SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

37 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Michała, o jego nawrócenie, powrót do Boga, do żony i córki, o zgodę, pokój i miłość w rodzinie, o pozytywny wynik sprawy sądowej. Żona Karolina.

 2. MaryjoNiepokalana Dziewico,śwRitoproszę za beznadziejne przypadki,naprawienie relacji,odbudowanie życia rodzinnego,relacji międzyludzkich,pomóżcie w zdrowiu,finansach,dobrych lekarzyPanie,jeśliTwoją Wolą,usłyszećgłosBoga w ważnej sprawy o światłoBoże,o prowadzenie dusz do konfesjonału aby z pokorą i ufnością przystąpić do spowiedzi,Panie Jezu, proszę o łaskę głębokiej spowiedzi,dla wszystkich w mojej rodzinie,ojczyżnie,ćałym świecie

 3. Jezu Miłosierny proszę o błogosławieństwo dla księdza Rafała, zdrowie, opiekę Niepokalanej i światło Ducha Świętego.

 4. Proszę o modlitwę za moje małżeństwo zagrożone rozbiciem. O uzdrowienie małżeństwa, Dary Ducha Świętego, prawdziwą Miłość i wzajemne przebaczenie.
  Dziękuję!

 5. Dziękuję Jezu Miłosierny za wszystkie Łaski, a najbardziej za spowiedź w sanatorium wiele lat temu, kiedy powiedzieć co mówić Tobie znanemu Kapłanowi,kiedy bez słowa na temat z mojej strony nieznany mi spowiednik powiedział do Tego Kaplana.Tobie Chwała Panie. Matko Niepokalanie Poczęta upros Światło Ducha Świętego. Proszę o cud Uzdrowienia.

 6. O świętość,wytrwanie,wzrost wiary,nadziei,miłośći do Boga,Maryi,Eucharystii,dla zakonników,kapłanów,by wypełnili Wolę Boga Ojca,o nowe powołaniazakonne,kapłańskie,misyjne.Umocnienie w wierze,opiekę Matki Bożej dla osoby znanej BoguJezu proszę przemieniaj,umacniaj wiarę,strzeż,broń,błogosław nam,naszym rodzinom,krewnym,POLSCE,Ukrainie,całemu światu.Św.Andrzeju Bobolo,módl sie za nami

 7. Proszę o modlitwe za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za mame,córke,Ize,brata,Zdzicha,Asie z mamą,Kasie,Age z tatą,Piotra,Krzyśka,Darka,Andrzeja.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Valentina,Macieja,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Józka,Ziemka,Hieronima,Hanne,Marzene,Olka,Nalepe,Jarka,Mietka,Grześka,Jurka i Panią Karpińską.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 8. Boże Wielbię Cię i proszę o konieczne Siły do tego, co mnie przerasta w kapłańskiej świętości. Oraz o to, aby Duch Święty wytłumaczył i pokazał, co jest złego w Odnowie, ponieważ pojąć nie moge,,,a to, co mi przychodzi do głowy, sprzeciwia się Łasce, więc za tym nie pójdę, pomimo. Bóg zapłać za modlitwę.

 9. Proszę o modlitwę, ąbym nie bała się iść do mojej parafii i nie byłą straszona piekłem, aby kapłańska świętość była cała dla Pana, bez dramatu dzieci, aby kobiety nie były zachęcane teraz do udzielania Komunii Świętej, kiedy są kapłani. Proszę o to, by gorączka opadła i abym mogłą uczestniczyć we Mszy Świętel. O pozytywny wynik badania 02 grudnia oraz wyjście z choroby. Bóg zapłać.

 10. Dziękczynnie za dar kapłaństwa i z prośbą o potrzebne łaski Boże na każdy dzień dla o.Augustyna.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 11. W intencji kapłanów, aby w tych czasach zamętu, jako przez Boga wybrani a do ludzi posłani, dali przykład i prócz gadania pokazali sobą, w co wierzą, tak by zachęcać a nie zniechęcać ludzi do wiary.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: