SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

Reklamy

80 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Proszę o szczerą miłość wzajemną dla Mateusza i Katarzyny, jego szybki powrót, łaskę narzeczeństwa; uzdrowienie Doroty z nowotworu

 2. Proszę o modlitwę o zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Pani Marii T. i jej rodziny.

  Bóg zapłać.

  • Któryś za nas tak bardzo cierpiał. Jezu zmiłuj się nad nami. Przyjmij mój ból i łzy i podaruj dla Przyjaciela…

 3. Wdzięczna za Dar Kapłaństwa i wzajemną modlitwę proszę Ciebie Panie Boże, błogosław księżom, których postawiłeś na mojej drodze. Wciąż ma nowo napełniaj Duchem Świętym i udzielaj łask potrzebnych w realizacji powołania. Umacniaj w wierze i uświęcaj w slużbie Bogu i ludziom.

 4. Matko Najświętsza, kiedy w czasach pełnych zamętu, gubimy się Daj Nam Świętych Kapłanów wiernych Słowu Chrystusa, uproś zaprzestanie przekazywania uprawnień papieskich do diecezji. Św. Kapłanie, Ks. Gobi módl sie na nami

 5. Dziękczynnie za Dar Kapłaństwa Ks. Mikołaja oraz za to, że to Powiedziałeś Panie poprzez Niego w sakramencie spowiedzi św. i nie tylko było bardzo dobre. Błogosław i ochraniaj Maryjo.

 6. Bardzo proszę o modlitwę o przemianę serca mojej żony Magdaleny oraz o uratowanie i uzdrowienie naszego małżeństwa.

 7. Proszę o modlitwę w intencji Ks.Józefa Pierzchalskiego SAC z okazji Imienin. Niech Pan błogosławi i na Swych drogach strzeże, niech nad Nim rozpromieni Oblicze Swoje, i niech obdarzy Swą łaską i Swoim pokojem

 8. Proszę o uzdrowienie z zapalenia stawów kolanowych i skokowych oraz bólu w prawej pachwinie

  Z Panem Bogiem!+

 9. Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia naszego małżeństwa z Piotrem. Aby mój mąż otworzył swoje serce na moją miłość. Aby mój mąż zakończył chorą relację jaką utrzymuje z inną kobietą. Proszę też o modlitwę za tą kobietę o uwolnienie ją od uczuć skierowanych do mojego męża i o nawrócenie jej. Uzdrów mojego męża i kochankę z tej chorej relacji.

 10. O zdrowie, nieustającą pomoc i opiekę Matki Najświętszej dla Iwony i Józefa oraz o ochronę przed złośliwymi ludźmi, wszelkim złem i nieszczęściem.

 11. Jezu. jak nieskończone jest Twoje Miłosierdzie.proszę o Twoją Miłość, …. cierpliwość. Odsuń utrapienia, które Ty Panie znasz.

 12. Proszę o modlitwę w intencji śp:. Józefy R. i mojego taty Józefa, aby każde z nich, mogło trwać w wiecznym uwielbieniu Chwały Boga Ojca.

 13. Święty Józefie, który opiekowałeś się najdroższymi Skarbami Jezusem i Jego Mamusią, Maryją, proszę zechciej też otoczyć Swoją opieką ks. Andrzeja. Wspieraj wszystkie Jego potrzeby duszy i ciała, w drodze, która jest odpowiedzią na wezwanie Pana.

 14. W intencji znanej Panu Bogu. W koronce przeblagalnej do Ducha Świętego, w dziękczynieniu wraz z prośbą o wyjście z kryzysu. Za wstawiennictwem O. PIO. O Światło Ducha Świętego. Jezu, zmiłuj się.

 15. proszę o modlitwę w intencji rodziny o zdrowie i potrzebne łaski. O pracę na kolejny rok.
  W intencji adoptowanych kapłanów o potrzebne łaski.

 16. Proszę o modlitwę w intencji, aby Joachim mi wybaczył, aby nie dusił w sobie złości.
  Proszę o modlitwę za mnie, abym się skutecznie zmieniła, nie raniła więcej, uwolniła się z uzależnień, po prostu była dobra osoba. Bym umiała wyrażać swoją miłość w dobry sposób

 17. Panie Jezu Najwyższy Kapłani, powierza Ci, księdza Piotra Pytlowanego, misjonarza w Kazachstanie, błogosław księdzu Piotrowi, w każdej sekundzie życia i posługi kapłańskiej. Waldemar Malik z Łukowa

 18. Błogosławię Cię Panie w nerwicy oraz w ciężkiej chorobie, której nazwy nie wymienię dla Dobra. Proszę Cię za Tych, którzy nie uwielbiają, nie Błogosławia.

 19. Proszę o modlitwę za ciężko chorą ciocię Ewę, o uzdrowienie mnie z silnej nerwicy, o nawrócenie syna Jana, o pomyślnie zdaną maturę przez córkę Zuzannę, oraz o zdrowie i błogosławieństwo boże dla całej rodziny. Bóg zapłać!

 20. W Dniu Imienin oraz 52 Urodzin mojego Umiłowanego w Panu Przyjaciela – Księdza Grzegorza Lechowicza, proszę Cię Boże przez wstawiennictwo naszej Niepokalanej Mateczki oraz Świętego Józefa o wszystkie potrzebne dla Niego Łaski. Proszę o Światło Ducha Świętego, jak również o napełnienie Jego serca Czystą, Piękną, Uszczęśliwiającą Bożą Miłością, by zdecydowanym i prężnym krokiem nieustannie miał siłę iść w ciemno za Jezusem, naszym Panem i Zbawicielem. Niech nasza Mateczka otacza Ks. Grzegorza Swoją Matczyną opieką, niech wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski, by podejmowany trud zmagania się z codziennością uskrzydlał Go i pozwolił dotykać Nieba już tu na ziemi. Amen :)

 21. Szczęść Boże!
  proszę o modlitwę za Rashmitę 13 – letnią hinduskę nawróconą na chrześcijaństwo. Dziewczynka podjęła post i coś się stało, ze krew przestała dopływać do mózgu. Lekarze nie wiedzą co może być przyczyną. Prosimy o cud i światło dla lekarzy.

 22. O uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Ewy. O Światło raz jeszcze. O siły, Ufność, wiarę i miłość. Obiecałem, Jezu. Miłosierny.

 23. W Swej mocy niepojęty, Duchu Święty, proszę, bądź balsamem na wszystkie rany, czuwaj i prowadź najlepszego Przyjaciela.Jezusa Miłosiernego.

 24. O Łaskę odróżniania duchów , Ochronę Przenajświętszej Krwi Pana Jezusa oraz o Dary Ducha Świętego dla odparcia pokus i nękań nieprzyjaciela dla Osób Wiadomych Panu Bogu. O dobrą spowiedź Świętą.o Wytrwanie w Miłości Bożej.

 25. Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 26. o przełamanie impasu oraz uzdrowienie z niemocy.bez ciebie nic nie mogę, Jezu. Bóg zapłać za modlitwę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: