SKRZYNKA INTENCJI

eucaristia-santissimoNiezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić.

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez kolejnych 14 dni. Po upływie tego czasu intencja będzie kasowana.

Możesz systematycznie ponawiać swoją prośbę o modlitwę – nawet wielokrotnie. Wystarczy, że dodasz kolejny komentarz.

Ponadto, co tydzień, w niedzielę o godz. 19:00, sprawowana jest Eucharystia w intencji Waszych intencji!

W ramach Dzieła Duchowej Adopcji Kapłanów tworzymy wspólnotę ludzi, których jednoczy ta sama idea – troska o kapłańską świętość. Dlatego też, zachęcamy Was nie tylko do pozostawiania intencji, ale także do tego, aby pamiętać o sobie nawzajem i polecać przed Panem intencje pozostawione przez inne osoby!

 

„Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania”.

— Karol de Foucauld

Reklamy

80 thoughts on “SKRZYNKA INTENCJI

 1. Dobry Boże Ojcze, nie ma dla mnie pracy. Proszę Cię w imię Twojego Syna Jezusa Chrystusa, ze względu na jego ofiarę, pomóż mi (odgoń demona) trafić na odpowiednią dla mnie pracę, w której będę szczęśliwy. Stoję jak ten głupiec na rynku w przypowieści ewangelicznej i nikt mnie nie najął do pracy. JAHWE usłysz mnie, wysłuchaj mnie. Amen.

 2. Jezu Zmartwywstały, Miłosierny Zbawicielu. MUSZĘ Cię błagać abyś mnie nie opuszczał. Przyjdź do mnie szybko, abym OŻyła. Matko Z bawiciela, Matko Stworzyciela uproś Boga Ojca. Przyjdx , przyjdź, Duchu Święty Boże. Maryjo, Matko Wielkiego Zawierzenia, tobie oddaję. ” flp: Jeźli tedy macie jaką pociechę w Chrystusie, jeźli jaką uciechę miłości, jeźli jaką społeczność ducha, jeźli są jakie wnętrzności i zlitowania w Was…” Powróć o Panie …

  • o Dobrą żonę dla Krzysia i Dobrą mamę dla Mateo. O Dobrą córkę dla Taty, która zobaczy Chrystusa. Przez Matkę Miłosierdzia. O Dobre owoce . o odrzucenie lasek dla chorych. o uzdrowienie paraliżu. Boże OJCZE, dopomóż … Bez Ciebie nic nie mogę uczynić.o pojednanie.UFAM.UFAM.UFAM. Wdziękczynieniu za tak wiele .

 3. Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji młodzieżowych rekolekcji ewangelizacyjnych „Droga do Prawdy”, które odbędą się w najbliższy weekend w diecezji zamojsko- lubaczowskiej. Serdeczne Bóg zapłać.

 4. O łaskę Miłosierdzia Bożego dla wszystkich, także kapłanów którzy zagubili drogę Wiary,
  aby Ten, który wszystko może przyciągnął ich na nowo do Swego Najświętszego Serca, które jest źródłem wszelkich łask; – o łaskę wierności trwania zawsze przy Jezusie.

 5. Panie Jezu Chryste, prosimy Cię pokornie: daj Kościołowi Twemu liczne i dobre powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Spraw, aby wielu usłyszało głos Twego wezwania i z radością poszło za Nim.

 6. Jezu Miłosierny, pozwól o Panie dalej trwać przed Twoim Obliczem i wypełniać podjęte raz na zawsze zobowiązanie, polecone przez Ciebie.

 7. Abyśmy nie rezygnowali z modlitwy,
  abyśmy wytrwali w modlitwie,
  za nasze rodziny, za naszych kapłanów, i za nas samych

 8. W intencji dziękczynno- błagalnej przez ręce Matki Miłosierdzia przepraszając Cię Ojcze, za moje zło , w ufności, że Ty Jesteś lepszym Ojcem, jak ja matką, ufam i mam pokój w sercu, że to Wszystko jest dla Dobra. Ufam. I choć oczy już nie te , i słuch przygaszony to pamięć Jest. O mMiłosierdzie według Woli Bożej. Maryjo, proszę wyproś Boże Miłosierdzie, takie jakiego chce Bóg w Trójcy Jedyny.

 9. Jezu Wszechmogący Twoje Miłosierdzie nie zna granic.przez ręce Maryi pokornie proszę o to,co Wiesz .Nie zrobię ani kroku w zanim mnie nie wysłuchasz.Ty wiesz,Panie Boże,bo znasz mnie i przenikasz.Ufam Tobie że obdarzysz w tej tak bardzo mi koniecznej dla mojego usprawnienia intencji.Zmiluj sie nade mną,Ojcze

 10. Proszę bardzo o modlitwę za księdza Mateusza, który podjął decyzję odejścia z kapłaństwa, o nawrócenie i powrót do powołania.

  • Szczęść Boże
   Proszę o modlitwę w intencji pomyślnych wyników badań mojej mamy Krysi jutro o 15:00
   Bóg zapłać
   Agnieszka Pawlak

 11. Bardzo proszę o modlitwę za mnie, o dobre rozeznanie w sprawie pracy oraz o pomoc i opiekę Matki Bożej dla mnie i mojego narzeczonego.

 12. O zdrowie, siły, mądrość Bożą opiekę Maryi dla tych,których noszę w sercu.o odnowienie sił Ducha i ciała.o rodzinę .o zbawienie.Jezu przymnoz.o dobra myśl i język.Matko wstawiaj się .

  • Dla płaczących o Radość,dla cierpiacych o ukojenie,dla skruszonych o przebaczenie.Mamusiu Święta miej Wszystkich w opiece.Za każdego Kapłana Bogu niech będą dzięki.o Miłosierdzie Pana.Jezu nies Nas na Twych Świętych Ramionach.

 13. O zdrowie dla 3- miesięcznej Julii, żeby miała prawidlowe napięcie mięśniowe po urazie, nie odchylała główki i ciała do tylu, żeby nie miała asymetrii .Proszę o zdrowy kręgosłup dla niej, silne mięśnie, sprawne raczki i nóżki, prawidłowy rozwój ruchowy i umysłowy.

 14. Niechaj Sam Bóg Ojciec przytula poranione serce, a Jego Syn Jezus opatrzy utrudzone stopy i Duch Święty w Swojej mocy Niepojęty, zawsze podpowiada i obdarza, obfitymi i bardzo potrzebnymi, Darami, aby dalej wędrować w Woli Bożej.

  • Bardzo proszę o modlitwę na czas rekolekcji z O .Antonello , niosąc w sercu bardzo mi bliskie i najbliższe cichutkie pragnienie oraz w intencji znanej Panu Bogu i Maryi. choć pewnie tacie może się to nie podobać. albo i nie. Niewiele rozumiem, ale chcę prosić Ducha Świętego o Światło. aby przyszedł dzień. Zmartwychwstania . Pokornie proszę. Bardzo przepraszam za słowa w gniewie, bo to nie o gniew chodzi. Wierze, Ojcze , że chcesz wyprowadzić wielkie Dobro, póki czas.

 15. o cudowne uzdrowienie męża Geralda,natychmiastowe rozpoczęcie refundowanej terapii,zagojenie rany,uśmierzenie
  bólu,wiarę,nadzieję cierpliwść i siłę oraz błogosławieństwo Boże w 6.roku naszego małżeństwa

 16. Proszę o modlitwę za naszego księdza Zbigniewa aby Bóg mu błogosławił w tych trudnych dla niego (i dla parafian) dniach. Boże daj mu siły do dalszej pracy!

 17. Proszę w uniżeniu aby Duch Święty usunął paraliż w Życiu.Twoim Życiu.Abba.za to z byłam zbyt zmęczona w sb przepraszam Cię Ojcze. Pomóż mi Ruah oddać ci to, co mnie krzyżuje. Jezu, Ty się tym zajmuje,co nie mieści się w głowie.co nie mieści się w głowie.Jezu.o Łaskę i Dar. W przyjaźni.Czyz naprawdę Maryjo, twoi Synowie nie wiedzą? Czy naprawdę nie wiedzą,co czynią?Jezu wyzwól mnie z gniewu.

 18. Proszę , Jezu pełen Miłości i Miłosierdzia, błogosław wybranemu Kapłanowi, nie tylko w tym szczególnym dniu, 1 lipca, a który 20 lat temu odpowiedział na Twoje …pójdź za MNĄ… Panie, obdarzaj Swojego Wybranego, obfitymi Darami Ducha Świętego i Jego owocami. Maryjo Niepokalanej, Matko Boga, Mamusiu tak jak opiekowałaś się Swoim Synem, Jezusem, tak proszę opiekuj się ks. Antonim. Prowadź i chroń.

  • Jezu Miłosierny, mam takie cichutkie pragnienie, że pewnego dnia przytulisz mnie tak bardzo mocno, tak mocno, że wszystko co połamane, udoskonali nas w Twojej Miłości i wróci na miejsce, które Ty wyznaczyłeś. Ufam Tobie.

 19. Panie Boże,Ojcze nasz proszę Cię o potrzebne łaski dla księży z naszej parafii by Duch Święty czuwał nad Nimi i pomógł odrzucać pokusę,by byli wierni i wytrwali w swych postanowieniach.Czuwaj nad nimi każdego dnia.

 20. Szczęść Boże! poproszę o modlitwę w następujących intencjach:
  O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób serca, tarczycy i depresji;
  O dobrego męża;
  O wyrozumiałość w pracy;
  O Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań;
  O wsparcie w sprawach prawnych dla sąsiadki Pani Alfredy i szczęśliwy przebieg spraw prawnych;
  O reaktywację wspólnoty młodzieżowej w parafii;
  O motywację i motywatorów do ładnego makijażu i ubierania się z pomysłem;
  O Boże bezpieczeństwo i Boską ochronę na życie codzienne i wieczne dla nas sąsiadów i parafii na Zagórzu w Rumi.

 21. Dziękujemy Ci Jezu, za kapłanów, którzy sprawując swą posługę i głosząc Twoją miłość, wierność i miłosierdzie przybliżają nas do Ciebie

 22. Proszę o modlitwę za Magdalenę Szuka Pana Jezusa w pewnym kosciele .i nie ma go tam. Również o to.by niektórzy kapłani odzyskali wiarę.

  • Módlmy się za duchownych, którym Jezus przeszkadza w kościele i dlatego utykają Boga po kątach, módlmy się za nich o Światło Ducha Świętego, a jeśli trzeba, to nawet o grom z Nieba.

 23. Boże dziękuję za wiernych, którzy są trudno dla mnie, bo dzięki nim wykuwasz moje uświęcenie.Badx błogosławiony w nich.Matko kapłanów chcę ci za nich dziękować..

 24. Maryjo Niepokalana .Uproś potrzebne łaski w tych czasach, kiedy już stosowane są prowokacje wobec księży. Daj potrzebną ochronę i to, co potrzebne , aby mieli wyczucie na podszepty złego ducha. Ciebie prosimy… Proszę o modlitwę wiarę , nadzieję, miłość. Oraz o sens .

 25. Najświętsze Serce Pana Jezusa i Niepokalane Serce NMP w Wasze Serca wkładam; siebie, osoby drogie mojemu sercu, wszystkie intencje, które noszę w sercu. Niech się wypełnia wola Boża.

 26. zobacz Jezu, spójrz, mam puste ręce, i chore, poranione serce,
  zmiłuj się Jezu nade mną, nad moją rodziną, i nad tymi, za którymi Cię proszę

  • Jezu Miłosierny ofiaruję CI serca pełne słabości, poranione i smutne. Przyjmij je. Otulaj nas Swoją najdoskonalszą Miłością, abyśmy mogli dalej iść i wzajemnie sobie pomagać.

   • Błogosławcie Pana wszystkie Jego dzieła,
    Które by nie kwitły, gdyby nie cierpienie,
    Błogosławcie Pana.

    Błogosławcie Pana wszystkie łzy i żale,
    Każda moja słabość i upokorzenie,
    Błogosławcie Pana.

    Błogosławcie Pana wszystkie moje rany,
    Na które Duch Święty staje się balsamem,
    Błogosławcie Pana.

    Niech Cię błogosławią wszystkie me niemoce,
    Ból skrzętnie skrywany po bezsennej nocy,
    Błogosławcie Pana.

    Błogosławcie Pana, że Mu ufam jeszcze,
    Ze mnie wciąż uzdrawia łaski swojej deszczem,
    Błogosławcie Pana.

   • o.Maksymilianie, szaleńcze Niepokalanej . Chwała Panu. Niech będzie Bóg uwielbiony . Niech będzie błogosławione Święte Imię Jego. Niech będzie pochwalony Bóg w Trójcy Świętej Jedyny. Niech będzie Błogosławiona Maryja, Święta Bogurodzica.

 27. O zakończenie romansu Marcina. O uzdrowienie i uratowanie przed rozwodem jego małżeństwa oraz powrót do żony i dzieci.

 28. o spokój serca, uzdrowienie relacji z osobą, która jest mi bliska; o Błogosławieństwa i potrzebne Łaski Boże dla pewnego kapłana w 22 rocznicę święceń kapłańskich; o zdrowie dla Mamy i o powodzenie w ważnej sprawie zawodowej. Bóg zapłać za modlitwę

 29. Miłosierne Serce Jezusa, pociesz nasze serca. Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. W Twoim Sercu składam wszystkie, wszystkie dotychczasowe prośby i podziękowania. TY się tym Zajmij. Tak bardzo proszę, PROSZĘ.

 30. O wytrwałość i wierność w podjętej adopcji stałej.O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziców, babci Ani, Michała, księdza Roberta. Cichutko i pokornie proszę Cię Panie, abym spotkała na swej drodze dobrego męża…Jezu-Ty wiesz wszystko. Ty wiesz, że Cię kocham…

  • Zmiłuj się nade mną, Boże. Wybacz, że nie dałam się uzdrowić. JEZU., TY wszysko wiesz.O błogosławiona winę dla Tego, który dal Wszystko.Mamo.

 31. Jezu błagam dopomóż abym osobiście poznała Jacka, żebym mogła z nim utrzymywać kontakt oraz często się spotykać i rozmawiać, proszę Cię aby on mnie nie odtrącił. Wysłuchaj moje prośby.

   • Jezu Miłosierny, jak niezbadane są Twoje drogi. Proszę i serdecznie dziękuję za przyjaźń z Tobą, każdą osobę, każdy dzień, każde wydarzenie. Dopomóż. Ufam, prowadź. Ufam.

 32. Mamo zanieś Twojemu Synkowi to co ofiarowałam NSJ ,dwa serca dwa smutki .aby pani z restauracji gotowała dobre obiady,zdolne do pozywnosci i posilnosci dla zdrowia i pomyślności według pragnienia.pokornie proszę aby wysłuchana została , PROSZĘ.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: