i potrzebne nam łaski dla nas i tych których stawiasz Panie Boże na naszej drodze dla chorych cierpiących niemających nadziei dla zatwardziałych grzeszników i konających o nawrócenie i pomoc. O uzdrowienie na duszy i ciele.

 2. Panie Boże przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i Świętego Józefa dziękujemy za Twoje Panie Boże Błogosławieństwo i otrzymane łaski i prosimy o dalsze Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla nas i tych których stawiasz Panie Boże na naszej drodze, dla chorych, cierpiących, niemających nadziei, dla zatwardziałych grzeszników i konających o nawrócenie i pomoc. O uzdrowienie na duszy i ciele.

 3. Jak co wieczór w tej Kaplicy Cudownego Obrazu proszę Cię Mamo o Cud. Proszę Cię o Kapłana który nauczył mnie jak bardzo Bóg mnie kocha, proszę Ciebie o Niego, jak o moje najdroższe Dziecko, W tej tajemnicy Wiary, Nadziej i Miłości. Ona nie ustaje. Proszę o dar -Łaskę żalu doskonałego. Dziecko.

 4. Jezuniu Kochany, Przepraszam. Przepraszam. Wielbię Ciebie. Ufam Tobie. Kocham Ciebie. Daj mi szansę. Dziękuję za Dobro. Błogosławię za wszystkie Łaski. Zmiłuj się nade mną Panie. Mamo, Maryjo, weź za rękę.

 5. Panie Jezu, wierzę w Ciebie, wierzę, że mnie widzisz i słyszysz, bo mnie miłujesz, oddaję Ci wszystkie moje troski i problemy, moje grzechy i słabości, chorobę duszy i cierpienia ciała. Czynię to z ufnością,bo powiedziałeś, że „nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy źle się mają”. Przyjmij mnie, i zbaw mnie, od grzechu i od śmierci. Ty tylko masz moc zbawienia mnie. Dziękuję Ci Jezu, że jesteś moim Zbawicielem, bądź również moim Panem, i nie pozwól mi nigdy odłączyć się od Ciebie. Amen.

 6. O zdrowie, błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, i wszelkie inne potrzebne łaski dla kapłanów z listy oczekujących.

 7. Dziękuję za wszelkie otrzymane łaski i dobra.prosze o zdrowie i błogosławieństwo dla mojej rodziny, o cierpliwość i realizację planów dla córki, aby u męża zaczęło się kręcić w firmie i abym otrzymała pracę w szpitalu do kwietnia. Bóg zapłać

 8. O świętość dla kapłanów,nowe powołaniazakonne,kapłańskie,misyjne.Umocnienie w wierze,opiekę Matki Bożej dla osoby znanej Panu Bogu.Jezu proszę przemieniaj,umacniaj wiarę,Św.Andrzeju Bobolo,módl sie za nami.Mateńko,trzymaj mocno za ręce Swoich Synów i prowadź do Jezusa.

 9. O mądrość, świętość i odwagę dla kapłanów.
  O dary i Światło Ducha Świętego, zwłaszcza na czas głoszenia rekolekcji i wypowiedzi publicznych. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.

 10. Proszę o Modlitwę za mojego męża Grzegorza,aby zrozumiał,jak ważne jest noszenie obrączki. Boże. Tobie składam dziękczynienie,że mogłam go dziś zobaczyć.

 11. O zdrowie, błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, i wszelkie inne potrzebne łaski Boże dla kapłanów z listy oczekujących.

 12. Uprzejmie proszę o modlitwę w mojej intencji (Aleksandra), przeżywam załamanie – myśli „s”. Opuszczenie i brak pomocy ze strony najbliższych. Jestem po rozległej operacji, czeka mnie kolejna.
  Szczęść Boże!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: