Skrzynka intencji

Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania.

— Karol de Foucauld

Niezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić. Dodatkowo, w każdą niedzielę o godzinie 19:00 Msza św. w intencji Waszych intencji 😀

eucaristia-santissimo

Pan Jezus mówił:  – „Dlaczego w potrzebach doczesnych, przyciśnięta jakimś krzyżem szukasz najpierw w zakłopoceniu pomocy u ludzi. A ludzie jak zwykle, albo zimnym milczeniem pominą tę sprawę, albo rozgoryczą jeszcze gorzej swoją nieodpowiednią radą. A nawet ludzie dobrej woli często w takim razie okażą zimną, milczącą bezradność”…

– „Czyż nie tak było?” — tak mówił Pan Jezus — i dalej tak: „Lepiej byś w sprawach takich zaraz przyszła do Mnie i żebyś się bardzo skupiła i upokorzyła i Mnie tę sprawę najpierw poleciła, którym jest dla ciebie najbliższym i najlepszym Ojcem i przyjacielem najtroskliwszym i obecnym podczas twojego zakłopotania. Boli to Serce Moje i bardzo rani, że tak nie najpierw do Mnie przychodzisz. I spokój duszy tracisz, i gryziesz się i rozpraszasz w modlitwie… A to dlaczego tak jest? Powiedz mi szczerze! W czym cię tak oszukałem, że mi tak nie ufasz?”.


  (Dziennik, 4. niedziela października 1921 r. [fragm.], bł. Aniela Salawa)

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez jeden miesiąc.

Po okresie miesiąca od daty zamieszczenia, intencja będzie kasowana.

Możesz co 30 dni ponawiać swoją prośbę o modlitwę- nawet wielokrotnie. Wystarczy, że  dodasz kolejny komentarz.

Komentarze
 1. Joa pisze:

  proszę o modlitwę za niedawno zmarłego młodego kapłana -ks. Adama

 2. s. pisze:

  DUchu Świety, wysłuchaj…

 3. Aga pisze:

  Jezu zajmij sie sprawa mojego syna który jedzie za granicę do pracy-miej go w swej opiece, strzerz go od złego.Mnie daj siły w pokonywaniu trudnosci-rozwiąż pozytywnie ma sprawę w pracy. Strzeż mojego meża i synka Piotra.Jezu Ufam Tobie. Ale niech Twoja wola będzie nie moja.

 4. Ktoś pisze:

  O uzdrowienie z depresji dla Pawła i aby pozostał wierny powziętym zobowiązaniom.

 5. x pisze:

  o wszelkie potrzebne łaski dla Sandry
  o zdrowie, wytrwałość, i siły

 6. ls pisze:

  Jezu, Krwawa Ofiaro grzeszników, zmiłuj się nad mną. Otwórz serce, abym w pokorze i cichości, ale z dziękczynieniem i radośnie, każdego dnia, przyjęła Dary, przygotowane przez Ciebie. Kochany Jezu. Proszę.

 7. M. pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji „adoptowanego” przeze mnie ks. Wojciecha a także w intencjach, które nosi w swoim sercu. Proszę o modlitwę za koncentrację, zapał i siły do nauki oraz o pomyślnie zdaną sesję.

 8. bb pisze:

  PROSZE O POMOC I MODLITWE o pomoc o modlitwe o Wsparcie modlitwą błagam o modlitwę w intencji trudnej wręcz beznadziejnej, bardzo proszę o wsparcie modlitewne bardzo proszę sama już nie daje rady błagam o pomoc modlitwę w tej intencji prosze o pomoc i wsparcie ..dziękuje za każdą modlitwę PROSZE ,O MODLITWE

  • a pisze:

   Boże, który raczyłeś obdarzyć św. Ritę tak wielką łaską umiłowania swych nieprzyjaciół i otrzymania na czole i w sercu znaków Twojej męki, daj to, o co Cię prosimy, za jej wstawiennictwem.

 9. Agnes pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  Bardzo proszę o modlitwę w intencji pewnego chorego kapłana – o powrót do zdrowia, potrzebne łaski i siły oraz opiekę Matki Bożej na każdy dzień życia.
  Bóg zapłać!

 10. ewa pisze:

  Proszę Cię Jezu o łaski, błogosławieństwo i opiekę Maryi dla ks.Józefa,ks.Krzysztofa,ks.Michała,ks.Jana,ks.Jacka,ks.Łukasza,ks.Rafała,ks.Łukasza,ks.Adriana.

 11. s. pisze:

  Jezu, o odnalezienie Ciebie.

 12. Joanna pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za chorych Joannę, Davida i Martę o cud uzdrowienia i rozwiązanie sytuacji życiowej. Bóg zapłać

 13. ls pisze:

  Kochany Jezu, tak daleko wędruję gdy chcesz okazać Swoje Miłosierdzie i zawsze przychodzisz do mego, pełnego słabości, serca. Ufam. Proszę prowadź bliżej. Bądź wola Twoja. Ufam.

  • s. pisze:

   nie wiem, co powiedzieć , Boże Mój, tyle CI sprawiam kłopotu, bez przerwy coś i coś, albo nic i nic. Przepraszam Cię za ukrytą zazdrość, która kazała mi schować się w siebie i uważac, że nie jestem już ważna. Gdybym wiedziała , że chcesz, aby pracować dla ciebie, ofiarować wszystko,że powrócisz, Jezu, Tak bardzo jestem Ci wdzięczna za ogrom dobra , przecież to niemożliwe, aby mogło zostać obok.

   • ls pisze:

    Sama nic nie mogę zrobić, ale z Twoją Łaską, Boże mogę zdziałać wszystko. Jezu ufam. Maryjo, Mamusiu, prowadź prostą drogą. Duchu Święty głośno podpowiadaj.

   • s. pisze:

    Tak bardzo dziękuję za ten dzień, Duchu Święty, dopomóż i obal mury. Zaprawdę, nic nie mogę bez Ciebie uczynić. Usuń, proszę, to co martwe w sercu, bo Ty wszystko możesz.Ufam.

 14. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę o wyzdrowienie mojej żony Agnieszki.

 15. matka pisze:

  o zdrowie fizyczne i psychiczne dla syna
  Jezu zmiłuj się

  • s. pisze:

   W intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi , za zatwardziałych grzeszników, tkwiących uparcie w swoich grzechach, a którzy w czasie męki były jak dzikie zwierzęta , rozszarpujące bez litości Święte Ciało i Duszę Pana. Za tych, którzy przyczyniają się do tego stanu, o łaskę poznania.O nawrócenie. Jezusie, ulituj się. Tatusiu Wszechmogący pobłogosław i wskaż .Duchu Święty o Miłość do Miłości.O Miłosierdzie .o Słowa Zbawienia.Przez Maryję.

 16. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego uwolnienia i uzdrowienia z lęków, silnej nerwicy jelit i depresji. Bóg Zapłać

 17. s. pisze:

  Błogosławię Cię,Jezu, że dziś okazałeś mi Łaskę Dar którą rozgrzałeś moje serce.

 18. ela pisze:

  Matenko blagam o odmiane losu mojego i mojej rodziny,aby prosby o ktore prosze zostaly wysluchane,abym wyszla z tych trudnych problemow finansowych wesprzyj mnie

 19. B pisze:

  O siłę i nadzieję dla Agnieszki i Marcina po stracie dziecka.
  O potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny. Za adoptowanych kapłanów.

 20. wielbijmyBoga pisze:

  Proszę o modlitwę o ciągłość pracy dla Sylwii, Tomasza, Jolanty, Dawida, Wojciecha, Agnieszki i Grzegorza, o łaskę wiary Maryi ze Zwiastowania i z Kany Galilejskiej i spod Krzyża, niech Płomień Miłości Jej Niepokalanego Serca wyprasza nam ufność i odwagę na każdy dzień, a także uwolnienie i uzdrowienie w nas i naszych rodzinach. Amen
  Bóg zapłać.

 21. prośba o modlitwę pisze:

  Za kapłanów, którzy bardziej głoszą siebie niż Pana Jezusa, choć pod taką piękną przykrywką nieraz pobożności czy troski o człowieka, którzy budują sobie takie ramy, aby na sobie zatrzymać uwagę. aby przypomnieli sobie, że powinni być Alter Christi, aby głosili Pana Jezusa – a nie siebie, aby mówili o Bogu, a nie o wszystkim dookoła, pomijając Jego, aby mieli siłę zrzucić złote ramy, szczególnie te zaśniedziałe.
  Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie.

