SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

Reklamy

42 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. „Mój mały ukochany synu, niech się nie trwoży twoje serce (…)
  Czyż nie jestem przy tobie Ja, twoja Matka?
  Czy nie stoisz w moim cieniu?
  Czyż nie jesteś ukryty w fałdach mego płaszcza i w moich ramionach, które cię obejmują? Czy to nie Ja jestem twoim wybawieniem?
  Czyż potrzebujesz czegokolwiek innego?”

 2. Dziękczynnie za O. Józefa o Dary Ducha Świętego, zdrowie i potrzebne łaski oraz za O.Patryka o Boże Błogosławieństwo, zdrowie, siły i szczęśliwy wypoczynek i powrót.

 3. Bardzo wierzę Maryjo, ze kiedy powierzy się sprawę TOBIE wiadomą, wyprosisz właściwe ,dobre owoce. Przecież wszystko jest po coś. Działaj Mamusiu,znasz serca skruszone.A i mnie wyproś ratunek od moich boleści.Mamusiu.

 4. Dobry Boże/ przepraszam za frustrację.Moim marzeniem jest przygotować dobry obiad z ciastem. na Niedzielę. wiem ,że to mało , ale lubię, gdy Mu smakuje.W intencji Rafała. O świeżość .

 5. Proszę o potrzebne łaski dla ks.Rafała oraz o opiekę Matki Bożej dla niego.
  Panie daj mu siłę i zdrowie,by wytrwale Ci służył i zbliżał nas do Ciebie.

 6. Proszę o zdrowie dla moich dzieci i męża.
  Żeby oczko Mateusza odzyskało wzrok,by Mikołaj nie miał już napadów duszności a Vanessa bólów głowy.Dla mnie proszę by nadgarstki tak nie bolały,by żyły były drożne i nie zapychały się.

 7. Maryjo Niepokalana, Mamo Jezusa, Mamusiu, bardzo proszę pomagaj w podjętym zobowiązaniu. Daj siłę i błogosław na każdy dzień. Człowieczka i bardzo drogich memu sercu. Mamusiu, Matko Jezusa pełnego Miłosierdzia, która tak cichutko pomagasz, proszę pozwól dalej trwać. naucz trwać.

 8. W Imię Jezusa Chrystusa proszę o modlitwę o wdowę -teściową P. o przełamanie przekleństwa obciążeń międzypokoleniowych finansowych, o łaskę Bożego odpoczynku , łaskę przebaczenia przodkom i sobie,łaskę całkowitego przebaczenia Radkowi, Tomkowi, Maciejowi, itd.Boże Miłosierny daj jej Męża, aby nie musiała bez przerwy pracować i o uzdrowienie bioder. Okaż jej miłosierdzie , Jezu .A jej synkowi daj Mamusie.Dobrą.

 9. W intencji Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie o Boże błogosławieństwo dla specjalistów i pacjentów oraz wsparcie finansowe od sponsorów, instytucji tak, abyśmy mogli zatroszczyć się o wszystkich potrzebujących pomocy.

 10. Jezu, Ty Wiesz, przenikasz. Nie rozumiem tych ulamkow decyzji. Oswiec mnie, abym całkiem nie utonela. Dla Dobra.

 11. Proszę o modlitwę i wstawiennictwo w celu uratwania małżeństwa Aleksandry i Jarosława. Aby mąż wycofał pozew, zerwał kontakt z kochanką, a jego serce napelniła miłość do małżonki i dzieci.

 12. Ojcze Wszechmogący, dziękuję za szczęśliwą operację, chrzest, ludzi których stawiasz na mojej drodze. Maryjo Matko Boga i moja z Panem Jezusem, błogosław nieustannie mnie, moje dzieci, osoby drogie sercu – polecane Panu Bogu, nasze rodziny. Udzielcie nam daru dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa, obfitości łask Ducha Świętego, wytrwanie w powołaniu, przebaczenie naszych grzechów, darowanie win i kar wiecznych. Usłysz i wysłuchaj nasze intencje, jeśli zgodne z Wolą Boga Ojca. Panie Jezu, Ty się tym zajmij!!!

 13. O zdrowie , Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej w każdej porze, wytrwanie w kapłaństwie i wypełnienie Woli Bożej dla Ks. Marcina.Bóg zapłać.

 14. Maryjo, Sw Jozefie uproscie dobre warunki wynajmu mieszkania, prosze o swiatlo Ducha Swietego dla wlascicieli, chwala Ci Panie za to ze dales mi to mieszkanie i pomoc w przeprowadzce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: