SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

67 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Ofiaruje to co teraz. Jako wynagrodzenie za grzechy kiedy wchodzę. Przyjmij Jezu. Wierzę , ze to Twój Dar.

 2. Litanią do Boga Ojca proszę o Milosierdzie dla nas grzeszników oraz o tych ktorym trudno odzyskać zaufanie. o skad az taka nie przyjaźń czy tylko tak sobie? I skad takie staranie? Zmeczylo mnie to Ojcze. Prosze o Ufnosc.

 3. Jezu Eucharystyczny. Znajdź sposób, byśmy nie byli oddaleni od Ciebie. Zmiłuj się nad ludem Twym Bez Ciebie sie nie da.Przecież Wiesz, zrób coś Wszechmogący, przecież Jesteś.

 4. Jezu Eucharystyczny. Znajdź sposób, byśmy nie byli oddaleni od Ciebie. Zmiłuj się nad ludem Twym Bez Ciebie sie nie da.Przecież Wiesz, zrób coś Wszechmogący

 5. Proszę o modlitwę w intencji abym pokochał Boga,o świętą wytrwałość w łasce Bożej,o przymnożenie wiary,o mądrość,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny a także dla Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę powstania z nałogu dla mojej cioci oraz dla taty Justyny i kolegów Daniela i Marcina,żebym znalazł sobie dobrą żonę i przyjaciół,o dobrego męża dla Justyny,aby Bóg uzdrowił moją seksualność,o błogosławieństwo finansowe,aby koledzy Paweł i Paweł się pogodzili.o łaskę szczerego żalu za popełnione grzechy,o przerwanie więzów samotności,o łaskę wdzięczności za otrzymane łaski,o łaskę zbawienia dla nas,aby moja relacja z Jezusem się poprawiła.

 6. Proszę o modlitwę za ks Szymona Gołuchowskiego o wypełnienie woli Bożej w jego życiu i o potrzebne łaski Boże, oraz o wytrwanie w łasce powołania kapłańskiego.

 7. Z prośbą do Jezusa Miłosiernego, za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej o powrót do zdrowia dla Sylwestra. Niech Bóg Miłosierny obdarzy go łaską życia, zdrowia oraz możliwością naprawy swoich błędów. Jezu ufam Tobie!

 8. Prosze o modlitwe zeby przychylniej niebo dawało łaski do szybkiego spełnienia marzeń patrycji i jolanty pawlak, oraz o oddalenie od nas wplywu.nieprzyjaciol naszych. Dziekuje

 9. Dziękczynnie – za łaskę powrotu do zdrowia oraz za Tych, którzy wspierali mnie modlitwą w tym trudnym czasie.

 10. O boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boskiej dla ks. Marcina i ks. Krzysztofa; szczególnie na ten trudny czas posługi

 11. BOŻE PROSZĘ O ŁASKĘ UZDROWIENIA Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ.PROSZĘ O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO ABY MNIE PROWADZIŁ I O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO DLA LEKARZY DO KTÓRYCH MNIE BÓG ZAPROWADZI.PANIE JEZU, OSŁOŃ MNIE NAJDROŻSZĄ KRWIĄ TWOJĄ I NAPEŁNIJ SWOIM DUCHEM ŚWIĘTYM.

 12. Panie napełnij serce mojego męża miłością i dobrocią . Napełnij jego serce wiarą i nadzieją . Daj mu oczy, które zobaczą dobro . A mi daj cierpliwość bym wytrwała .

 13. O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia.

 14. Ile gwiazd na Niebie ile kropel w oceanie ile szczescia w swiecie, ile sekund w mym życiu dziękuję Tobie Ojcze, za kazda osobę, za Kapłana, za Kapłanów za wszystkie „narzędzia” Twej Nieskończonej Miłości. Za przyjaciół najwierniejszych, za wrogow nie poznanych. Za wszystkie chwile zycia badx Błogosławiony Ojcze, za krzyżyki te małe i calkiem dostatnie dziekuje cCi Ojcze. Choc litania mych przeproszen jest większa od swiata to dozwol dziękować. Dziekowac. Dziękować. Amen. Boze za uwalnianie od mych złości.Klękam. I bardzo, bardzo proszę o Przyjaciół i tych, ktorym nikt nie powiedział że Jest. Taka Miłość. Abysmy wszyscy przejrzeli, jak Dobry Jest Bóg.

 15. O przebaczenie i uzdrowienie oraz o zburzenie murów zła i grzechu budowanych w naszej Ojczyźnie przez wieki i pokolenia

  Przepuść, Panie, przepuść ludowi Twojemu, a nie bądź na nas zagniewany na wieki

 16. Proszę Jezu Miłosierny przytul do Serca Swego. Pozwól trwać przy Tobie gdy nadejdzie godzina męki Twojej. Ufam Tobie.Bądź.

 17. Dobry Boże proszę pomóż pojąć czemu tak łatwo godzimy się na zabieranie Eucharystii. tak łatwo. . . Duchu Święty zlituj się . Każą uważać. na co? na życie bez Chrystusa? co to za .życie,.Błagam o potrzebne Łaski.

  • o Święta pokoro, Która pokazujesz wciąż na nowo ludzkie zagubienie dopomóż tym, co myślą, że są dla Ciebie nieważni. Aby na nowo odkryli że Możesz sprawić, aby znaleźli Wiarę, gdy Przyjdziesz.

   • Jezu Miłosierny, w tak trudnym czasie, proszę o dar trwania przy TOBIE. O trwanie przy Tobie, w tych ciemnościach. Światło kochane, proszę. prowadź, kroczek po kroczku. Duchu Święty podpowiadaj, abym nie zbłądziła.aby nie zbłądzili, których w sercu mam i moich nieprzyjaciół. Maryjo, Mamo kochana otulaj i chroń. w Tobie Nadzieja.

   • jakos tak sie składa ze nie mogę żyć bez Tego Światła przeprosiłam Boga w spowiedzi p

 18. Panie Jezu zachowaj nas wszystkich w zdrowiu i błogosław nam ,proszę za wszystkich Kapłanów w zdrowiu i obdarz wszelkimi łaskami wspieraj nieustannie w każdy czas

 19. za Spowiedź Swiętą błogosławię Kapłana . ponieważ otrzymałam 3 Słowo : Zachariasz 2, 15-4.14.Panie Boże zapłac. Wierzę. Ufam.

 20. Jezu Chryste Synu Boga Żywego O Ufność ponad wszystko.’Choćbym przechodził przez ciemną dolinę zła sie nie ulęknę bo Ty Panie Jesteś . Odprawiajcie za nas msze św. w Izdebce. To nasza Nadzieja, że Jest.

 21. o łaskę głębokiego nawrócenia, dla mnie, dla mojej rodziny, dla moich przyjaciół, i dla tych kapłanów, za którymi proszę

 22. Panie wzmoż moją Ufność ze czuwasz i masz pod kontrolą to, co dzieje sie we mnie. Nie mam sily juz prosić. Bpg zaplac za kazde westchnienie.. Za zagrożonych utratą Zbawienia. Boze Milosierny zlituj się, Biski Lekarzu ulecz w Ojczyznie chorych

 23. Proszę, Jezu pełen Miłosierdzia, proszę. tak jak powiedziałeś. JA Jestem z Tobą i będę Cię strzegł, gdziekolwiek się udasz. Zaspokoję każdą Twoją potrzebę … nic nie zdoła Cię odłączyć od Mojej. choć jestem tak słaba. Pamiętam o Twoim Przyjacielu.

 24. Boże, proszę o Łaskę uzdrowienia z chorób, których żaden lekarz nie chce się podjąć leczenia. Proszę o Dary Ducha Świętego, aby mnie prowadził i o Dary Ducha Świętego dla lekarzy, do których mnie Bóg zaprowadzi. Proszę o cud uzdrowienia i przemiany życia, zgodnie z Wolą Bożą.

 25. O ustanie pandemii, uzdrowienie chorych, o siłę i zdrowie dla wszystkich lekarzy i pielęgniarek i pocieszenie dla tych, którzy stracili najbliższych. Panie Jezu, Ty się tym zajmij!

  • „O Krwi I Wodo, Któras wypłynęła z Najświętszego Serca Bożego jako zdrój Miłosierdzia dla nas” Dziekczynnie za wszelkie Łaski. I przebacz tym, co dojść nie mogą.

 26. Proszę o modlitwę w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa. Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii.

 27. O wypełnienie woli Bożej oraz o potrzebne Łaski Miłosierdzia Ojca . Boże Ojcze Miłosierdzia.Ty Sam wynagródź Dobroczyńcom moim. Bardzo za Nich uwielbiam Ciebie, Jezu badź Błogosławiony w Nich za Twoją Nieskończoną Miłość. Poprzez Serce Maryi proszę.

  • Jezu nie zostawiaj mnie w chorobie i Spraw aby zachcialo się Żyć. A także prosze o to, by dane mi bylo dzielic sie tym c9 przygotowuje i przygotowuje i przygotowuje i przygotowuje…..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: