SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

49 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Niech moje małe serce Wielbi Twój Głos który zna moje wczoraj dziś i jutro. Jezu proszę o Ciebie ,męża, syna, tych, co już tam, o mojego Kapłana przez którego okazujesz mi tak wielkie Dobro. Jezu ufam Tobie. Daj to, co potrzebne w Miłosierdziu. Mamusiu dopomagaj. AMen.

 2. Proszę o modlitwę o uzdrowienie małżeństwa Wiolety i Dominika i o wszystkie łaski, które są i będą im potrzebne w przyszłości

 3. Proszę o modlitwę w intencji mojego powrotu do zdrowia, mam raka tarczycy i straciłam całkowicie głos, niech Jezus i Matka Najświętsza mają mnie w swojej opiece

 4. Jezu. Proszę o Siły i pomoc w rozeznaniu. Pomóż mi bo bardzo jestem słaba.Znasz i wiesz moje przeszkody. Nie poradzę sobie bez Twojej Łaski.

 5. Dziękuję Panu Bogu za otrzymane łaski i opiekę Matki Bożej, proszę o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Maryi dla naszej Rodziny oraz w intencji Panu Bogu wiadomej.

 6. W intencji wiadomego Panu Bogu kapłana, o te łaski, których najbardziej potrzebuje.
  Niech Pan Jezus ukształtuje jego serce, według serca Twego i o Światło i dary Ducha Świętego. Amen.

 7. Błagam o cud Boga Wszechmogacego o uratowanie małżeństwa Marcina i Moniki, aby jej serce na nowo zabiło dla jej męża Marcina. Niech Miłość zwycięży i znowu przybliży to małżeństwo do siebie. Aby Marcin się nie załamywał i stanął na nogi, aby wytrwał w trzeźwości, aby został uwolniony od złego ducha alkoholizmu.  Michale Archaniele Strzeż to małżeństwo! Jezu Ty się tym zajmij. Amen.

 8. Jezu Błogosławię Cię i wielbię za to, że nigdy mnie nie opuściłeś.Tobie chwała na wieki wieków. Przebacz moją małość i niewydolne serce. Jeśli chcesz możesz przyjść z Uzdrowieniem bo ja już nic nie mogę przynajmniej tak mi się wydaje.Daj mi Matkę która wszystko rozumie. I zajmij się wszystkim we wszystkich.Jezu ufam Tobie.

 9. O błogosławieństwo Boże dla księdza Józefa potrzebne dary i łaski, opiekę Jego patrona, konieczne zdrowie i siły
  oraz natchnienia Ducha Świętego

 10. Błagam o modlitwę o cud uzdrowienia poczętego dziecka i jego mamy Eli, na chwałę Niepokalanej. Ala ma liczne wady genetyczne, nie wiadomo czy przeżyje poród.

 11. Proszę o modlitwę w intencji ks. Kamila o łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby i o Dary Ducha Świętego i Błogosławieństwo Boże na nowej parafii. Bóg zapłać za modlitwę.

 12. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Darka, o światło Ducha Św. dla niego.
  O uratowanie naszego małżeństwa, aby mój mąż zakochał się we mnie na nowo. Bóg zapłać.

 13. Pobłogosław Panie Jezu Ks.Tomaszowi w jego planach i zamierzeniach, by mógł godnie i pięknie służyć Tobie, i tym do których go posłałeś.

 14. Duchu Święty, Stworzycielu, ożywiaj moją modlitwę, ożywiaj moje pragnienie pełnienia woli Ojca.
  Duchu Święty, Stworzycielu, otwieraj moje oczy by widziały, otwieraj moje uszy by słyszały, serce aby czuło.
  Duchu Święty, Ożywicielu, przyjdź.

 15. Ześlij deszcz, deszcz Twoich Łask, Panie Jezu, dla mnie, dla moich bliskich, dla moich przyjaciół, i dla tych kapłanów, za którymi proszę.

 16. Proszę o łaskę zdrowia dla naszego dziecka poczętego, aby nie urodziło się przedwcześnie, a poród odbył się bez komplikacji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: