SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

51 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. O Uzdrowienie serca oraz skruchę. Dopomóż mi Panie. Boże pozostań z nami. Pomimo. Błogosław kapłanom i obdarz ratunkiem poprzez Kapłanów.najlepiej Jednego. Zlituj się Panie nad ludem twym.

 2. W intencji kapłanów, aby nie szli na łatwiznę kopiowania internetowych kazań, ale żeby zrozumieli, że przez moc głoszenia Słowa Bożego, spodobało się Bogu ratować ludzi,
  aby otrzymali dar takiego głoszenia Słowa, które będzie ludzi uzdrawiać, uwalniać i wzmacniać. Amen

 3. Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet. By Kasia kręcąca się obok niego znalazła inną drogą życia

 4. Bardzo proszę o modlitwę na uzdrowienia z choroby onkologicznej dla ciężko chorej Ireny, oraz siły ciała i duchu w walce o zdrowie i życie.

 5. Proszę Matko Najmilsza w Intencji Ks.Andrzrja aby był szczęśliwy w Kapłaństwie i człowieczeństwie.Bog zapłać za modlitwę.

 6. Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji uzyskania skutecznego leczenia endokrynologicznego mojej tarczycy. Bóg zapłac za modlitwę.

 7. Matko Boża proszę zniszcz to co ujawniło się na e. I wszystkie skutki i konsekwencje. Niech zło przestanie siać swoją destrukcyjną moc. Proszę w uniżeniu.

 8. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża, bez nałogów, który będzie się o mnie troszczył i mnie wspierał

 9. Uwielbiam Cię. to znaczy wyprostuj Jezu Miłosierny Który masz litość i nie chcesz śmierci grzesznika. Uwielbiam Cię.Przyjdz Duchu Święty..proszę Cię w pokorze..

  • o wyzwolenie mężą Grzegorza z uzaleznień, syna Bartka ze szponów hazardu, Zbawienie dla pradziadka Kwiryna, który przegrał majątek w karty O siły dla mnie .

 10. Ufając wbrew proszę Przyznaj się do mnie Panie, wtedy kiedy nie bardzo przyznaję się do siebie.w ciemnościach i walce.ktora mnie przekracza. Nie wiem czemu. proszę przez Mamę Maryję, która zechciała dziś przyjść do mnie i do mojego domu
  chcę wierzyć, że Ona Wie co robi. Matka Nadziei. Bóg zapłać za modlitwę.prosze o pomoc po spowiedzi 8 dni temu, która mnie zabiła.Prosze Boże zlituj się nade mną.

 11. Panie Jezu przepraszam cię za moja ślepotę, nieposłuszeństwo, kłamstwa i pychę. Proszę przemień mnie. Pragnę żyć z Tobą i Tobie służyć. Pragne kochać i być kochana. Proszę spraw bym pokochała ciebie i Maryje całym sercem. Proszę daj mi poznać ze jestem przez ciebie kochana. Nasz w moim sercu myślach. Bądź najważniejszy. Pomóż mi odbudowac relacje z synem i mężem. Pomóż naprawić mi to wszystko co zniszczylam awanturami, kłamstwem i złym zachowaniem, obojętnością. Duchu święty duchu prawdy i miłości proszę o przemianę serc mojego, pawla i Mikołaja, i o miłość do Boga bliźniego i siebie samego. Maryji proszę wspomóż nas. Proszę spraw bym pokochała różaniec i uwierzyła w jego sile i moc. Proszę o żywa głęboka wiarę

 12. Kochany Boże Dziękuję Uwielbiam o wielbię że słyszysz mnie i czuwasz nade mną w każdej chwili. Tak bardzo. We dnie i w nocy. Znasz mnie i każda moja myśl.pomox mi więcej dziękować i okazywać wdzięczność choć nie nadążam.Dziekuje Matko moja.

  • Niechaj Bóg Ojciec w swej dobroci, zechce się pochylić, nad Andrzejem. A Jezus dotknie Go swoją Miłością i Duch Święty pomoże odnaleźć pokój serca, ukoi lęk, smutek wobec codzienności dnia. I Ty wyjątkowy Patronie dnia dzisiejszego, proszę, czuwaj.

 13. Blagam o modlitwe. Trace nadzieje. Chce miec swoj dom, meza. Stracilam kogos, blagam Boze oddaj mi go! Albo postaw tego wlasciwego w tym roku. Nie mam siky sama szukac, dzialac, wszystko na marne. Boje sie o prace, chcialabym godnie zarabiac. Moje choroby i niepelnosprawnosc mnie dobijana, jestem zalamana. Blagam ratunku. Jestem wykonczona. Boje sie zyc cokolwiek robic! Chce byc kochana, mam dosyc mieszkabia z rodzicsmi w tym wieku. Jestem zalamana ratunku niech Bog w koncu cos zrobi!!!!!

 14. Maryjo Pompejańska błagam spraw, aby sprawa która miała w piątek miejsce w przedszkolu w Gliwicach zakończyła się dla mnie bardzo pozytywnie.

 15. Proszę o modlitwę o szybki powrót utraconego związku z Mariuszem o jego miłość do mnie i byśmy byli razem ze sobą na dobre i na złe szczęśliwi razem ze sobą do grobowej deski byśmy szybko powrócili do siebie. Trwali w wierności. By nie ulegał pokusom innych kobiet

 16. Urszula. Ofiaruję Tobie Panie Jezu moje życie w chwili najmniej dla mnie zrozumiałej i w mojej największej słabości.Jezu ufam Tobie.

 17. Zachwyca mnie nadal to, że Jesteś, pomimo… Dobry Jezu, dałeś tak wspaniały Dar, dziękuję CI, że jestem tak jak inni. grzesznikiem i tak bardzo potrzebujemy Ciebie. Proszę o siły.

 18. Panie Boże proszę o wytrwałość dla ksiedza Bartka. Dodawaj mu sił, odwagi, wiary w tych trudnych dla kapłanów czasach. Dziekuje Panie Boże za jego powołanie.

 19. Panie Jezu proszę o Niebo dla moich Rodziców Zofii i Jana oraz Dziadków aby mogli dostąpić udziału w radości z przebywaniem z Tobą Bóg zapłać za modlitwę

 20. Panie Jezu proszę przemień mnie. Nie chce tak dłużej żyć. Pragnę kochać i być kochana. Proszę rozkochaj mnie w sobie. Proszę daj mi poznać ze jestem przez ciebie kochana. Bądź w moim sercu i myślach. Bądź najważniejszy. Pomóż mi naprawić to wszystko co zepsulam swoim zachowaniem, gadaniem i awanturami. Duchu święty duchu prawdy i miłości proszę cię o nowe serce i które bedzie zdolne kochać i o miłość do Boga bliźniego i samego siebie

 21. Do Miłosierdzia Bożego o uzdrowienie z wirusa. Uzdrowienie z białaczki abym mogła przyjąć chemię. Zdrowie dla Urszuli. O zdrowie dla syna Marka, Tomasza, męża Teodora, wnuka Franciszka i synowej Weroniki, Agaty i Alfreda.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: