SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

50 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Proszę o modlitwę w intencji uratowania i uzdrowienia naszego małżeństwa Aleksandry i Przemysława Biskup, nawrócenie i opamiętanie dla męża,jego powrót do domu, małżeństwa i rodziny oraz dary Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla naszego małżeństwa i naszej rodziny.
  Z całego serca Bóg zapłać za modlitwę.

 2. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża, bez nałogów, który będzie się o mnie troszczył i mnie wspierał.

 3. Przestań się mazać Kapłanie. Wstań i walcz o swoje Kapłaństwo. Walcz o Twoją relację z Jezusem. Przecież jesteś z Nim pod jednym dachem. :). Bóg widzi jak bardzo się starałeś. i widział twój żal i łzy. Niech On czyni w Tobie.

 4. Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych mi bliskich i za śp.Maćka,Zbyszka,Artura,Edka z rodzicami,Hieronima,Józka,Ziemka,Hanne.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,kasie,Age,Zdzicha,Piotra.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 5. Duchu Święty Boże. Wdzięcznym sercem przyjmuję napomnienia do stawania w prawdzie i pracy nad sobą. Błogosław Kapłanom dodawaj sił, zdrowia i tego, co potrzeba w drodze do Świętości. Proszę o westchnienie o to, bym jak najszybciej uporała się z remontem i jak najszybciej wróciła do Życia Pana Boga. Maryjo dopomagaj. abym i to mogła ofiarować razem ze swoją nędzą.

 6. Proszę o modlitwę w intencji mojego .Proboszcza Ks. Artura, o te łaski Boże, których teraz najbardziej potrzebuje,
  i w intencji Jego ś.p.Mamy o radość wieczną.

  Bóg zapłać za modlitwę.

 7. Z całego serca błogosławię i przytulam. Proszę Matko Kapłanów ochraniaj pod Twoim płaszczem.Wojownika, który i tak ma cierpliwość tam, choć każdy święty by się wkurzył.

  • Panie Jezu Chryste wysławiam Cię bowiem Spojrzałeś na mnie dziś w nocy o 12.21. Widziałeś moje łzy. Przyjąłes moje łzy. W Twoim Sercu. Wierzę.Ufam.

 8. Maryjo, Matko Jezusa, pomimo boleści, jakie przeżyłaś, tak bardzo proszę , dziś, teraz, proszę przytul mnie do Swojego Serca wraz z tymi za którymi proszę, a szczególnie Andrzeja.

 9. Proszę o modlitwę w intencji odsunięcia myśli, że to, co jest tajemnicą poliszynela nie jest normą,.Boże Wszechmogący, Przenikasz me serce i nerki. Zaiste, trudna ta myśl. Dopomóż wierze mojej. Jeśli to pułapka złego, tym bardziej mi dopomóż. Proszę też o modlitwę o przełamanie skutków. Panie Boże dopomóż.

 10. O potrzebne łaski dla Jacka,Pawła,Sławka,Piotrka,Mariusza,Justyny,Barbary,Jolanty,Anny,ich rodzin,znajomych i przyjaciół.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

 11. O dobre wyniki badań dla mamy Urszuli. O uzdrowienie mamy z białaczki. O uchronienie całej rodziny od koronawirusa. O zdrowie dla taty, mamy, brata, bratanicy, bratanka, babci, wujków oraz siebie. Z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski.

 12. Panie Jezu Dziękuję że mnie kochasz i pozwalasz pójść Twoją drogą zmieniaj mnie abym codziennie była lepszym człowiekiem rozwiąż wszystkie problemy

 13. Proszę o modlitwę w intencji dobrego wyboru przyszłego męża, czy wybrać obecnego partnera którego traktuje jak przyjaciela czy wybrać tego którego kocham.

 14. Ale Jeden Najważniejszy@Który.mi.dopomógł w Błogosław Duszo moja Pana.Sama nie wiem, jak przejść to, żeby Pan Bóg który stworzył Niebo, który stworzył ziemię.. pozwolił….cieszyć się dobrymi, bardzo dobrymi owocami tego późnego lata. TRWAJ. 8 latka. Marta ❤️. Pomodlę się do Ciebie Panie Boże.

 15. Jak co rano z Kaplicy Cudownego Obrazu Matko przyjmij moje modlitwy o to by Bóg był na 1 miejscu abyś Kochała Go we mnie całą Sobą.przyjm Maryjo modlitwę serca i Tych, których w nim noszę.

 16. Panie Jezu dziękuję ,że Jesteś zawsze blisko mnie i masz miłosierdzie dla nas wszystkich proszę o Błogosławieństwo i opiekę na każdy dzień dla Naszych Kapłanów ,którzy zanoszą nasze modlitwy na Ołtarz w Niebie Bóg zapłać za Modlitwę

 17. Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski.
  Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji jak najszybszego
  znalezienia dla mnie stałej, dobrej i godnej pracy.

 18. Dziękuję Ci Boże za ludzi, których postawiłeś na mojej drodze i którzy pomogli mi podjąć jedną z najmądrzejszych decyzji w moim życiu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: