SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

50 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Dziękujemy za Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej nad nami i otrzymane łaski. Prosimy o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej i potrzebne łaski.

 2. Bogu dzięki za tych kapłanów, przez których Pan Bóg daje mi tyle radości. Bądź uwielbiony Jezu, za wszystkie łaski. Amen.

 3. Ojcze Wszechmogący uciekam się do Twego Przemienienia polecając Ci Ks. Pawła uzdrów Go i miej w Twej miłosiernej opiece.

 4. Prosze o uzdrowienie z choroby parkinsona i depresji a takze o wieczny odpoczynek dla o.ks.Maksymiliana wszystkich zmarłych za zmarłego męża Piotra ,zmarłych z rodziny i dusze w czyscu cierpiące

 5. Błogosławcie Pana wszystkie moje żale. Błogosławcie Pana. Błogosławcie Pana,wszystkie me udręki, błogosławcie Pana.Blogoslawcie Pana, że Mu ufam jeszcze. Błogosławcie Pana. A Zdradzanemu tak bardzo daj Matko to,co Najlepsze i Najkorzystniejsze. Zdrowia duzo.Amen.

 6. Święty Boże,Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny zmiłuj się nad nami i nad światem całym. Tchnij w nas Duchu Święty Boże,Obdarz Twą siłą,Matko Arko do Syna Twojego nas Prowadź. Pomóż odnaleźć Twoja Wolę i Ciebie Jezu Chryste pośród ciemności, tchnij Nadzieję w serca zmęczone izolacją. Daj Matkę Arkę Ocalenia.

 7. O Błogosławieństwo Boże dla księdza Józefa B, potrzebne dary i łaski, opiekę Jego patrona, konieczne zdrowie i siły oraz natchnienia Ducha Świętego

 8. Prosze o modlitwe za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,ize,brata,Zdzicha,Asie z mamą,Kasie,Age z tatą,Piotra,Krzyśka,Darka.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Józka,Ziemka,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka i Panią Karpińską.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 9. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego układu pokarmowego, żołądka, jelit, szczęki, alergii pokarmowych, o pracę zdalną, która pozwoli mi wyprowadzić się z domu, o ochronę przed covidem, oraz o codzienne umacnianie relacji z Mateuszem, abyśmy szczerze się polubili i zaprzyjaźnili i aby on również wychodził z inicjatywą kontaktu. Bóg zapłać. Amen.

  • dołączam i swoją Prośbę. „Przenikasz i Znasz mnie, o Panie…” Wiesz nawet co śnię, czasem, Pomóż mi. św, Józefie jesteś Niezawodny, po Telegramie, raz 1, telefon Dariusza. Tylko Ty tak potrafisz.

 10. Panie Jezu Chryste, pobłogosław tym wszystkim, którzy idą za Tobą,
  a tych, którzy się pogubili, wezwij na powrót do Siebie.

 11. Jezu mój kochany, proszę o łaskę cudu uzdrowienia duszy i ciała dla mojego męża Stanisława, o potrzebne Sakramenty święte. Bóg zapłać!
  Krystyna

 12. Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intencji powrotu do zdrowia babci, która w ciężkim stanie przebywa na oddziale covidowym.

 13. Jezu Chryste. Synu Boga Żywego. Tylko Ty możesz ocalić to, co Najważniejsze. Ty Jesteś Centrum. Proszę o Łaskę powrotu do Ciebie. Z krańców ziemi.

 14. Ukochany Ojcze proszę Cię o łaskę szczęśliwego i szybkiego powrotu do zdrowia dla księdza Stanisława.Dziękuję za to że postawiłeś go na mojej drodze życia.

 15. Matko Boska Ostrobramska proszę wyjednaj Odpust w Syna. Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie Dobrodziejstwa. Proszę Cię o Mateusza bo godzien Jest. Proszę Cię abyś wyprosiła Umocnienie. Wiesz, jakie siły oddziałują. Sw. Józefie, proszę upros Uzdrowienie.

 16. Szczęść Boże!
  Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji wartościowej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.
  Bóg zapłać!

 17. Przyjmuj skruchę serca Jezu tych, co nie do końca pojmują jak Wielka jest Boża Miłość,chorych i wyczerpanych. Oby nie ustawali w modlitwie.

 18. Matko Boża proszę dziękuj we mnie za dar Kapłaństwa Chrystusowego. Chroń pod Twoim płaszczem. Wypraszaj Łaski. Szczególnie wielbię Cię Boże za Słowo z Fatimy. Błogosław. Umacniaj i prowadź, Duchu Święty Boże Ks. Proboszcza i Bliskich Sercu.A tych, którzy odeszli w męczeństwie wprowadź Boże wprost do Nieba.Przeciez męczeństwo jest Łaską. Pielgrzymującym tu, na tym łez padole zachowaj Kapłanów.Ojcze.

 19. W nocy z soboty na niedzielę odszedł do Pana o. Jerzy Tomziński. OSPPE.

  ~~ Maryjo, Królowo Polski, Maryjo, Królowo Polski,..

 20. W wieku 35 lat, w 16. roku życia zakonnego i 9. roku życia kapłańskiego, w Siedlcach odszedł do Pana
  o. Maksymilian Adam Świerżewski OFMConv. Został pobity ze skutkiem śmiertelnym w Siedlcach.
  Świeć, Panie, nad jego duszą”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: