SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

78 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. O przebaczenie z serca dla Doroty, umiejętność kochania dla Doroty, uzdrowienie duchowe i uwolnienie z depresji, lęków i smutku, przemianę serca i życia, pomyślny wyrok w sądzie, rozwiązanie sytuacji mieszkaniowej i uporządkowanie sytuacji w pracy.

 2. w intencji kierowców, motocyklistów, rowerzystów i pieszych, abyśmy kierowali się Miłością na drodze,
  na każdej drodze naszego życia.

 3. Dobry i Miłosierny Boże, Ojcze. Proszę Cię o obfitość Darów Ducha Świętego, a Ciebie, Mamusiu, abyś Opiekowała się Tymi, którym tak wiele zawdzięczam trudu, modlitwy i wstawiennictwa, Bardzo proszę o Nich. Bardzo proszę o modlitwę za Tego, Który wymodlic mi obecną, bardzo dobrą pracę, ratując moje zdrowie fizyczne, myślę, że od kalectwa i głodu.Pan okazał swą Moc. Niech będzie błogosłaWione Święte Imię Jego. Proszę o Niego, w intencjach znanych Panu Bogu. Maryjo, obdarz tym, co Najlepsze. W Mądrości Pana Boga. Bóg zapłać. Błogosław Dobry Boże.

 4. Jezu, ofiaruje w Twoich Intencjach to, że Ty to przeżyłes. WTEDY. 2 TYS. LAT TEMU. Który Jesteś. Dopomóz kochać CIEBIE bardziej. ZMama. Broń Twojego Kapłaństwa w znanych Tobie. Niech Twe Rany dodają Odwagi, Patrz na Nich, broń Ich. Twoją Krwią. A Ty Matko, ochraniaj i wypraszaj.Niech już nigdy CIEBIE nie zostawiają. W Tej Drodze. O Miłość.

 5. Okaz mi Panie Twoją Twarz, daj mi usłyszeć Twój Głos. Bo słodki jest Twój Głos i Twarz pełna blasku. Okaz mi Panie Twa Twarz

 6. Proszę Cię Ojcze o odnowienie we mnie nadziei, że Twoja Moc jest Większa od zła. Tkze o Łaskę , że bawisz Bartka ,jelsi to możliwe przed.

 7. O łaskę nawrócenia dla osób, których imiona są Panu Bogu znane; dotknij Panie tych serc i ulecz je, uświęć je, napełnij Twoją miłością i mocą.

 8. W intencji ks.Piotra i ks.Marcina z prośbą o dary Ducha Św. i te łaski, których teraz najbardziej potrzebują; niech dobry Bóg im błogosławi.

 9. Proszę w intencjach Panu Bogu wiadomych,o rozwiązanie bardzo ciężkich i poważnych problemów;o dobre decyzje sędziów 14 listopada, aby w końcu ta sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie.Proszę o zdrowie mojej rodziny i moje,Za moje dzieci i mamę o dary Ducha Świętego i dużo zdrowia.O uzdrowienie i uwolnienie w mojej rodzinie.Za zmarłych z mojej rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać

 10. „Ktoś czysty brzydzilby się stykac z brudem nedzarza, który jeszcze do tego nieprzyjemnie pachnie.Ale jeśli przypomnisz sobie, że jesteś dzieckiem Maryi, to pojmiesz, że dla Niej nie jest ważny ani brud grzechów, ani odor przez nie wydziela y. Oba jest szczęśliwa za każdym razem, kiedy może cię wyciągać z bagna doczesnosci. Tak jak młoda mama ubrana w świąteczny strój, Wybierająca się na przyjęcie weselne, która naraz widzi swoje dziecko wpadające do szamba. Czy będzie związać, że ma śliczną suknię i drogie pantofelki? Wejdzie w tym ślicznym ubraniu do szamba i wyciągnie swoje dziecko-szczesliwa,ze zdążyła, że uratowała. Dla Niej liczy się tylko to,że ono żyje, że jest w jej ramionach, że zostało ocalone.”.

 11. Panie, Ty zachęcałeś nas, byśmy wołali o nowych pracowników do Twojej Winnicy. Wejrzyj na wiele młodych, odważnych i czystych serc i wlej w nie pragnienie życia tylko dla Ciebie. Pomóż im odczytać Twoją wolę, poznać ją, ukochać i realizować. Udziel im obficie darów Twojego Ducha, aby na drodze swojego powołania nigdy się nie zaparli i nie zawrócili.
  Maryjo, Wychowawczyni powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, módl się za nami.
  Amen

 12. Dziękczynnie za Dar Kapłaństwa, z prośbą o Boże Błogosławieństwo , opiekę Matki Najświętszej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Ks. Marcina.”Obyś skutecznie mi błogosławił, rozszerzył granice moje a ręka Twoja była ze mną, abyś zachował mnie od złego a utrapienie moje się skończy”

 13. Panie Jezu dziękuję Ci bardzo za opiekę i otrzymane łaski za pracę i kazdy dzień Jezu bądż ze mną ratuj mnie w każdy czas błogosław memu Bratu

 14. Bardzo proszę o modlitwę w intencji osób które skrzywdziłem. Proszę także w pewnej bardzo trudnej sprawie o potrzebne dla mnie łaski i jej pozytywne rozwiązanie.

 15. Bardzo proszę o modlitwę w intencji osób które skrzywdziłem. Proszę także w pewnej bardzo trudnej sprawie o potrzebne dla mnie łaski i jej pozytywne rozwiązanie.

 16. Będę wdzięczna za każdą modlitwę. Nie chciałabym sama.. O Życie. Proszę. Chcę Kochać. Dopomóz mi, Panie. Bóg zapłać serdeczne.

 17. Dziękując Boże za Dar Kapłaństwa oraz za poniedziałkowe spotkanie za dwie nowe osoby błogosławię Cię za dar odpust Ofiarowanego za pradziadka oraz za odpoczynek proszę o dalsze Dary oraz o to, aby mogła zdiagnozować się w badaniach na to, co jest przyczyną niewydolności, oraz abyś dał mi środki na to. Proszę o to, abym była zdrowa i mogła Ci dziękować. O powrót do zdrowia, żeby to okazało się nie tak groźne, jak myślę. Proszę też o nawrocenie syna oraz o jego zdrowie.o Dary dla Dobroczyncow. Bóg zapłać serdeczne.

 18. Dziękuję Panu Bogu za dar modlitwy za kapłanów, Jego łaski i błogosławieństwo.
  Powierzam serca kapłańskie Bożemu Miłosierdziu. Amen.

 19. Boże Ojcze, proszę tak bardzo, proszę CIĘ o taką, właśnie o taką miłość.agape.cierpliwą i bezinteresowną. Św. Pawle wstawiaj się u Dobrego Pana.

 20. O Konieczne Łaski dla służenia Panu i Niepokalanej w czasach zamętu przemianę 5 na 8 dla Wierności radykalizmowi Ewangelii. O Wielką pokorę. W Intencji znanej Panu Bogu. Jezu, Panie, Który jesteś radykalny ponieważ jesteś Miłosierny. Wysłuchaj… głosu sumienia i Obdarz…Bóg zapłać.

 21. Panie, Miłosierny Boże, Ojcze. Bardzo Cię proszę o Twoje Uprzedzajace Miłosierdzie, abyśmy podając powody decyzji nie służyli złu. „Jeśli zachowasz pamięć,, Któż się ostoi’. Matko Święta, upros Łaski dla Kapłana, za ktorgo6prosze. Dla wspólnego Dobra, w tym trudnym czasie.

  • Najukochañszy Ojcze.Błagam Cie. Żewnie dopomóż mi.Znajdz mi pracę bym byla zadowolona z niej jak i tez z wynagrodzenia za nią.Mam juz swoje starsze lata.Bym nie czula sie zmeczona

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: