Skrzynka intencji

Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania.

— Karol de Foucauld

Niezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić. Dodatkowo, w każdą niedzielę o godzinie 19:00 Msza św. w intencji Waszych intencji 😀

eucaristia-santissimo

Pan Jezus mówił:  – „Dlaczego w potrzebach doczesnych, przyciśnięta jakimś krzyżem szukasz najpierw w zakłopoceniu pomocy u ludzi. A ludzie jak zwykle, albo zimnym milczeniem pominą tę sprawę, albo rozgoryczą jeszcze gorzej swoją nieodpowiednią radą. A nawet ludzie dobrej woli często w takim razie okażą zimną, milczącą bezradność”…

– „Czyż nie tak było?” — tak mówił Pan Jezus — i dalej tak: „Lepiej byś w sprawach takich zaraz przyszła do Mnie i żebyś się bardzo skupiła i upokorzyła i Mnie tę sprawę najpierw poleciła, którym jest dla ciebie najbliższym i najlepszym Ojcem i przyjacielem najtroskliwszym i obecnym podczas twojego zakłopotania. Boli to Serce Moje i bardzo rani, że tak nie najpierw do Mnie przychodzisz. I spokój duszy tracisz, i gryziesz się i rozpraszasz w modlitwie… A to dlaczego tak jest? Powiedz mi szczerze! W czym cię tak oszukałem, że mi tak nie ufasz?”.


  (Dziennik, 4. niedziela października 1921 r. [fragm.], bł. Aniela Salawa)

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez jeden miesiąc.

Po okresie miesiąca od daty zamieszczenia, intencja będzie kasowana.

Możesz co 30 dni ponawiać swoją prośbę o modlitwę- nawet wielokrotnie. Wystarczy, że  dodasz kolejny komentarz.

Komentarze
 1. ls pisze:

  Jezu Miłosierny, proszę o Łaskę pojednania się Tobą, dla Władysława, w obliczu śmierci.

 2. s. pisze:

  Miłosierny Panie, daj Nowe Serca idącym ku Tobie

 3. s. pisze:

  Przejrzałeś i znasz mnie, Panie Boże, na wylot. Nie zostawiaj mnie, Mamo, Mamusiu, Maryjo. W intencjach Pana Boga.

 4. a pisze:

  Adamie, Ewo, Szymonie, Bartku,Józefie,Mateuszu, Katarzyno proszę , Matko Miłosierdzia, Św. Józefie o wsparcie i modlitwę.

 5. ana pisze:

  Jezu Miłosierny, proszę o Twoje Łaski przetrwania trudnego okresu, Ani i Andrzeja. Wzajemnej miłości, także Twojej Panie, zrozumienia siebie i przygotowania na dalszą drogę, być może razem, ale zgodną z Twoją Wolą. Matko Boga Mamusiu, szepnij słowo Swojemu Synkowi. Otulaj i otaczaj ich, Swoim płaszczem Pięknej Miłości. Pocieszaj. Duchu Święty podpowiadaj i prowadź.

 6. ls pisze:

  Dobry Panie, który prowadzisz po drogach ziemskiego życia, dodaj siły i obdarz łaską wytrwania w ciężkiej chorobie, Twojego sługę Józefa.

 7. M pisze:

  Prosze o uzdrowienie, odbudowe mojej relacji z ks. Wojciechem, abysmy zaczeli ze soba rozmawiac.

 8. Alicja pisze:

  BARDZO PROSZĘ O MODLITWE ZA MOJE MAŁŻEŃSTWO. O MIŁOŚĆ, POJEDNANIE, WŁAŚCIWĄ DROGĘ ŻYCIA. MYŚLAŁAM, ŻE DAM SOBIE RADĘ, ALE POGRĄŻAM SIĘ W DEPRESJI, NIE MOGĘ ODNALEŹĆ MIŁOŚCI, PRZEBACZENIA MEMU MĘŻOWI, KTÓRY MNIE DRĘCZY PSYCHICZNIE, NIE UMIE Z NIKIM ŻYĆ, ALE JA NIE POTRAFIĘ WYBACZYĆ TEGO, CO ROBI KAŻDEGO DNIA, CHOCIAŻ BARDZO CHĘ. JEDNAK KIEDY ŻYJĘ WEDŁUG JEGO SZANTAŻU, TO OD 20 LAT LECZĘ SIĘ NA DEPRESJĘ –OD 5 CHODZĘ NA TERAPIĘ. PROSZĘ O ULECZENIE JEGO SERCA I MOJEGO, BO PEWNIE TEŻ NIE JESTEM BEZ WINY, BŁAGAM O POMOC, BO MAMY 4 DZIECI I TRZEBA IM STWORZYĆ DOM- BŁAGAM. JA JUŻ WYCZERPAŁAM ŚRODKI, CHOCIAŻ TEŻ SIĘ MODLĘ, ALE CZUJĘ SIĘ CORAZ GORZEJ.

 9. Grzegorz pisze:

  Szczęść Boże

  Mam na imię Grzegorz i bardzo chciałem prosić Wasze zgromadzenie o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o jego uratowanie. O nawrócenie żony, uwolnienie jej emocjonalne i uczuciowe od tamtej osoby, o wlanie w jej serce miłości do Chrystusa, do mnie i do naszej rodziny którą stworzyliśmy. O Przemianę jej wnętrza, psychiki, moralności, sumienia.

 10. x pisze:

  bardzo proszę o modlitwę, w intencji kapłanów oczekujących na adopcję

 11. s. pisze:

  Dziękczynnie Najlepszy Przyjacielu za Najlepszego Przyjaciela, jakiego mi dałeś MPM proszę dla Niego o całą górę Słodyczy, o dobrą, spokojną ,zdrową żonę bez problemow, mogącą swobodnie chodzić, a nawet biegać. Błogosław i wynagródź Mamusiu, bardzo pokornie proszę.

 12. Basia pisze:

  Proszę o wsparcie modlitewne w intencji naprawy relacji mojej i Czarka.

 13. ewa pisze:

  proszę Męża , abym była dobrą Żoną, w odrodzeniu, tak bardzo proszę Panie Boże, nie mogę już być sama

 14. s. pisze:

  Postanowienie; za wszystko dziękować.Dopomóż Duchu Święty

 15. Jan pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia dla mojej Mamy chorej na raka piersi, która jutro (23.03) będzie miała podaną trzecią chemię przedoperacyjną oraz o zdrowie dla p. Zbigniewa chorego na nowotwór kości i moich babć, a także o życie wieczne dla p. Stanisława. Bóg zapłać.

 16. Marcin pisze:

  Proszę o dobrą wierną spokojna żonę oraz o pracę. Proszę o przywrócenie miłości mojej i Magdy.

 17. s. pisze:

  Z serca proszę Kochani o modlitwę w mojej intencji i w intencji mojego poranionego Przyjaciela. O piękną Spowiedź Święta i przyjęcie w sobotę – w Duchową Adopcję Dzieci poczętych a nienarodzonych. WIELKIE BÓG ZAPŁAĆ!

 18. s. pisze:

  Maryjo, wstawiaj się za Twoim Synkiem. Dziękuję Ojcze ,że obdarzasz mnie łaską przebaczania.Przyjdź Duchu Święty, przyjdź i nie zwlekaj.Dla XCiebie, Jezu

 19. s. pisze:

  Wróćmy do modlitwy apelem o 21 w intencji DDAK, prowadzących, opiekunów, adoptowanych i adoptujących.Błogosław Panie Boże przez Niepokalane Serce Maryi. Wiemy, skąd są przeszkody, ale to już zostało pokonane. Amen.Przyjdź Duchu Święty

 20. s. pisze:

  Panie Jezu Miłosierny, dziękuję Tobie, że sprawiasz,że słowa JPII o tym, że nie można siebie zrozumieć bez Chrystusa, stają się Prawdą w moim życiu, i to pomimo wszystkiego, moich nieustannych upadków,, tego że jak zrobię krok do przodu to za chwilę upadam na łopatki.Jezu , bo JESTEŚ, znasz mnie lepiej jak ja samą siebie. Proszę Cię najpokorniej i w skrusze serca, spraw taki cud, abym mogła kiedyś usłyszeć, że nie jestem Twoją pomyłką, i ze nie pomyliłeś się wzywając mnie kiedyś po imieniu. TAK mi wszystko pokazujesz, leczysz to, co wymaga uzdrowienia, tak bardzo za Nim tęsknię, aby Tobie służyć lepiej.Błogosławię Cię. Przymnóż, przymnóż wiary, nadziei i miłości.
  w intencji potrzebnych łask za kierownika duchowego.

 21. Iwona pisze:

  Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus.Bardzo proszę o modlitwe w intecji daru potomstwa dla Iwony i Huberta, o cud poczęcia, poprawę słuchu dla Zbigniewa i przemiane serca meza.

 22. s. pisze:

  Chwała i dziękczynienie bądź w kazdym momencie…
  o to, by Bartek był uzdrowiony
  Jezu, ufam Tobie.

 23. Elżbieta pisze:

  Prośba o modlitwę o uzdrowienie 18 letniej Marty Szynal, z choroby nowotworowej już z przerzutami gdzie lekarze mówią, że tylko modlitwa i cud może ją uratować. Matko Najświętsza Ty jesteś najlepszym lekarzem wstaw się za nią u Pana Jezusa Miłosiernego, błagam Cię Mateńko w Tobie pokładam nadzieję. Twoja na zawsze.

 24. ls pisze:

  Panie Jezu Miłosierny, Najlepszy Przyjacielu Mojego Najlepszego Przyjaciela. Tak bardzo proszę Cię przemień Jego serce, aby mógł czynić to co mówi, a moje odmień, abym dostrzegła sens.

 25. ls pisze:

  Mój Jezu tak dużo Ci zawdzięczam, codziennie okazujesz mi Swoje ogromne Miłosierdzie, a ja w zamian ofiaruję Ci tylko moje serce, pełne słabości i utrapień. Serdeczne dzięki, za hojne Dary: napotkanych ludzi tych miłych i tych przypominających, że nie ja jestem najważniejsza. Pomóż mi pogodzić się z każdą sytuacją. Bądź zawsze ze mną i z tymi których w sercu noszę. Za każde Twoje przyjście do mego serca. Za Uśmiech, Radość i Miłość Twoją i Twojej Mamusi. Duchu Święty, nie zostawiaj mnie, samej sobie. Chroń i prowadź.

 26. ls pisze:

  Dobry Boże, Jezu Chryste, okaż Swoje Miłość, Edycie i Mateuszowi, ofiarując im DAR nowe, maleńkie życie. Maryjo, Matko Boga, pozwól im doczekać, pięknych i radosnych dni macierzyństwa. Duchu Święty dopomóż.

 27. Marta pisze:

  Parę dni temu zostawiłam prozbę o modlitwę dziękuje Ci Jezu za to co uczyniłeś bądź Uwielbiony za wszystko Jezu Ufam Tobie

 28. *** pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji księdza Mariusza: o wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego, opiekę Maryi. Niech Dobry Bóg dodaje mu sił i pogody ducha każdego dnia

 29. Beata pisze:

  W intencji adoptowanych kapłanów, za rodzinę, o miłość dla mnie.
  O zdrowie dla Eugeniusza proszę Cię Panie.

 30. Marek pisze:

  Proszę o modlitwę za uzdrowienie aby spełniła się łaska o która tak bardzo proszę Matkę Boska, Jezusa Chrystusa, Boga i wszystkich świętych, którzy im się spodobali. Odmawiam Nowennę Pompejańską i Nowennę Rozwiązującą węzły. Proszę o modlitwę o moje uzdrowienie po prostu. Bóg zapłać. Marek z Kalisza

 31. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwikłanie jego bardzo trudnych spraw osobistych oraz o nadzieję serca i roztropność w podejmowaniu decyzji. Proszę też o szczególną opiekę Matki Bożej nad nim.

 32. s. pisze:

  W intencji dziękczynnej za kapłanów, szczególnie za tego, który dal najwięcej. BŁOGOSŁĄW JEZU.
  Trójco Święta, dziękuję Tobie za św. Józefa i Jego tak niesłychanie mądrą Miłość.

  • a pisze:

   św. Józefie, dziękuję za pokazanie przeszkód. Mądrości Ducha Prawdy, chwalę Cię i Wywyższam, O skruchę, pokorę i przebaczenie .O ochronę Maryi i Przenajświętszej Krwi Pana Jezusa i opiekę Nieba.

   • a pisze:

    Duchu Święty, Boże, nie dopuść abym obraziła Ciebie niewyznaniem kłamstwa założycielskiego, to istotna przeszkoda. Normalnie – uwielbiam Twoje Miłosierdzie, że tak łąskawie się ze mną obszedłeś. Dziękuję za słowo poznania , które dziś wieczorem przyjęłam – o kobiecie, która ciągle gdzieś ucieka, niewiadomo dokąd , żeby się zatrzymała, bo Pan Jezus bardzo chce ją uzdrowić.Wintencji adoptowanego Kaplana dziękczynnie Maryjo, o obfitość DARÓW Ducha Świętego. Każdemu przecież wolno nosić, W pokorze za Barbarą.

  • ls pisze:

   Jezuniu tak bardzo dziękuję za relację, przepełnioną Twoją Miłością i proszę o jeszcze.

 33. Joanna pisze:

  O miłosierny Ojcze, pokornie proszę o pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji finansowej, spłatę zobowiązań i ochronę przed eksmisją. Pomóż mojemu mężowi i mi znaleźć godziwą pracę u uczciwego pracodawcy, uchroń naszą firmę przed bankructwem. Pobłogosław moją rodzinę zdrowiem. Wlej w moje serce radość, optymizm, odwagę i chęć działania, uwalniając je od poczucia beznadziei i rozpaczy. Zagubiłam się, więc pomóż mi odnaleźć najlepszą drogę i prowadź nią każdego dnia.

 34. Maria pisze:

  Prosze o molitwę o odzyskanie pokoju w sercu, wiary i nadziei i miłości dla Agnieszki

 35. s. pisze:

  Duchu Święty, wytłumacz, wyjasnij aby mur runął, to takie trudne, nie do przyjęcia.Bóg zapłać.

  • s. pisze:

   Maryjo, o potrzebne łaski dla osoby wiadomej Bogu, abyś Ty mogła zwyciężyć w sprawie Bożej, na Chwałę Bożą, aby pomimo tego, że przebaczyła, była jeszcze zdolna na nowo uwierzyć,jeszcze raz Uwierzyć, bo zranione serce nie zniesie więcej .o łaskę łez dla niej , dobrych łez, bo tylko wtedy możliwe jest prawdziwe przebaczenie i uzdrowienie. tak wiele dobra, Bożego Dobra od tego zależy. Jezu, przebacz, żeś hojny i możny.Kocham Cię. Bardzo.Proszę, mów do mnie.

 36. Adam pisze:

  Błagam i proszę o pomoc w zdrowiu. Od ponad 2 tygodni mam jakąś gulę w gardle i problem z przełykaniem śliny. Moje życie i plany bledną, gdy męczy (a nawet gorzej, bo dławi) to i nie pozwala cieszyć niczym. Lekarz nie pomaga ani inne środki. Załamuję się. Boże i Matko Miłosierdzia, pomóż mi proszę, ratuj. Adam

  • s. pisze:

   ja też mam gulę w gardle.Intuicyjnie czuję, ze to nerwica, czyli niewłaściwe przyswojenie właściwej prawdy i ukrywanie przed sobą braku przebaczenia.Dziś spróbowałam takiej modlitwy: „W imię Jezusa Chrystusa Mojego Pana i Zbawiciela przebaczam….. Proszę Cię Jezu błogosław… .Pomogło. Pewnie do częstego stosowania 🙂

 37. Ewa pisze:

  Panie Jezu proszę Cię o powrót do zdrowia dla ks Szymona Gołuchowskiego błogosławieństwo Boże na każdy dzień Jego życia,światło i dary Ducha sw., uchron Go przed złem w każdej postaci. Panie Jezu proszę o głęboką wiarę i cierpliwość dla Niego.

 38. Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę o szczęśliwe rozwiązanie i zakończenie trudnej sprawy mojego męża żebyśmy zawsze byli razem

 39. Arleta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Nikolasa o udana operacje guzu mózgu w dniu 23.03. i dalsze pozytywne leczenie. Milosierny Boze otocz dziecko swoja opieka.

 40. Martyna pisze:

  Proszę o wyblaganie pracy dla mnie i uzdrowienie relacji w naszej rodzinie.

 41. Zosia pisze:

  Proszę o modlitwę za Tadeusza o nawrócenie. O uzdrowienie małżeństwa, siły dla jego żony i rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej.

 42. ls pisze:

  Panie Jezu bardzo proszę o Dar dalszego życia dla ciężko chorego na serce, Szymona.

 43. Arleta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Nikolasa o udana operacje guza mózgu w dniu 23.04. Panie Boze zmiłuj się nad dzieckiem.

 44. s. pisze:

  o dobrą spowiedź oraz siły i Światło dla kierownika duchowego.Bóg zapłać serdeczne

 45. Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwę za Łukasza, w intencji jego nawrócenia i uwolnienia oraz odnowienia się kontaktu między nami.

 46. Bartek pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie w intencji uzdrowienia z bakteryjnego zakażenia prostaty i układu moczowego, abym mógł wstąpić do Zakonu i tam zostać Kapłanem. Tak bardzo tego pragnę.

 47. s. pisze:

  W intencji pani, która ma problemy z publicznym posługiwaniem się nożyczkami. o wynagrodzenie darczyńcy.

 48. monika pisze:

  Błagam o modlitwę o cud poczęcia bliźniaków. Jestem teraz w ciąży.
  (dwa razy poroniłam). Niech ciąża rozwinie się poprawnie i pojawią
  się serduszka. Niech Bóg zabierze wszystkie przeszkody, które
  stoją na przeszkodzie prawidłowemu rozwojowi tych dzieci.
  Bóg zapłać!!!

 49. Anna pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę za mojego syna Tomasza o łaskę nawrócenia, zerwania ze złym towarzystwem. Panie Jezu Ty wiesz jak bardzo cierpię i wołam Jezusie Synu Dawida ulituj się nad moim synem uwolnij go od złego .

 50. s. pisze:

  Jezu, Uśmiechnij się do nas, ponieważ wszystko odkupione, Który Znasz i wiesz, jak bardzo pragniemy służyć Miłości. Wspomóż Twoja Łaską ludzkie siły.

 51. Małgorzata pisze:

  Proszę o modlitwę o wenę twórczą i chęci do pisania pracy doktorskiej i robienia badań, o zdrowie ciała, duszy i ducha, o Dary Ducha Świętego, o uwolnienie z lęku i strachu, o siłę i enegrię do życia i radość z życia.

 52. ewa pisze:

  Proszę Cię Jezu o łaski, błogosławieństwo i opiekę Maryji dla ks.Józefa,ks.Krzysztofa,ks.Michała,ks.Jana,ks.Jacka,ks.Łukasza,ks.Rafała,dk.Łukasza,ks.Adriana.

 53. Jak TY wszystko wiesz, Boże.. Dopomóż Duchu Święty .Mamuniu, weź w Swoje Ręce moją prośbę i ufaj , kiedy nic nie rozumiem

 54. monika pisze:

  Błagam o modlitwę, jestem w ciąży, wcześniej 2 razy poroniłam.
  Niech Bóg da Nam zdrowe dzieci, niech ta ciąża zakończy się szczęśliwie. Niech wszystkie pęcherzyki pojawią
  się w macicy. Niech stanie się cud.Bóg zapłać!!!

 55. ls pisze:

  Pogubiłam się, bez Ciebie Jezu nie ruszę. Duchu Święty dopomóż usłyszeć głos Pana. Odnaleźć drogę wybraną dla mnie, przez Jezusa. Maryjo, Mamo Boga i moja Mamuniu, szepnij słowo Swojemu Synowi, On Cię posłucha.

 56. Ewelina pisze:

  Proszę o modlitwę za uzdrowienie mojej psychiki, duszy i ciała po tym co zrobiła mi moja mama. I o dobrego Męża (takiego, którego serce należy do Jezusa) Proszę też o modlitwę o Bożą obecność i prowadzenie dla nas – dla mnie i mojego przyjaciela Krzysia w naszej relacji.

 57. x pisze:

  w intencji kapłanów z listy oczekujących

 58. przyjaciel pisze:

  O uzdrowienie z depresji i natręctw dla Pawła

 59. s. pisze:

  Proszę o modlitwę wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi za stany wojenne międzyJej Synkami, Jezu, który modliłeś się o to, aby byli JEDNO, przymnóż Łaski, kiedy wierni nie rozumieją, ale chcą iść za swoimi pasterzami. Jezu, Maryjo, kocham Was, ratujcie dusze.o zdrowie.

 60. Marcin pisze:

  Panie Jezu proszę Cię w intencjach Tobie wiadomych Ufam Tobie Jezu
  O serce mądre i rozumne dla Michała, Marcela i Magdy Jezu Ufam Tobie
  Serdeczne Bóg zapłać

 61. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,Ize,brata,Asie,Zdzicha,Edka z mamą i Artura.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

 62. m pisze:

  Matko Nieustającej Pomocy, Święty ojcze Pio wyproście dla mnie łaskę obfitości Bożych błogosławieństw, dary Ducha Świętego,uwolnienie od przekleństw i złych życzeń, zgodę i miłość w rodzinie, łaskę wybaczania, nawiązywania dobrych relacji i to co mi jest potrzebne . Wysłuchajcie moje modlitwy. Bóg zapłać za modlitwę!

 63. M pisze:

  Prosze o łaskę zdrowia, o pomyślne wyniki badań. O nawrócenie i uzdrowienie mojego serca, moich myśli…

 64. s. pisze:

  św. Józefie, proszę Cię bardzo w intencji Panu Bogu wiadomej , o Nieskończone Miłosierdzie dla Tego, którego miłuję.i Który przemienia w Taniec – św. Józefie, nie wiem czemu są takie przeszkody, ale proszę o ich usunięcie, bo bardzo za Nim tęsknię.o to pragnę prosić jutro, żeby też odczuł, że areszt jest narzucony , bo przecież jestem szczęśliwa i nie chcę żadnych zmian, a modlę się o dobro Syna i prosic o to będę jutro.Bóg zapłać.

 65. w intencji dziękczynnej za starania przyjaciela dla Agnieszki oraz Panu wiadomym , aby zrozumiał jej ulubioną piosenkę ‚pomnij , coś mi obiecała, gdyś przy studni wodę brała”. o wszelkie Dobro dla Niego oraz o zaufanie dla Cudów Bożej Miłości.

 66. Marek pisze:

  Bardzo pilna prośba o Modlitwę
  Proszę o modlitwę sprawie mojego brata Urbana i jego syna Huberta aby jak najszybciej mogli odzyskać kontakt ze sobą i aby dobry Bóg pozwolił im przetrwać obecną rozłąkę.
  Szczególnie proszę o modlitwę w dniach 14-15 Marca.
  Serdeczne Bóg zapłać

 67. Mari pisze:

  W intencji ks. Piotra o powrót do zdrowia i radości, wsparcie i życzliwość ze strony bliskiego otoczenia.

 68. s.n pisze:

  JEZU, który Jesteś Prawdą, przydź, Panie

 69. Przyjaciel pisze:

  Który obecnie przeżywa bardzo trudne chwile. Proszę o siłę dla Jego Brata, również Kapłana i dla Jego Rodziców… Wielkie Bóg zapłać Kochani…

 70. Martyna pisze:

  Proszę Wszystkich o modlitwę za mnie i moją rodzinę, proszę o łaskę spłacenia długów oraz o siłę do pracy i nauki oraz skończenia studiów. Proszę także o nawrócenie mojego ojca Stanisława o pokój w rodzinie. Bóg zapłać Wszystkim za modlitwę, ja również będę się za Was modlić.

 71. s.n pisze:

  Błogosławię Cię Jezu i Ufam, że udzielisz potrzebnych darów aby dalej iść w zdrowiu i Radości.Dziękuję, że tak pięknie wszystko tłumaczysz , że tak jak Jesteś blisko, choć wciąż jestem głodna Twojej Łaski, ale czy ‚mam’ Cię mało , czy więcej, to wiem, że TY wiesz wszystko.Panie. I czy jestem w stanie, czy nie. ofiarować coś Tobie, to wierzę ,że słyszysz -moje serce, nawet zaaresztowane – dla Ciebie.

 72. ewa pisze:

  Proszę o modlitwę o potrzebne łaski w intencji Agnieszki, Bóg zapłać!

 73. Grazyna pisze:

  PROSZĘ O modlitwę w intencji, żeby ostateczne badanie wykluczyło tętniaka, a jeżeli badanie wykaże że jest o sukces w przebiegu zabiegu i powrót do zdrowia. O siły w tym ciężkim dla mnie czasie.

 74. Adam pisze:

  Proszę o modlitwę o zdrowie i opamiętanie dla Andrzeja.

 75. s.n pisze:

  Błogosławię Cię Boże, bo jesteś ze mną. , ale przymnóż Łaski,pokornie proszę

 76. marta pisze:

  Bardzo prosze o dołączenie mojej intencji w modlitwie o cud poczęcia i szczęśliwego donoszenia ciązy jest po stracie ciąży pozamacicznej w sierpniu 2016 oraz po zabiegu usuniecia szyjki macicy. Moje starania są od 2 lat , nadal bez zmian , szturmuje niebo modlitwami i intencjami we wszystkie mi znane sposoby nakłaniając innych do modlitwy ale nadal czekam na odpowiedz od Matki Boskiej lub jej nie dostrzegam. Bóg zapłać za każde westchnienie.

 77. ls pisze:

  Panie przyjmij moje słabości. TY wszystko możesz. Aby każda relacja była przepełniona Twoją Miłością. Kocham CIĘ. Jezu.

 78. Beata pisze:

  Jezu Miłosierny powierzam Ci kapłanów, których adoptowałam. Proszę o pomoc w rozwiązaniu sytuacji z pracą. Za moją rodzinę, o miłość.

 79. ela pisze:

  Matenko
  odmien zycie mojej rodzinie,niech corki zaloza rodziny,a ja otrzymam pomoc na splaty i wygranych w lotto,zdrowie i dobre badania dla corek,wyjscia z trudnej beznadziennej sytuacji finansowej,daj mi siły i ratuj mnie kazdego dnia,pomoz mi

 80. Maria pisze:

  Przez Serce Niepokalanej Matki proszę Boga w Trójcy Jedynego o dar uzdrowienia z głębokiej depresji dla siostry Anny i łaskę nawrócenia dla Maćka, Michała, Jadwigi i Wiesława.

 81. ania pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji trudnej dla mnie sprawy związanej z pracą, o dobre rozwiązanie, zrozumienie i pokój serca i umysłu w niej, a także w intencji dobrych przygotowań do ślubu i wytrwania w wyrzeczeniach postnych. O dobrą modlitwę, więcej zaufania i pokory, miłość do każdego bliźniego i również do samej siebie. Bardzo dziękuję.

 82. x pisze:

  proszę o modlitwę w intencji kapłanów z listy oczekujących

 83. Wiola pisze:

  Prosze o laske uzdrowienia mojego meza Grzegorza. prosze tez Jezusa, by dal mi wiecej milosci, wiary, by pomogl mi przejsc przez ten trudny czas..

 84. Marta Sadlo pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Za mnie i mojego męża Grzegorza.

 85. s.n pisze:

  Kiedy gubię się, Maryjo – podaj dłoń, aby Twój Syn żył we mnie. Dobry Boże odzywaj się do mnie.
  o Łaskę dla znanego Bogu Kapłana, pokornie proszę

 86. ls pisze:

  Maryjo Niepokalana, Boga Mamusiu i moja, serdecznie dziękuję za pomoc i codzienne błogosławieństwo tych, których w sercu noszę. Pokornie proszę, nadal prowadź do Swojego Synka, Pana Jezusa. Abym nie odrzuciła najcenniejszego Daru i wytrwała w zobowiązaniach. Duchu Święty, przyjdź, przyjdź, przyjdź.

  • s.n pisze:

   Przyjdź Duchu Święty , przyjdź z Darem Nadziei dla Nauczyciela i dla mnie, aby Ala uprosiła powrot do Ukochanego Syneczka i choć mysli moje przez chwilę nie były myślami TWOIMI Boże, to ufam , że przyjmiesz prośbę o przebaczenie bo tylko TY możesz mnie ocalic, przecież wiesz .Przyjmij mój malutki dar jeszcze raz, abym nie zwątpiła. w Twoje Niezgłębione Miłosierdzie, Boże, Mój Jedyny Boże, UFAM Tobie,

 87. ls pisze:

  Jezu Miłosierny, Ty, Który wszystkich kochasz, bardzo proszę o dar radości, przebaczenia i zawierzenia Tobie, wszystkich nękających Katarzynę spraw, a przede wszystkim niepokojów i lęków. Aby Matka Boga, Maryja, prowadziła ją do Ciebie Panie, a Duch Święty dopomógł. Bóg zapłać.

 88. Piotr pisze:

  Proszę o modlitwę za dziewczynę o imieniu Ela, która została w przeszłości skrzywdzona przez poprzednich partnerów życiowych, nie doznała dostatecznej miłości i opieki od rodziny oraz nie ma wsparcia w aktualnej sytuacji życiowej w której mieszka. Niestety jest w stanie depresji trzeciego stopnia. Proszę o modlitwę o wyprowadzenie jej z depresji oraz chęć jej osoby do pracy nad sobą.

 89. Mateusz pisze:

  Szczęść Boże!
  Proszę o Mszę Świętą, modlitwę w intencji stałej pracy, dobrego miejsca zamieszkania, siły, darów Ducha Świętego w nauce języka obcego, znalezienia prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.
  Bóg zapłać!

 90. x pisze:

  Prosze o modlitwe o wiernosc Bogu i zlozonym slubom dla ks. Tomasza, o Jego wytrwanie i uswiecenie w kaplanstwie, o blogoslawienstwo Boze dla Tego ksiedza i dla ksiezy, z ktorymi pracowalam.

 91. ja pisze:

  Panie Jezu Chryste, Synu Boży, zmiłuj się nade mną grzesznikiem,
  i nad tymi, których w sercu noszę

  • s. pisze:

   Najsłodszy Jezu , Jedyny Zbawicielu, przebacz wyniosłość serca i faryzeizm. Matko Boża, w uniżeniu proszę o Twoje wstawiennictwo u Jedynego, Najdroższego Pana, Bożego Syna.

  • Miriam-Tebah pisze:

   Szczęść Boże!

   W imieniu wspólnoty Miriam-Tebah chciałabym prosić o modlitwę za podjęte akcje i inicjatywy wspólnoty, przede wszystkim prosimy o modlitwę za „Rekolekcje Odnowy Wiary” i „Rekolekcje dla liderów”.
   Rekolekcje odnowy wiary: o doświadczenie miłości Bożej, otwarcie serc, łaskę pojednania i powrotu do sakramentów, przemianę życia i przyjęcie Słowa Bożego, i jako wynagrodzenie za grzechy uczestników i ich rodziny.

   Rekolekcje dla liderów; o łaskę światła Ducha Świętego dla kapłana na sprawy uczestników, dużą frekwencję i łaskę poukładania wszystkich spraw związanych z organizacją, zaproszeniami i dotarciem do liderów, o łaskę przyjęcia zaproszeń na rekolekcje, przełomy w życiu duchowym

   Za wspólnotę Miriam-Tebah i En-Hakkore (członków i rodziny). O potężne działanie Ducha Świętego, dojrzałość duchową, silna żywią wiarę i pokorę, mądrość oraz gotowość do nieustannego niesienia pomocy.

   Z serca proszę o modlitwę i zapewniam o modlitwie wspólnotowej za Was!

 92. s. pisze:

  w intencji znanej Panu, który słyszy ,dziękczynnej za to, co nie wiem , abym poznała to, co powinnam , o Dar Umiejętności, Jedności oraz do Matki Rozwiązującej Węzły .dla Dobra.

  • s. pisze:

   ponieważ za mało mi Ciebie, Boże…Ufam Tobie, bo przecież nigdy, przenigdy 🙂 mnie nie Zostawiłeś.O konieczne , takie jak trzeba, oczyszczenie ,Przyjdź, Duchu Święty ,Boże i nie pozwól oddalić się od Źródła.Chcę i ufam, że usuniesz przeszkody, i pokłonię się Panu do stóp. Mamuniu, Mamuniu Najświętsza, Zawierzaj we mnie.Bóg zapłać.

 93. ks. Piotr pisze:

  prosze o wytrwanie w ciezkiej deptrsji

 94. Ann pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o uwolnienie z nałogów i w intencji Kasi o zdanie prawa jazdy.

 95. Przyjaciel pisze:

  Z serca proszę o modlitwę za mojego Drogiego Przyjaciela, który tak bardzo potrzebuje oczyszczenia i modlitwy… O dobrego, Bożego Spowiednika dla Niego… Wielkie Bóg zapłać!

 96. x pisze:

  Panu Bogu niech będą dzięki za Sandrusię,
  i za wszystkich moich Przyjaciół

 97. Marta pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej siostry o łaskę wyrwania z uzależnienia alkoholowego proszę także o modlitwę za mnie proszę o przemianę mojego serca w którym jest tyle podłości i złości dla ludzi którzy mnie zranili proszę rownież o modlitwę za tych którzy mnie nienawidzą o łaskę dla nich i dla mnie o przemianę naszych serc wiem ze Ty Jezu możesz wszystko daj mi sile znieść to wszystko i abym nie szukała odwetu abym potrafiła szczerze wybaczyć Ty wiesz wszystko co jest we mnie złego

 98. Zagubiona pisze:

  Proszę o modlitwę – o rozwiązanie bardzo trudnej sprawy w moim życiu, a także o nawrócenie dla mnie i wytrwanie w duchowych adopcjach kapłanów, które pragnę podjąć.

 99. Camilla pisze:

  Proszę o modlitwę o pokój serca: od jakiegoś momentu w życiu nie mogę się odnaleźć. Nie mogę znaleźć swojej drogi życiowej – jeśli wolą Pana jest, żebym została Żoną, to proszę o łaskę Męża – dobrego Męża, żebym spotkała Kogoś z kim będę mogła stworzyć Piękny i Szczęśliwy – Boży związek. Żebym UMIAŁA tę miłość przyjąć i cieszyć się nią. Jeśli jest mi pisana inna droga – niech będzie mi to jakoś objawione, pokazane……. Proszę o modlitwę celem wyjścia z kłopotów finansowych……. Dziękuję, całym sercem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s