Skrzynka intencji

Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania.

— Karol de Foucauld

Niezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić. Dodatkowo, w każdą niedzielę o godzinie 19:00 Msza św. w intencji Waszych intencji 😀

eucaristia-santissimo

Pan Jezus mówił:  – „Dlaczego w potrzebach doczesnych, przyciśnięta jakimś krzyżem szukasz najpierw w zakłopoceniu pomocy u ludzi. A ludzie jak zwykle, albo zimnym milczeniem pominą tę sprawę, albo rozgoryczą jeszcze gorzej swoją nieodpowiednią radą. A nawet ludzie dobrej woli często w takim razie okażą zimną, milczącą bezradność”…

– „Czyż nie tak było?” — tak mówił Pan Jezus — i dalej tak: „Lepiej byś w sprawach takich zaraz przyszła do Mnie i żebyś się bardzo skupiła i upokorzyła i Mnie tę sprawę najpierw poleciła, którym jest dla ciebie najbliższym i najlepszym Ojcem i przyjacielem najtroskliwszym i obecnym podczas twojego zakłopotania. Boli to Serce Moje i bardzo rani, że tak nie najpierw do Mnie przychodzisz. I spokój duszy tracisz, i gryziesz się i rozpraszasz w modlitwie… A to dlaczego tak jest? Powiedz mi szczerze! W czym cię tak oszukałem, że mi tak nie ufasz?”.


  (Dziennik, 4. niedziela października 1921 r. [fragm.], bł. Aniela Salawa)

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez jeden miesiąc.

Po okresie miesiąca od daty zamieszczenia, intencja będzie kasowana.

Możesz co 30 dni ponawiać swoją prośbę o modlitwę- nawet wielokrotnie. Wystarczy, że  dodasz kolejny komentarz.

Reklamy
Komentarze
 1. ... pisze:

  Bóg zapłać Wszystkim za Wszystko.

 2. ... pisze:

  Miłosierna Prawdo, uzdrów Moje Życie.Matko Miło. przecież Miłosierdzia. Uproś. św. Jozefie dopomóż .Ufam Tobie całkowicie. Duchu Święty, Duchu Święty przyjdź , błagam i wlej zachętę, obmyj co nieświęte, ulecz niezgłębione.W intencjach Matki Bożej.Ona Wie.

 3. x pisze:

  w intencji Sandry o zdrowie, wytrwałość i siły,
  i o błogosławieństwo Boże dla osób współpracujących

 4. ml pisze:

  Proszę o modlitwę o błogosławieństwo i prowadzenie Boże, o przezwyciężenie tego, co trudne,
  o potrzebne łaski dla mnie, moich bliskich i kapłanów, których przygarnęło moje serce.
  Bóg zapłać.

 5. Damian pisze:

  Damian

  Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie

  Bóg zapłać za modlitwę..

 6. Daniel pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Matka Maryja, proszę o modlitwe o uzdrowienie duchowe i uzdrowienie z choroby zespół skórno mięśniowy tkanki łacznej i choroby hashimoto mojej mamy Niny.
  Dziękuje Bóg zapłać, Chwała Panu

 7. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę bym mogła poznać lepiej Piotra W i nawiązać z nim relację przyjaźni, byśmy wzajemnie sobie pomagali w poznawaniu Boga, wspierali w trudnościach i obdarowując siebie swoją obecnością radowali. By nasza samotność przerodziła się w dobre uczucie, które da dobre owoce.

 8. Ewa pisze:

  Święty Józefie, zaopiekuj się mną. tak jak chce Pan Bóg.

 9. Ewa z Limy pisze:

  Kiedy tak się to wszystko plecie, Jezu . O Dobrą Nowinę.

 10. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o wygranie bardzo trudnego procesu w sądzie oraz o wszelkie potrzebne mu łaski.

 11. Dorota pisze:

  Proszę Cię Panie Jezu,aby moja córka Kasia odnalazła swoją drogę w życiu i była szczęśliwa.Aby była daleko od alkoholu.

 12. .. pisze:

  Mamusiu Najcudowniejsza. Jak ja Ci podziękuję za to, że moja córka podjęłą postanowienie codziennego odmawiania Różańca?Totuus TUUS Maryjo.Co za Radość.W uwielbieniu.

 13. .. pisze:

  o ufność przez ręce Matki Bożej,ze dawny granat przyniesiony przez córkę, do którego wciąż i wciąż dolewa oliwy, zostanie dzięki Maryi, poprzez to , że jest Miłosierdziem Pana , zamieniony w choinkową, przepiękną bombkę.Maryjo, zajmij się tym . O oddalenie duchów złości, gniewu , zniechęcenia , niemocy, płaczu i niewiary. w int.dziekczynnej , że otrzymałam taki obraz w różańcu.

 14. ..? pisze:

  O odnalezienie Woli Bożej

 15. Justyna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy, która będzie sprawiała mi radość oraz o łaskę macierzyństwa.
  Bóg zapłać.

 16. Aleksandra pisze:

  O łaskę dobrego, wierzącego męża dla mnie. Abym sama potrafiła być dobrą żoną.

 17. ...Bożenna pisze:

  Dobry Nieskończenie Jezuniu. Dopomóż tym , którzy nie potrafią o własnych staraniach odnaleźć Skarbu. ,Matko Boża , uproś uzdrowienie u Tego, który dźwigał nasze boleści. Przecież wszystko odkupione.Proszę o modlitwę, za pośr.Św.Józefa , błog.ks. Jerzego o Boże Prowadzenie dla mnie, o ZROZUMIENIE I POKAZANIE, co mam uczynić, aby zachować się jak trzeba.I odzyskać Życie.

  • ...Bożenna pisze:

   Pomóż Miłosierny Boże perfekcjonistce, obdarz ufnością, że Ty WIESZ, Ty już się tym zajmujesz. Maryjo , przyjmij w Niepokalanym Sercu i przedstaw Synkowi.Szepnij wprost do Jego Najświętszego Serca – Nie mają wina.

   • ...Bożenna pisze:

    abyśmy w tych czasach zamętu pozostali wierni Prawdzie.W Miłości do Pana. Ciebie prosimy…

 18. Władysława pisze:

  W intencji kapłanów i osób konsekrowanych a szczególnie w intencji ks. Grzegorza

 19. Władysława pisze:

  We wszystkich intencjach Matki Bożej Królowej Pokoju o pokój w sercach ludzi,narodów i świata

 20. Władysława pisze:

  O Boże błogosławieństwo dla rządzących,parlamentarzystów i prezydenta oddalenie wszelkiego zła od naszej Ojczyzny szacunek dla Boga i ludzi

 21. Magdalena pisze:

  Dziękuję za posługę ks.Józefa. Proszę o Światło Ducha świętego,wstawiennictwo Maryi.

 22. Władysława pisze:

  Panie Jezu oddaję Ci tą trudną sytuację Ty wiesz że ja sama bez Ciebie nic nie mogę Jezu Ty się tym zajmij

 23. Mama pisze:

  O dobrego spowiednika otwarcie serca i szczerą spowiedź dla córki Marty

 24. mama pisze:

  Z serca PROSZĘ O MODLITWĘ za mojego Syna kleryka o Światło Ducha Św. i Jego przewodnictwo podczas pisania pracy mgr. Baaardzo tego potrzebuje, bardzo.

 25. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojej córki oraz o łaski dla kapłana, za którego się modlę.

 26. Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Boże błagam za wstawiennictwem Matki Bożej aby mój synek był zdrowy, mógł chodzić, żeby już go więcej nie bolało, żeby nie cierpiał. Miej go w Swojej opiece. Bóg zapłać.

 27. x pisze:

  proszę o modlitwę w intencji Mateusza i Karoliny, o pojednanie i wypełnienie woli Bożej.

 28. x pisze:

  półtora roku temu poprosiłam Was o modlitwę w intencji Elwiry, która była w ciężkim stanie, wykryto u niej raka trzustki. obecnie otrzymałam informację, że wróciła do pracy a jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
  Niech będzie uwielbiony nasz Pan Jezus Chrystus.

 29. Magdalena pisze:

  Niech miłość boża przenika ściany i mury, jakie zbudował mój współmałżonek Dariusz, niech pokona bariery obcości. Panie Jezu, daj nam Twojego Duch, Ducha Twojej miłości i mocy. Uzdrów nasze małżeństwo,naszą rodzinę.

 30. ...Bożenna pisze:

  Przez duszę mojego Taty, Zbigniewa , dopomóż mi .Boże.Ty, który Stwarzasz Cały Świat .Proszę pokornie, bo nie wiem, nie wiem , jak sobie pomóc.Zmiłuj się nade mną w łaskawości Swojej, w ogromie Twego Miłosierdzia zgładź nieprawość moją.Dopomóż mi, Jezu.

 31. ... pisze:

  O Umocnienie

 32. Monika pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Olenki.

 33. ...Saray pisze:

  Obmyj Jezu i prowadź do Ojca.Ofiaruję Maryjo wszystkie moje łzy Tobie.Kiedy niewiele rozumiem wiem JEDNO. Jesteś moim pragnieniem. Jezu, Zginę bez Twojej Świętej Obecności, nie mogę bez Niej ŻYĆ. Dopomóż Mamusiu Niebieska. Przecież znasz Swoje dzieci.W.Nie pozwól zwątpić.W Jego Miłosierdziu.

 34. Marzena pisze:

  O znalezienie spowiednika i kierownika duchowego. O otwartość.

 35. x pisze:

  w intencji misjonarzy, którzy nie wahali się iść w różne strony świata, by głosić Dobrą Nowinę,
  daj Panie Jezu zdrowie, siłę i wytrwanie, aby mogli jak najdłużej głosić Twoje Imię. Nie opuszczaj ich w codziennym wysiłku budowania Twego królestwa na ziemi.

 36. Kasia pisze:

  Proszę o uwolnienie męża z pracoholizmu. Pozwól mu Panie odkryć piękno życia rodzinnego. O wypełnienie się Twojej świętej woli w naszym małżeństwie. O dar mowy dla Maksia zdrowie dla naszych dzieci. O nawrócenie mojej siostry I uwolnienie z nałogu alkoholowego rodziców.

 37. mama pisze:

  Jezu uzdrów Jakuba z upośledzenia psychoruchowego, epilepsji, niepoprawnej mowy, żeby był samodzielny i zdrowy. Bóg zapłać za modlitwę.

 38. x pisze:

  w intencji kapłanów z listy oczekujących

 39. matka pisze:

  O uzdrowienie relacji z rodziną, o radość życia i powrót na drogę do Pana Boga dla syna.
  Bóg zapłać za modlitwę.

 40. ...E.Piasta pisze:

  O wypełnienie Woli Bożej. O potwierdzenie, czy to, co otrzymałam w czasie Różańca o zasznurowanych ustach Pana Boga , który nie może mówić przed zbliżającą się nawałnicą z Zachodu, a co może ocalić Kościół Chrystusowy poprzez Polskę – to prawidłowy odbiór.Dobry Boże, jeżeli to prawda, to pozwól za tym iść, bo inaczej wszyscy zginiemy.Ty wiesz, Ojcze , TY wszystko wiesz. Maryjo Niepokalana.Św. Józefie. Bądź Uwielbiony i Błogosławiony Boże w Trójcy Świętej za trudność tego wyboru.Tobie Chwała na wieki wieków.Amen.

 41. ...E,Piasta pisze:

  Wszechmogacy Boże, proszę o sen za pośrednictwem św. Józefa.I pokorę.Dopomóż, bo ważne.

 42. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla moich dzieci oraz szczęśliwego rozwiązania i zdrowia dla mnie, męża, rodziców i rodzeństwa. O jak najszybsze znalezienie pracy dla męża i poprawę warunków mieszkaniowych i finansowych.

 43. . pisze:

  O dziecięcą ufność, do Ciebie Panie Jezu, za wstawiennictwem św. Teresy od Dziesciątka Jezus.Dla Przyjaciela. Proszę o Te piękne płatki róż.

  • Anna pisze:

   Proszę o modlitwę za Krzysztofa, aby wreszcie wygrał TEN proces w sądzie. W tej intencji chętnie przyjmę wszelkie pociski , a nawet ofiaruję róże, choć najbardziej lubię i w sercu noszę marcinki.O przebaczenie, że myślałam , że już jestem całkowicie niepotrzebna.

 44. . pisze:

  Maryjo Nieokalana, Mamusiu, proszę pozwól mi trwać w cichości Twojego serca, oczekując razem z TOBĄ, na Nowe Życie. Aby wszystko co we mnie jest połamane, wróciło na wyznaczone, przez Stwórcę, miejsce. Ufam. Duchu Święty dopilnuj mnie.

 45. ... pisze:

  aby podstawą wyboru była wolność od gniewu

 46. x pisze:

  o zdrowe gardła, o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, o Światło Ducha Świętego
  dla kapłanów, którzy będą głosili rekolekcje

 47. Ala pisze:

  O ochronę Boską moich dwóch mieszkań, aby nikt i nic mi tego nie zabrało, o uzdrowienie z chorób, o dobrą pracę, o dobrego męża, abym miała motywację do tego aby ładnie wyglądać jak za dawnych lat, aby makijaż i niebanalny styl posłużył do Bożych celów, o dalsze odbezpieczenie wypartych wspomnień i ich przetrawienie, o bezpieczeństwo, o nawrócenie dla ojca, o trwałe oddalenie problemów dawnego miejsca zamieszkania.

 48. Anna pisze:

  Dobry Jezu ufam Tobie! Tylko Ty mozesz uzdrowic zatwardziale serce I dusze mojego taty. Dzieki CI Panie za twoja nieustanna dobroc i milosierdzie.

  • Anna pisze:

   pomóż Panie Boże powrócić z dalekiego kraju do TEGO mieszkania.Najcudowniejszego .I Tak niesamowicie wytrwałego.na cud tak bardzo cennego Życia .

 49. ... pisze:

  Proszę najpokorniej jak tylko potrafię o modlitwę w intencji wyzwolenia przez Prawdę. I tylko Prawdę. Bo zaraźliwe powietrze z przedszkola rozpowszechnia się, takie są skutki zabaw w przedszkolu i trudno cokolwiek poradzić. O opanowanie dla odbierających dzieci z przedszkola . Panie Jezu Chryste zmiłuj się nade mną . Przyjacielu Najlepszy .Dopomóż mi odnaleźć Wolę Jezusa.PANA.Maryjo.Ufam. Kyrie.Wyzwól.

 50. W intencji Małgorzaty i Tomka .Maryjo Matko Pięknej Miłości, wstawiaj się u twojego syna i ratuj to małżeństwo.

 51. roza pisze:

  Panie Jezu prosze cie o zdrowie dla Slawka i dopomagaj mu w jego zyciu Bog zaplac za modlitwe

 52. roza pisze:

  Boze prosze cie o Niebo dla Rodzicow Ks Wojciecha a takze Rodzicow Slawka

 53. roza pisze:

  Dobry Boze pomoz mi abym mogla otrzymac laske o ktorej tylko Ty wiesz prosze poblogoslaw mi

 54. roza pisze:

  Panie Jezu prosze cie Blogoslaw memu bratu Przemkowi i opiekuj sie nieustannie

 55. roza pisze:

  Panie Jezu prosze cie o blogoslawienstwo dla Ks Wojciecha Nowackiego by dobry Bog obdarzyl zdrowiem radoscia i darami ducha sw

 56. roza pisze:

  Panie Jezu prosze cie bardzo o Niebo dla Moich Roodzicow przyjmij ich do swego Krolestwa Boze dopomoz znalezc mi prace prosze

 57. kasia pisze:

  Proszę o modlitwę za moja nienarodzoną córkę, aby przepływy pępowinowe i mózgowe się udrożniły, żeby ciąża przestała być zagrożona i moja dziewczynka urodziła się w terminie i w pełni zdrowa. Jezu ufam Tobie

 58. ...Alina Alusia Oniemiała pisze:

  Kiedy sprawy się komplikują,zamknij oczy i powiedz:”Jezu ufam Tobie,Jezu ty się tym zajmij”. Proszę o modlitwę dla mnie o Światło Ducha Świętego .Przez ręce Maryi.Bóg zapłać serdeczne.Za modlących się , omadlanych i Pani Sandry wraz z ekipą.Błogosław nam Ojcze pełen Miłosierdzia.Maryjo, ratuj . Panie JEZU dopomóż odnaleźć Ciebie w Twojej WOLI w tym zagmatwanym świecie.Ratuj Mamo.

 59. ... pisze:

  O Łaskę zdrowia dla synka.Pokornie proszę.Maryjo, zajmij się tym.

 60. ... pisze:

  Św. Ojcze Pio , módl się za nami.

 61. ml pisze:

  w intencji o.Michała o Światło Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski,
  przytul go Jezu do Najmiłosierniejszego Serca Swego,
  Jezu ufam Tobie

 62. Marcin pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia związku małżeńskiego Ani i Marcina.

 63. . pisze:

  Błogosławieństwa i obfitych Darów Boga Ojca, Syna Jego Jezusa i Ducha Świętego dla ks. Andrzeja, na każdy dzień cennego życia w kapłaństwie. Radości z pomocy Niepokalanej Maryji. Opieki patrona, św. Andrzeja Apostoła, Archaniołów i Anioła Stróża.

 64. x pisze:

  w intencji kapłanów z listy oczekujących

 65. K.P. pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę w intencji Beaty i Jej rodziny.

 66. Magdalena pisze:

  Proszę o modlitwę o zdanie egzaminu na Prawo Jazdy dla Sandry.
  Dziękuję.

  • ... pisze:

   Zdała czy następny egzamin? To trudny egzamin.Jak imperatyw kategoryczny.Matko Boża pomagaj.bo o własnych siłach się nie da.

 67. Katarzyna pisze:

  Proszę o modlitwę za Pawła, Martę, Weronikę i Mateusza błagając Boże Miłosierdzie o błogosławieństwo, pokój i miłość dla tej rodziny, o opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego.

 68. ...Córka pisze:

  Oczekuję Cię Jezu, Oczekuję Cię. Czekam na Twe Miłosierdzie, czekam Panie czekam.Czekam , oczekuję Miłosierdzia Twojego . Tęsknię , potrzebuję Zbawienia Twojego,

  • ...a.p.Hioba pisze:

   Panie Boże, poprzez wstawiennictwo Św.Józefa zawierzam tobie ratowanie .W obliczu Tego, który wiele mi uczynił. Ijest bardzo dobry.Zmęczył się. Umęczył a zapłaty prawie.A resztę zmilczę. Lepiej. Modlę się. Dziękczynnie przez Matkę Bożą , za to, że mój syn jak podejmie postanowienie to dotrzymuje.Wierzę. lecz dopomóż wierze mojej.Panie Mój, bo mateuszowych ci u nas dostatek.Św.Mateuszu, patronie księgowych .módl się, módl się , bo normalnie załamka.

 69. ewa pisze:

  Miłosierny Jezu umacniaj kapłanów w powołaniu nieustannie.Polecam ks.Józefa,ks.Jana,ks.Sebastiana,ks.Jacka,ks.Michała,ks.Łukasza,ks.Adriana,ks.Łukasza,ks.Krzysztofa,ks.Rafała

 70. Magdalena pisze:

  Proszę o modlitwę za rodzinę Tomasza,Andrzeja,Mateusza,Łukasza i Michała o uwolnienie i uzdrowienie ze wszelkich nałogów i zniewoleń

 71. Wiktoria pisze:

  Dobry Boże. tak wiele dałeś mi poznać dziś w nocy.Jeżeli jest , tak jak jest .Jeżeli jest aż tak, proszę, przekonaj mnie .Przekonaj Duchu Święty, że warto.Że po coś jeszcze na tym padole.Że po coś dajesz mi to wszystko poznać.I że Pan jest Królem. Że Zwycięstwo już jest wsród Nas.

 72. MAGDALENA pisze:

  Proszę o modlitwę by Bóg natchną jego umysł i serce by do mnie wrócił …..pomóż nam odnaleźć się na nowo i zbudować pełen miłości i zaufania związek byśmy byli razem. Boże dopomóż i pobłogosław tej relacji …Matko ukochana i Święci wstawcie się za nami..

 73. Maria Niespodziewana pisze:

  Proszę modlitwę za ks.Leszka Surmę i wszystkich kapłanów rozpoczynających rekolekcje kapłańskie u Jezuitów o umocnienie i większą otwartość serc na dary Ducha Św. i Jego prowadzenie oraz świeże doświadczenie Bożej Miłości.

 74. s... pisze:

  ŚWIĘTY Ojcze Pio wstawiaj się za całą rodziną moją i osobami bliskimi sercu, objęte modlitwą u Boga, wzmacniaj nas w wierze, nawracaj-tych którzy zbłądzili, wypraszaj dla nas łaski u Boga, Boże błogosławieństwo odsuń od nas nieprzyjaciół i wszelkie zło. Niech Maryja Matka Nieustającej Pomocy, okryje nas swoim płaszczem miłości, czystości i nieustającej wiary. Błogosław nam poprzez swoje wstawiennictwo u Boga i syna Jego jedynego Jezusa Chrystusa. Święty Ojcze Pio pamiętaj o Naszym Narodzie POLSCE.
  Święty Ojcze Pio proszę o uzdrowienie naszego ciała, duszy i wyrwanie bliskiej osoby ze szponów szatańskich. Panie Jezu zamknij nas w Sercu Swoim i przyjdź z pomocą! Bóg zapłać za łaskę modlitwy!

 75. ... pisze:

  Panie, Miłosierny Zbawicielu.Okaż potęgę Twojej Miłości tym, co zgubili sens.I cel.Powiedziałeś nie opuszczę Cię i nie porzucę.Zmiłuj się.

 76. ... pisze:

  Jezu, Prawdo, pomóż

  • ... pisze:

   Podpowiedz Duchu Święty, jak to przemóc w sobie.Mamusiu.Mamo.Nie zawodzisz. Pod Twoją Obronę.O Otwartość w sakramencie i Miłość, która zwycięża wszystko.pokornie .proszę.

 77. x pisze:

  O Miłosierdzie, Światło Ducha Świętego, i prowadzenie Boże, dla mnie i tych, których przygarnęło moje serce.
  W Swoim Miłosiernym Sercu Jezu, ukryj mnie,
  Panie Jezu Chryste, zmiłuj się

  • ja pisze:

   Matko kochająca nas, proszę o łaskę i dar mądrości , że tam , gdzie lęk i obawa, tam nie ma miejsca na miłość.O wyzwolenie do Prawdy, która jest drogą i Życiem a nade wszystko do Miłości Prawdziwej.Bo tylko Ona nadaje Sens i Cel.W dziękczynieniu za wszystkie starania i łaski niezmierzone.O Błogosławieństwo , Wierność Jezusowi i Jego Mamie.

   • . pisze:

    Któraś wszystko przebaczyła, módl się za nami.Pokorna służebnico , Kochana Mamusiu.

 78. ... pisze:

  W intencjach zwycięstwa Niepokalanego Serca Maryi.

 79. ... pisze:

  W intencji, której nie mogę zaprzeczyć w prawdzie.Choć wola Boża zdaje się być inna.

 80. ila pisze:

  Panie , pomóż mi podjąć bardzo ważną decyzję życiową . Napełnij moje serce pokojem i miłością . Pomóż mi odnaleźć sens tego co się wokół mnie obecnie dzieje . Jezu zajmij się tym , bez Twojej pomocy upadam .

 81. x pisze:

  o zdrowie dla 8-mio miesięcznej Poli z Częstochowy

 82. Karol pisze:

  o zakaz komunii na rękę, za grzeszników, o całkowity zakaz aborcji

 83. ... pisze:

  O Łaskę pokory za wstawiennictwem św. Matusza Agnione…

 84. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego narzeczonego i jego rodzinę, która boryka się z wieloma problemami. Proszę o siły, dar rady i promyk nadziei dla narzeczonego.Bóg zapłać

 85. Eryka pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji jesiennej edycji młodzieżowych rekolekcji ewangelizacyjnych „Droga do Prawdy” w diecezji zamojsko-lubaczowskiej.

 86. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą i Artura.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 87. . pisze:

  Duchu Święty prowadź i dopomóż Becie w trudnych i bardzo ważnych egzaminach.

 88. ...Claritine pisze:

  Panie Boże, Dobry ,bardzo Dobry Ojcze. Przemawiasz przez wydarzenia .Czasem bardzo boli. ale to pewnie dobrze. Przyjmij Maryjo.Dla.

 89. x pisze:

  w intencji kapłanów z listy oczekujących

 90. . pisze:

  Najświętsza Maryjo Panno Niepokalana, Mamusiu wszystko zawierzyłam i Ten najcenniejszy Dar od Twojego Miłosiernego Syna i proszę utwierdzaj w bezgranicznej ufności. Proszę. Ufam.

 91. Waleria pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji umocnienia wiary dla mego syna, o mądrość Bożą w podjęciu ważnej decyzji…

 92. ... pisze:

  za pewną bezdomną, która nie może odnaleźć drogi. Widzi ogromne , cudowne, mądre wsparcie, ale czuje się nieopowiednia i zbyt słaba. I nie wie, co z tym zrobić.

 93. Natalia pisze:

  Proszę Cię Jezu dla dobra , Twojego Dobra – usuń ślepotę lęku. Chodzi przecież o zdrowie . Tylko Ty Dopomożesz. Za duszę ś.p. Henryka , Zbigniewa , Kwiryna ,Józefa i te, za które nikt się modli. Przywróć zdrowe relacje. ale jeśli potrzebne moje więzienie , bądź Błogosławiony.Przecież Wiesz, że Cię miłuję. Dziękczynnie za powolne odzyskiwanie Wiary. Pomóż mi Jezu, odnaleźć Ciebie.Nauczycielu Dobry.

 94. Angela pisze:

  Proszę o modlitwę aby na mojej drodze stanął w końcu odpowiedni mężczyzna, z którym mogłabym dzielić moje życie. Serdeczne Bóg zapłać!

 95. pisze I.B.T.B pisze:

  Panie Boże dziękuję za wszelkie łaski i za olśnienie jakie wydaje mi się że ostatnio doznałam, bo zrozumiałam coś czego nie byłam wcześniej do końca świadoma i nie zdawałam sobie sprawy z pewnych sytuacji, że to jest takie ważne… Bardzo proszę o Boże Błogosławieństwo dla moich kochanych dzieci ,męża, rodziców i dla mnie,abyśmy podjęli mądrą decyzję w bardzo ważnej dla nas sprawie… i pomyślnego jej zakończenia. Panie Boże miej w opiece Naszego Kapłana który został przez nas objęty modlitwą. BÓG ZAPŁAĆ

  • ... pisze:

   O Dar wyjątkowej roztropności w pewnej sprawie, aby skutek był pozytywny.

   • Maksymiliana pisze:

    Boże Ojcze dopomóż w tym, aby wreszcie służyć Tobie, a nie męczącym bardzo dachówkom. Jezu Ty się tym zajmij. Maryjo Ty się tym zajmij.Jakże tesknię Boże to Twego działania i Twojej Chwały.Maryjo, Ty się tym zajmij.Amen.

 96. x pisze:

  Jezu Miłosierny ulituj się,
  o najlepsze przytulenie dla Przyjaciela,

  Jezu ufam Tobie

 97. Monika pisze:

  Miłosierny Jezu, pobłogosław ks. Witalija,
  ześlij moc Ducha Świętego w służbie Bogu
  i ludziom, napełnij serce wiarą, nadzieją i miłością, by swoim życiem świadczył o Tobie i wskazywał drogę do świętości.
  Maryjo, pomagaj nieustannie i opiekuj się Witalikiem, chroń i wspieraj w walce ze złem.

 98. niewierna Wierna pisze:

  Na kolanach proszę Cię Matko aby mój syn odnowił relację z Panem Jezusem.na full.

 99. grejzi pisze:

  Jezu, Ty sam się zajmij kapłaństwem mojego Przyjaciela, ulecz je i spraw, niech pozostanie wierny Tobie!

 100. x pisze:

  Maryjo , Matko Prawdy dopomóż wielokrotnie okłamywanym w Ich potrzebach.

  • x pisze:

   Dopomóż w konstruktywnym wyrażeniu słusznego gniewu, aby odzyskali Siłę Życia. W intencji kapłanów przesladowanych za wierność Bogu.

 101. x pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Ks.Józefa P. SAC,
  w podziękowaniu za dar Jego kapłaństwa,
  i z prośbą o błogosławieństwo Boże, i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata posługi

 102. JACEK pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji ratunku mojego związku z Patrycją.

 103. Zbigniew pisze:

  Proszę o modlitwe w intencji Zbyszka

 104. Sza pisze:

  Proszę o modlitwę o Łaskę zdrowia dla Krzysztofa i całego domu.wszystkich mieszkańców. Boże Wielkiego Miłosierdzia, który z gGóry widzisz lepiej ulecz cały organizm, który zaatakowała bestia. Matko Pięknej Miłości wyproś właściwe uleczenie aby wszyscy ożyli w Miłości Bożej.Dla Boga nie ma nic niemożliwego, On wie, ze wszystkie jego dzieci są ofiarami .Przecież w miłości nie ma lęku.

 105. Lu pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia dla Natalii, Krzysztofa i Radosława. Dziękuję.

 106. ... pisze:

  Dziękczynnie za poznanie, czemu serce napomina mnie nawet nocą. to nie wróg. TO moje sumienie.
  Bądź Błogosławiony Ojcze, Abba, Tatusiu. Duchu Święty podpowiadaj drogę..Jezu ufam Tobie.Mamo, Mamuniu. Maryjo, wyprowadź błogosławiona winę.

 107. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę aby Duch Święty wyprostował to , co zagmatwane w życiu Ewy. O uwolnienie od wroga, który ja niszczy oraz o Kapłana.Bóg zapłać.

 108. Ewa pisze:

  W dziękczynieniu za tych kapłanów, którzy się modlą za mnie. O obfitość błogosławieństw i łask Bożych.Bądź w nich błogosławiony Boże Wszechmogący. Bóg zapłać serdeczne! Wdzięczna.

 109. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego , uzależnienie od Ewangelii i Jej wymagań , uwolnienie od nikotynizmu,bo Ty wszystko możesz, Wszechmogący Boże, uzdrów mnie Jezu, bo sama nie dam rady , uwolnij mnie od tej śmiercionośnej pułapki. Matko Miłosierdzia zawierzam Tobie tę myśl, która przyszła w Różańcu. Ufam, Proszę także o mocne postanowienie poprawy i mądrość serca. Kapłana.Przez ręce Maryi.

 110. ...z łodzi oby Mateusza pisze:

  Jezu Miłosierny .Dobrze ,że Jesteś. Podnieś.

 111. ewa pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji córki Agnieszki.O dary Ducha świętego i łaskę zdrowia.

 112. EWA pisze:

  Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego dla pewnej osoby w mojej sprawie.

 113. ... pisze:

  Proszę Cię Matko Miłosierdzia.Poproś Twojego Syna , Pana Jezusa Miłosiernego : ‚Jezu, Ty się tym zajmij, Jezu Ty się nią zajmij’ Bóg zapłać.

 114. ... pisze:

  Pod Twoją Obronę uciekamy się, Święta Boża Rodzicielko.

  • ...z łodzi oby Mateusza pisze:

   z zadziwiająco zbieżnej kuchni , kafelkowej. Mamo trwaj, trwaj we mnie.O Błogosławieństwo. Puste ręce zanoszę przez Twój w Niebie Tron.

 115. . pisze:

  Jezu Miłosierny, w Swoim Najdroższym Sercu, ukryj mnie, ukryj nas. Proszę zatrzymaj, nie pozwól uciekać, nawet jeśli czuję się nie potrzebna. Proszę.

 116. Ania pisze:

  Szczęść Boże. W intencji dziękczynnej o dar łask Bożych i charyzmaty Boże Najświętszego Serca Jezusa i Maryi dla kapłanów Waldemara i Kamila.

 117. Kasia pisze:

  Kochany Jezu Miłosierny. Szczególnie dziękuję za Anię, dzięki której wylewasz swoje wzmożone łaski. Mamusiu Święta uproś aby ich nie marnować. Módlmy się , aby Pan i służenie Jemu było na pierwszym miejscu. Za Panią Sandrę, adoptowanych , adoptujących i tych, którym jeszcze nikt nie powiedział. O Twoje Zwycięstwo. Niepokalana. Kochajmy Pana, bo Serce Jego…

  • Kasia pisze:

   którym jeszcze nikt nie powiedział o Dobrej Nowinie. O Jezusie Chrystusie.To nie bajka, ani żart.
   PRAWDA. Maryjo, proś o Miłosierdzie . Aby Pan dał serca Nowe.

 118. x pisze:

  w intencji adoptowanych i adoptujących,

  Panie Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami wszystkimi

 119. x pisze:

  Panu Bogu niech będą dzięki za wszystkie łaski

 120. ...s pisze:

  Panie Boże proszę Cię aby mój mąż zachował szczególną ostrożność w przedszkolu, są tam bardzo złośliwe zarazki szkodliwych chorób, a tak bardzo czekam żeby otworzyć mu drzwi od domu.

 121. ...s pisze:

  Jezu ufam Tobie. Wierzę w Twoją Moc. W Twoje Zmartwywstanie. Dopomagaj, dopomagaj DuchuŚwięty . Maryjo w każdej chwili mojego życia ufaj, ufaj.

 122. Tomek pisze:

  W intencji zdrowia mojej żony, by Bóg obdarzył ją zdrowiem oraz by nie potwierdziła się przewlekła i nie nieuleczalna choroba.

 123. ... pisze:

  Przymnóż wiary Matko

 124. x pisze:

  bądź uwielbiony Jezu, w każdej chwili mojego życia

 125. ... pisze:

  Przyjdź Duchu Święty.Napełnij Sobą.Jezu Ty się tym zajmij.

  • Natka pisze:

   Matko Miłosierdzia, Kochana Mamusiu, która nikogo nie opuszczasz i nikim nie gardzisz. Przepraszam Ciebie i Twojego SYNA, Pana Jezusa Miłosiernego za to , że się pomyliłam w Twoje Wielkie Święto. Z mojego wyboru wtedy wyszła figa z makiem , z pasternakiem, a kochany i cudowny syn kleryk mógłby nie unieść tego. Pomóż mi , bo obawiam się, że konieczna będzie pomoc egzorcysty w Panu Bogu wiadomej sprawie. Ta myśl napawa mnie goryczą, tym bardziej, że mój syn zdaje się nie rozumieć konsekwencji, a przecież tyle Mu zawdzięczam. Proszę też o pokazanie mi mojej odpowiedzialności, tak, abym zdołała to unieść. Jezu, który już to odkupiłeś ulituj się. Jezusie, Synu Dawida. Dopomóż temu domowi, dopomóż Naszemu Kapłanowi, dopomóż ,aby przejrzeć.
   W dziękczynieniu za Ogrom Dobra, którego dokonałeś przez Tego Kapłana, ale błagam CIEBIE, zmiłuj się. Panie , uzdrów.Maryjo Niepokalana , uproś. Przyjdź Duchu Święty. Pocieszycielu, Emmanuelu .

 126. ... pisze:

  w dziękczynieniu za przełamanie przekleństwa i że to zeszło ze mnie.

 127. roza pisze:

  Panie Boze prosze o blogoslawienstwo dla mijego Rodzenstwa a wszczegolnosci dla Przemka

 128. roza pisze:

  Panie Jezu prosze o Niebo dla Moich Rodzicow i Rodzicow ks Wojciecha i Slawka by dobry Bog obdarzyl ich swoja swiatloscia

 129. roza pisze:

  Panie Jezu prosze cie bardzo o laske ktora tak pokornie w sercu nosze prosze pomoz mi Jezu prosze tez o blogoslawienstwo Ks Wojciecha Nowackiego

 130. x pisze:

  w intencji Sandry o zdrowie, wytrwałość i siły,
  i o błogosławieństwo Boże dla osób współpracujących

 131. magdalena pisze:

  Proszę o modlitwę o błogosławieństwo i prowadzenie Boże w pracy, i w życiu.
  Bóg zapłać.

  • Maksymiliana pisze:

   Proszę o modlitwę w intencji odróżnienia łaski Bożej, która ewidentnie przychodził pomimo drzwi zamkniętych, a trudnych sytuacji, które jej zaprzeczają oraz o cud 5 % ,abyś w Miłosierdziu Twoim Jezu dał możliwość, aby nie było krzywdy .pokornie proszę.

 132. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę aby Pan Bóg uwolnił mnie od wroga, niszczącego moje życie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s