 22. n pisze:

  W intencji matki , chorej na chorobę, aby Pan przywrócił jej siły. Dopomóż Duchu Święty, uratuj jej syna i tych, których jej dałeś.O ufność w Twoje Miłosierdzie.Boże.Tato, którego nie widać, ale Który Jesteś.Przecież Jesteś,Amen.

 23. Kamila pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Wiktora. O skruszenie jego serca, umocnienie w wierze i wypełnienie go Duchem Świętym. Żeby zrozumiał, że najważniejszy w życiu jest Pan Bóg, rodzina, najbliżsi a nie praca i rzeczy materialne. Bóg zapłać!

 24. n pisze:

  Mamo Boża , dziękuję Ci za natchnienia i radość , którą dajesz. Maryjo, proszę ,aby Twój Syn,mnie zawołał. Błogosławię Cię Ojcze, że rozpoznaję Jego Głoś.Duchu Miłości, Duchu Święty, przyjdź ,przyjdź.Amen.

 25. gabrysia9@interia.pl pisze:

  Szczęść Boże

  Bardzo , bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Kamilę , jej męża i
  dwójkę małych dzieci.
  Proszę Boga o ich nawrócenie , wyrwanie z jarzma uzależnień,
  współuzależnień i skutków dorastania w bardzo dysfunkcyjnych rodzinach
  .
  O przerwanie węzłów przeszłości , skutków złorzeczeń i przekleństw
  i o uratowanie ich małżeństwa

  Błagam Boga by dał im doświadczyć tego ,że ich kocha . O uzdrowienie
  i głęboką przemianę ich serc i życia.

  Błagam pomóżcie nam

 26. ls pisze:

  Jezu Miłosierny, bardzo proszę o pozytywny przebieg operacji Józefa i szybki powrót do zdrowia. Maryjo, Mamusiu ratuj i proś Swojego Syna, a Pana naszego Jezusa Chrystusa. Duchu Święty dopomóż.

 27. x pisze:

  w intencji Ks. Jasia w 54 rocznicę święceń kapłańskich, o moc błogosławieństw,
  i wszelkie potrzebne łaski

 28. x pisze:

  proszę o modlitwę w intencji kapłanów z listy oczekujących

 29. s. pisze:

  Błogosławię Cię Najukochańszy Jezu za Dary Twojego Serca, za to ,że wszystko prześwietlasz ciepłem Swojej Miłosiernej Miłości i przemieniasz cierpkość owoców w dojrzałość lata. Maryjo, kochaj we mnie. W Pokoju i Radości.Błogosław , nadal, Boże. Proszę najgoręcej, spraw.

 30. ls pisze:

  Kochany Jezu, przez Twoje Najdroższe Serce, tak bardzo proszę, aby obustronna relacja była opromieniona Światłem Twojej Obecności. Pozwól trwać w ciszy, Twojej Miłości. Dając niezachwiany Pokój i nieprzemijającą Radość. Dodaj siły, aby Cię bardzo kochać i bezgranicznie ufać.

  • ls pisze:

   Abba Tatusiu, wołam, wołam zlituj się nad nami.

  • n pisze:

   O ufność w Miłosierdzie Boże dla interesownej śpiewaczki, której patrząc w lustro trudno znieść samą siebie , aby błogosławiła pewnego Hispanita’s i cieszyła się jego przyjaciółką, którą dość polubiła nawet. o zrozumienie Muzyki za trzy grosze, którą Tatuś ożywia serce, które słyszy aramejskie Słowa. Być na Jednym oddechu . Błogosław duszo moja.

  • ls pisze:

   Jezuniu, serdecznie dziękuję za oścień, Dar, który codziennie rano mi ofiarujesz, a ja wieczorem oddaję pełen wdzięczność, biały bukiet kwiatów błękitnych i szafirowych. Ufam, ufam.

   • s. pisze:

    Mamuniu Niepokalana, Najukochańsza. Szepnij w Uszko Twojemu Synkowi, że to,co zrobiłam, zrobiłam dla Kapłana. Nie mam srebra, ani złota, mam za to taki orzechowy koszyczek, który trzymam w dłoniach, aby z całą miłością sypać płatki kwiatów,po trochu ,cały czas- raz z jednej, potem z drugiej strony . Odmuchnę je tylko, aby ucieszyć Idącego . Odmuchnij mnie , Panie.

 31. Karol pisze:

  O łaskę czystości i przenośny w rodzinie.
  O łaskę nawrócenia dls zatwardziałych grzeszników i niewierzących.
  Aby bezdomni odnaleźli swoje szczęście w modlitwie różańcowej.

  • s. pisze:

   W intencji dziękczynnej za to, że moja synowa poszła na terapię. o wytrwanie dla niej.
   w intencji syna, aby zdecydował się na terapię.
   W intencji wnuczki, aby Pan wziął ją w opiekę.
   Panie Jezu, o największą łaskę, aby poznali Ciebie,Zbawiciela i pokochali całym sercem.
   O nawrócenie męża i moje.
   O uratowanie rodziny.
   Jezu Miłosierny Boże, czyń ze mną co chcesz, abyś był Milowany.

 32. Ciocia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Nikolasa o opozytywmy przebieg radioterapii, żeby nie było powiklan oraz wszelkie potrzebne dziecku laski i sily podczas leczenia nowotworu. Bog zaplac

 33. M pisze:

  Proszę o modlitwę o dary Ducha Świętego, opiekę Maryi Niepokalanej i wszelkie potrzebne łaski oraz w podziękowaniu za dar powołania kapłańskiego dla ks. Marcina MIC w 6- tą rocznicę święceń kapłańskich.

 34. m.ja pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Ks.Sławka z okazji 27 rocznicy święceń kapłańskich, o Moc Bożego Błogosławieństwa, Obfitość Darów Ducha Świętego, opiekę Maryi

 35. x pisze:

  Proszę o modlitwę w 11-tą rocznicę święceń kapłańskich, w intencji Ks. Tomasza i w intencji Ks Radka, z podziękowaniem za dar ich powołania kapłańskiego, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej oraz wszelkie potrzebne łaski na każdy dzień.

 36. ela pisze:

  blagam pomoz wyjsc z trudnej sytuacji finansowej,aby corki poznaly dobrych partnerow i wyprowadzily sie z domu,pomoz mi zdobyc pieniadze na poniedzialek i wtorek,mam zal do rodzicow i oswiec ich ze robia nienawisc w rodzine i przyczyniaja sie do niezgody i niech przestana karac swoje wnuczki bo to robia cale ich zycie pomagaja tylko najmlodszej wnuczce,daj mi sile blagam pomoz mi w wiadomych ci sprawach
  odmien moje zycie i mojej rodziny,abym wygrala w lotka i pozalatwiala wszystkie trudne sprawy,daj mi pomoc otaczaj opieka kazdego dnia

 37. s. pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji dziękczynnej za dar kapłaństwa z prośbą o Boże błog. ,potrzebne łaski i dary Ducha Świętego, opiekę MBNPomocy, dobre zdrowie, wytrwanie w łasce sakramentu kapłaństwa oraz świętość dla kapłanów , których z łaski Pana polecam Bogu Ojcu. Bóg zapłać!

 38. Irena pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji rozeznania Woli Bożej dla mojej rodziny, o łaskę ufnego zawierzenia…

  • ... pisze:

   Maryjo Niepokalana, Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i prace, radości i cierpienia, wszystko, czym jestem i posiadam…Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem,że sama nic nie mogę uczynić, ale Ty zaś wszystko możesz i zawsze zwyciężasz w tym, co jest Wolą Twoją i Wolą Twojego Syna. Spraw, aby moja rodzina, parafia i cały lud boży stały się rzeczywistym Królestwem Twojego Syna i Twoim. Przez Chrystusa, Pana Naszego. Amen. Duchu Święty, prowadź, Matko Kościoła , prowadź,Amen.

 39. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie jego bardzo trudnych problemów osobistych. By Pan Jezus nie pozwolił go więcej skrzywdzić oraz o ufność i nadzieję serca w Bożą Opatrzność i mądrość serca w podejmowaniu decyzji.

 40. Kaska pisze:

  Proszę o modlitwę za 22 dniowa Zosie która jest w szpitalu, jej stan się pogarsza a lekarze nie wiedzą co jej jest. Najświetsza Panienko pomóż błagam!

 41. s. Ja pisze:

  Panie Jezu Miłosierny, proszę Twoje Najświętsze Serce o Dar.Ten Jeden Dar.Nie odrzucaj mojego błagania.abyśmy mieli życie w obfitości. Matko , która jestem w moim domu w obrazie Fatimskiej Pani Uproś Miłosierdzie .Tak bardzo proszę.

 42. roza pisze:

  Boze prosze cie bardzo o blogoslawienstwo i potrzebne laski dla Ks Wojciecha

 43. roza pisze:

  Panie Jezu bardzo Cie prosze o laske pracy dopomoz mi

 44. roza pisze:

  Boze prosze cie o radosc zycia w niebie dla moich Rodzicow Zofii i Jana oraz Rodzicow Ks Wojciecha i Rodzicow Slawka

 45. roza pisze:

  Panie Jezu prosze cie bardzo o laske pracy dla mnie niechaj Twe Najswietsze serce otoczy blogoslawienstwem Ks Wojciecha

 46. Kamil pisze:

  Proszę o modlitwę w znanej Bogu intencji. Proszę też o modlitwę za mamę o ulgę w cierpieniu oraz za tatę proszę o cierpliwość aby opiekował się nią dalej.

 47. Roz.darta pisze:

  Matko ,Nawiedź Twojego Synka, osłoń i otul , nauczycielko nasza, okaż , że moc jest Boga.
  Kochaj Maryjo wszystkich synków, starszemu podziękuj za ochronę, nad młodszym zwiększ opiekę.

 48. Magdalena pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża Tomasza o Boże Błogosławieństwo,przemianę,nawrócenie i życie z nim w pokoju.

 49. Ja pisze:

  Ojcze pełen Miłości, jednoczę się z Tobą , którego nie widać, Ufam, że Wiesz , co robisz.
  Ale bardzo CIĘ proszę o ufność, bo znasz moją słabość i opuszczenie,Przecież nie dasz ponad miarę. proszę was, przyjaciele , módlcie się za mnie.

 50. Niepokalana Mamo, obdarz Twoją Opieką Kapłana , obchodzącego dziś rocznice święceń . O potwierdzenie, że Jego Głos jest Wolą PANA.

 51. Babcia pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za dzieci w mojej rodzinie z Okazji Dnia Dziecka, o zdrowie dla nich, potrzebne łaski i życie zgodne z Bożymi Przykazaniami.

 52. benia pisze:

  Proszę o modlitwę za syna o uleczenie z choroby alkoholowej .O poprawienie relacji między ojcem ,a synem.Matko Boża Ty wiesz co się dzieje w Mojej rodzinie ,wstaw się za Mami U Twojego syna .Jezu Ufam Tobie.

 53. m pisze:

  Panie Boże proszę Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej Mateusza oraz mojej cioci , która jest chora na tą samą chorobę, o jej dobre wyniki tomografii komputerowej. Proszę też dla mojej mamy o dobre wyniki mammografii.

 54. Paweł pisze:

  O potrzebne łaski dla Jacka,rodziny i znajomych.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!

 55. s. pisze:

  Jezu, Miłosierny, Boże Ojcze, Duchu Święty, Mamusiu, dziękuję, że dziś usłyszałam Głos , który mi daje tak cudowny pokój.Jezu, ufam Tobie.

 56. Elżbieta pisze:

  Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla całej rodziny prosi mama Elżbieta

 57. kasia pisze:

  Juzu blagam Cie za moja siostre i Mame, Ty wez w swoje rece ich serca i mysli,pragnienia i czyny, zajmij sie nimi prosze Cie ukochany Panie

 58. kasia pisze:

  prosze o milosc i pokoj w sercach moich najblizszych, prosze za wszystkich kaplanow a takze za wszystkie duszyczki w czysccu cierpiace Jezu ufam Tobie

 59. ls pisze:

  Duchu Święty, proszę Ciebie przyjdź, Pocieszycielu, przyjdź, Ożywicielu serc, przyjdź i otwórz nasze serca na każdy Dar jakim zechce nas obdarować, Jezus. Przyjdź i prowadź.

  • s.? pisze:

   Dziękuję Duchu Święty za to,że cały wczorajszy dzień napełniałeś mnie sobą , tak że byłam bardzo szczęśliwa, w pełni. Przebacz mi moje złości i gniewy.O powrót kochanego synka, bardzo.

  • ls pisze:

   Duchu Święty obdarz nas Swoimi Darami

   • ... pisze:

    Mamo Boża, Mamusiu. Wiem, że Pana Boga nie można do niczego zmusić, ale poproś Swoją Pokorą tylko o 60 zł, albo 60 minut , albo 366 dni, co równa się nieskończoności. Ufam, że możesz wszystko uprosić, a najbardziej to , co Wiesz.

   • n pisze:

    Duchu Najświętszy, proszę , kochaj mnie jednak.Pomimo.Tak tęsknię.Tak bardzo tego potrzebuję. Ale nie moja, lecz Twoja Wola.

 60. Madzia pisze:

  Proszę aby mój mąż nie zostawiał mnie i nowonarodzonego dziecka. Aby się zmienił i nie odchodził do innej kobiety. Ratuj Boziu moje małżeństwo.

 61. K.P. pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji księdza Jacka G. z okazji 40 rocznicy przyjęcia Chrztu Świętego i 14- tej rocznicy święceń kapłańskich, z podziękowaniem za dar powołania kapłańskiego, z prośbą o zdrowie, dary i charyzmaty Ducha Świętego, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień służby Panu Bogu i ludziom oraz wszelkie potrzebne łaski.

 62. x pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o.Michała z okazji 7-ej rocznicy święceń kapłańskich,
  z podziękowaniem za dar powołania kapłańskiego, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże,
  i opiekę Matki Najświętszej na każdy dzień oraz wszelkie potrzebne łaski.

 63. x pisze:

  w intencji kapłanów z listy oczekujących

 64. x pisze:

  o nowe, święte powołania kapłańskie, prosimy Cię Panie Jezu

 65. s. pisze:

  Dopomóż. Miłosierny Jezu, Mamo

 66. s. pisze:

  O miłOsierdzie i Dar Miłości

 67. W DZIEKCZYNIENIU pisze:

  Proszę o modlitwę wstawienniczą za lekarkĘ, którą zdradza jej najlepszy przyjaciel z jej najlepszą przyjaciłką. O Dar przebaczania dla niej, BO nic nie boli.

  • W DZIEKCZYNIENIU pisze:

   o roztropność i mądrość bożą dla tego przyjaciela oraz różowe okulary dla mamy przyjaciółki i dla niej, ponieważ oskarżają co niektórych księży, że są babiarzami. Duchu Święty Tobie poddaję.

   • s. pisze:

    Dziękuję, Maryjo , za to, że moja przyjaciółka zmieniła sposób patrzenia. Proszę, aby tak pozostało. Mamusiu.

 68. magda pisze:

  Panie Boże znasz moje serce, moje pragnienia i zamiary wobec ukochanego Przemka. Proszę Cie o pomoc! Spraw cud aby zniknęły wszystkie problemy i przeszkody stojące mi na drodze do serca Przemka. Pozwól nam stać się rodziną łącząc nas na zawsze sakramentalnym związkiem małżeńskim! Proszę o potrzebne łaski dla wszystkich modlących się w tej intencji. Za wszystko przepraszam i dziękuje! Bóg zapłać.

 69. Ewa pisze:

  Niepokalana, ufam Tobie całkowicie. Proszę nieustannie za tych, których noszę w sercu. Błogosław . Szczególnie . W intencji.

 70. . pisze:

  Zbawicielu Miłosierny, lepiej na razie nic nie mów . Dotykasz sedna , tak jak tylko Ty potrafisz, przebacz, że poczułam lęk, bo zamiast o Dziecku pomyślałam o sobie. Nie wiem, czego się przestraszyłam. Ufam ,że rozumiesz, jakie to trudne . Matko, która nas znasz, dopomóż.
  Pochylaj się Maryjo nad nami.Ulecz to, co powinni być uleczone , Jezu, który Jesteś Drogą, Prawdą i Życiem, Boski Logosie,Emmanuelu , nie opuszczaj, nie opuszczaj nas .za chorych na chorobę. za zdrowych aby pomagali. O Miłość wzajemną . DUchu, przyjdź.

 71. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
  W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

 72. Iwona pisze:

  W intencji ks Jana w 33 rocznicę jego święceń kapłańskich z prośbą o zdrowie, cierpliwość, błogosławieństwo Boże na każdy dzień jego posługi kapłańskiej o opiekę Matki Bożej Śnieżnej aby nad nim codziennie czuwała.

 73. roza pisze:

  Panie Jezu prosze cie bardzo o laske rozwiazania moich klopotow i dopomoz prosze tez o blogoslawienstwo dla Ks Wojciecha mego brata Przemka i Slawka obdarz swoja Ojcowska opieka i miloscia Matki Najswietszej

 74. anna pisze:

  Proszę z głebi serca o modlitwy ciągłe za zycie bez raka, milosc męza ,spokoj , wiare ze wygram proces sadowy z lekarka która doprowadzila mnie do raka…Anna

 75. s. pisze:

  Maryjo Matko Boga i nasza, pomnóż wiarę moich dzieci, wnuków, prawnuka,
  nie pozwól im zejść z drogi prawdy. Proszę o Boża pomoc w mojej obecnej sytuacji, uzdrowienie i uwolnienie od wszelkiego zła , o łaskę pełnienia woli Bożej i błogosławieństwo Boże na moje życie i tych których polecam w modlitwach. Dziękuję za modlitwę!

 76. Rafał pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia żołądka, jelit i dwunastnicy oraz o uzdrowienie duszy, serca, emocji i uczuć o napełnienie Bożym życiem, nadzieją i radością

 77. ANNA pisze:

  Matko Boża Szkaplerzna proszę Cię o życie i zdrowie dla mojego dziecka poczętego i bliźniaków bratowej. Proszę Cie weź te dzieci pod swoją Matczyną ochronę. Proszę Cie również o łaskę otwarcia serca na przyjęcie Pana Boga przez męża.

 78. WZ pisze:

  Jezu, zajmij się szczęśliwym powrotem do domu pewnej pani, bardzo umęczonej sobą, aby odnalazła sens i cel i dom . O bezpieczny lot BarCelOna- Warszawa.

 79. Marcin pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji, o wyzwolenie od choroby, z którą borykam się od lat.
  Życie moją chorobą.

  • . pisze:

   Przyjęte.

  • Ewa pisze:

   Maryjo Niepokalana .Uproś Miłosierdzie w TO zranienie i zmianę decyzji w Darze,Dla Twojego Synka nie ma przecież nic niemożliwego . Albo niech mi serce pęknie w Chrystusie.Jezusie.
   Za duszę K.Kieślowskiego i Grahama Gree’na, Swoje cierpienie ofiaruję za tego Kaplana, za którego się modlę codziennie trzykrotnie i w intencjach Pana Boga. Ty Ojcze , Wiesz. Ty wiesz.

   • Ewa pisze:

    W ufności. Matko matek, Naucz mnie milczeć Tobą.

   • maria pisze:

    O beatyfikację Antonio Gaudiego, który miał odwagę spełnić swoje Marzenia i w intencji, która jest tak bardzo ważna, za jego przyczyną.

   • prośba na Cały Głos pisze:

    Czyż może niewiasta zapomnieć o swoim niemowlęciu?
    Tatusiu, dziękuję Ci za to łamanie.Mamo, nie powinnam pewnie pytać, czemu dopiero dziś rano poddałaś mi sposób, aby dobrze nakarmić dziecko. Tak, jak chce tego Mama, która wie, jak sprawić, aby odzyskało zdrowie, w pełni. Już nic nie rozumiem. Tak bardzo Maryjo Cię proszę, aby dziecko nie modliło się samo już nigdy więcej, aby zawsze modliło się z Tobą.Ave, ave Maryja.
    o Twoje Zwycięstwo a dla mnie o życie moje.

 80. Edyta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji powrotu dla mnie do zdrowia i pomoc w trudnych sprawach, pomoc dla męża w pracy, Boże błogosławieństwo dla rodziny

 81. Gosia pisze:

  Szczęść Boże
  Proszę o modlitwę za mojego męża żeby poszedł do spowiedzi na bierzmowanie naszego syna o dobrą spowiedź dla nich obydwu szczególnie dla mojego męża który 3 lata nie był u spowiedzi
  Proszę o dobrego kapłana dla nich i o światło Ducha Świętego który nimi pokieruje
  Proszę też o modlitwę za moich rodziców i nawrócenie mojego taty i wyrwanie Go z nałogu alkocholowego żeby przestał dokuczać mojej mamie i zeby zyli ze sobą w zgodzie
  Proszę też o modlitwę za moją teściową i jej nawrócenie i światło Ducha Świętego żeby nasze kontakty się poprawiły
  Bóg zapłać za modlitwę

 82. Marta pisze:

  Panie Jezu, Matko Boża błagam o pomoc w znalezieniu pracy. Marta

 83. ... pisze:

  o dokończenie Sagrada Familia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s