Skrzynka intencji

Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania.

— Karol de Foucauld

Niezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić. Dodatkowo, w każdą niedzielę o godzinie 19:00 Msza św. w intencji Waszych intencji 😀

eucaristia-santissimo

Pan Jezus mówił:  – „Dlaczego w potrzebach doczesnych, przyciśnięta jakimś krzyżem szukasz najpierw w zakłopoceniu pomocy u ludzi. A ludzie jak zwykle, albo zimnym milczeniem pominą tę sprawę, albo rozgoryczą jeszcze gorzej swoją nieodpowiednią radą. A nawet ludzie dobrej woli często w takim razie okażą zimną, milczącą bezradność”…

– „Czyż nie tak było?” — tak mówił Pan Jezus — i dalej tak: „Lepiej byś w sprawach takich zaraz przyszła do Mnie i żebyś się bardzo skupiła i upokorzyła i Mnie tę sprawę najpierw poleciła, którym jest dla ciebie najbliższym i najlepszym Ojcem i przyjacielem najtroskliwszym i obecnym podczas twojego zakłopotania. Boli to Serce Moje i bardzo rani, że tak nie najpierw do Mnie przychodzisz. I spokój duszy tracisz, i gryziesz się i rozpraszasz w modlitwie… A to dlaczego tak jest? Powiedz mi szczerze! W czym cię tak oszukałem, że mi tak nie ufasz?”.


  (Dziennik, 4. niedziela października 1921 r. [fragm.], bł. Aniela Salawa)

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez jeden miesiąc.

Po okresie miesiąca od daty zamieszczenia, intencja będzie kasowana.

Możesz co 30 dni ponawiać swoją prośbę o modlitwę- nawet wielokrotnie. Wystarczy, że  dodasz kolejny komentarz.

Komentarze
 1. Rafał pisze:

  Proszę o uzdrowienie z dolegliwości żołądkowych i całego układu pokarmowego, podobno nie wchłaniam pewnych witamin i minerałów, stąd mogę nie produkować odpowiednich hormonów, przejawia się to zmęczeniem, apatią i smutkiem, za długo to już trwa!!!

 2. Gosia pisze:

  Proszę o wszelkie łaski dla adoptowanych przeze mnie kapłanów, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata posługi

 3. maria pisze:

  Proszę o Dary Ducha św. dla kapłanów:ks.Józefa,ks.Jacka,ks.Jana,ks.Łukasza,ks.Rafała,ks,Adriana,ks.Michała,ks,Łukasza.

 4. s. pisze:

  Proszę o modlitwę za panią Sandrę, jej rodzinę, wszystkich współpracujących w tak pięknym dziele Ducha Świętego –ddak, aby Dobry Bóg im błogosławił, obdarzył dobrym zdrowiem i długimi latami życia, dał siłę, wytrwałość i obfitość łask z nieba. Szczęść Boże!

 5. sl pisze:

  Jezu Najdroższy, błogosław w podróży i w ciągu całego tygodnia, abym dobrze Tobie służyła i robiła dla Ciebie notatki .dla dzieci.Mamusiu, prowadź i uchroń od nawet najmniejszej niewierności.Mojemu Panu Jezusowi.Nie dla własnej doskonałości, tylko dla mej ułomności.Ty wiesz, Mój Panie Boże, jak trudno byłoby mi to przeżyć, ponieważ Go uwielbiam.

 6. x pisze:

  o pokój, w naszych sercach, w naszych rodzinach, w naszej Ojczyźnie, i na świecie.
  Jezu ufam Tobie.

 7. ls pisze:

  Maryjo, Mamusiu Boga, prowadź do Swojego Synka Jezusa i prosto do domu. Chroń od złego i otulaj przez całą podróż Anię, Agnieszkę i Mateusza.

 8. Mari pisze:

  Proszę o potrzebne Łaski Boże dla moich adoptowanych duchowo kapłanów i Opiekę Maryi nad nimi.

 9. ls pisze:

  Jezu Miłosierny, który zawsze mi pomagasz, proszę przemień negatywne myśli, nie tylko moje. Boga Mamusiu, dopomóż i prowadź.

 10. Monika pisze:

  Dziękując z całego serca za dar wzajemnej modlitwy proszę o Boże błogosławieństwo dla ks. Witalija. Niech Duch Święty zachowa księdza w wierności Jezusowi, a Eucharystia, którą ksiądz sprawuje umacnia i daje siłę. Niech Jezus zachowa księdza w Swoim Miłosiernym Sercu, by wielbiąc Boga uczył nas ksiądz prawdziwej drogi do świętości.

 11. Gosia pisze:

  Błagam o modlitwę za męskie serce zagubione i egoistyczne, by dojrzało do odpowiedzialnej miłości i pojęło że miłość jest trudna ale warta podejmowania kolejnych prób, bo miłość jest najważniejsza i bez niej jest się nikim. Wierzę, ze tylko modlitwa za to serce powoła je do pięknej miłości, prawdziwej.
  Lub jeżeli to nie zgodne z wolą Pana Boga to bym umiała na nowo poukładać sobie życie i znów mogła kochać.

  • Teresla pisze:

   Bardzo głębokie. Maryjo,niosąca Ducha Św. Ty wiesz, że nasze serca dojrzewają w trakcie :-). W drodze. Tak aby sam Pan Bóg dzielił się swoją rozkoszą Stwórcy i Ojca, a Maryja Miłością,która
   nie szuka siebie. Jezu ufam Ty wszystko możesz,Panie Boże, kiedy chcesz. o ile w Twojej Opinii jest to wskazane, obdarz aby dzielić się Twoją Nieskończoną Miłością.Św.Janie Pawle II , módlsię za nami.

  • ... pisze:

   Jezu Miłosierny okaż Swoją Miłość

 12. x pisze:

  w intencji Ks. Krzysztofa Grzywocza zaginionego w szwajcarskich Alpach

 13. Anna pisze:

  Jezu, uzdrów mojego synka, niech odzyska apetyt i zacznie normalnie jeść.

 14. s pisze:

  Zmartwywstały Jezu, TYŚ mi Miłosierdziem samym. UFAM, że uprosisz Ojca, Tatusia w tej intencji, wiadomej ,o którą tak bardzo dziś prosiłam .Św. Józefie, dziękuję za cudowny sen.A ponieważ moja ufność jest cieniem Twojej ufności, Jezu, pozwól iść za TOBĄ , choćby w Twoim cieniu.Ikiedy moja miłość jest cieniem Twojej Miłości to przez Maryję z Guadelupe, z Częstochowy I z Warszawy pozwól ukryć się w Twoim Oczach, w Twoim Sercu ,JEDYNYM. Badź mi domem,Panie Boże Mój, ponieważ Cię uwielbiam.Nie będę robić notatek, ponieważ ufam, że usprawiedliwisz. Będę śpiewać dzieciom- Nasionkom, które cudownie mówią do jabl€szek-bliźniaczek i do gruszeczki.Pełne śmiechu z Nieba.Mojego Nieba.

 15. x pisze:

  w intencji kapłanów z listy oczekujących

 16. Katarzyna pisze:

  Serdecznie proszę o łaskę zdrowia dla mojego taty Czesława, który ma podejrzenie raka złośliwego z przerzutami, o ratowanie naszej rodziny, o zdrowie, spokój i błogosławieństwo Boże dla mnie Katarzyny, Zenobii i Mai.

 17. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji wiadomej Panu Bogu, o światło Ducha Św. w tej sprawie, o wytrwałość,cierpliwość i odwagę.

 18. Weronika pisze:

  o znalezienie pracy przez syna
  o dostanie się na specjalizację przez syna

 19. Weronika pisze:

  1. o pomyślny przebieg operacji ( amputacji drugiej nogi ) i szybki powrót do zdrowia Piotra oraz o światło dla operujących go lekarzy

 20. s.o. pisze:

  Matko Nieustającej Pomocy przez Serce Twoje już dziś dziękuję .Taką mam ufność głęboką I Taką Radość Wysoką,Nieomal pewność , że masz plan, najlepszy i Najkorzystniejszy.to taka pewność spokojna rozumu i woli,że Bóg daje co potrzeba w odpowiednim czasie. który mnie umacnia.I dla którego wszystko mogę.I chcę, Wszystko, wszystko chętnie zniosę Jezu dla Miłości Twej… O bardzo dobre notatki dla synka, które złożę pod najukochańszym obrazem miłosierdzia.o cierpliwość dla mnie i pamięć, Mamo ufam. Wmodlitwie. Wgodzinkach.Wzrozumieniu. Odpocznij nieco.

 21. wdzięczna Marta pisze:

  Dopomóż Matko Ewie, aby nie przekraczała granic własnej śmieszności oraz aby dziekowała za wszystko .

 22. ewa pisze:

  modlitwa o uwolnienie mateusza i grzegorza od klątwy, od złych duchów.

 23. ls pisze:

  Maryjo. Boga Mamusiu, jak co roku, przynoszę CI wdzięczny kosz najpiękniejszych kwiatów, pachnących ziół i dorodnych owoców, wspaniałych Darów, które wyprosiłaś, u Swojego Syna, Jezusa. A które za pośrednictwem Ducha Świętego rozpakowali najbliżsi memu sercu. Serdecznie dziękuję, że nadal uśmiechasz się do mnie i przytulasz do Swojego Serca. Ufam.

 24. n.godna pisze:

  Matko Łaskawa . Wytłumacz czemu.w połowie przerwane .słowo.co zbawia. Matko Litościwa.Prawdo, która wyzwalasz.

 25. Marta pisze:

  Proszę o modlitwę o dobrego męża i o to abym ja była dobrą żoną. Proszę również o Światło Ducha Świętego i odwagę dla Bartłomieja. Jeśli w Twojej opinii Panie powstałaby z tego piękna rodzina prowadząca się do świętości proszę Cię pomóż Nam.

 26. x pisze:

  o pokój w naszych sercach, w naszych rodzinach, w naszej Ojczyźnie, i na świecie.

  Maryjo, Królowo Pokoju, módl się za nami

 27. Magdalena pisze:

  Jezu pomóż mi wyplątać się ze zła. Proszę o uwolnienie od osoby, która mnie nęka i uzdrowienie. Proszę o codzienną ochronę.

 28. pamiętam pisze:

  Całą moją tęsknotę Jezu. do 2,30 dziś w nocy TOBIE ofiaruję. Nie zapominaj o mnie.Oczekuję na łaskę. TWOJĄ.

 29. pamiętam i czuwam pisze:

  Jezu Miłosierny, Matko Boża , dopomóż .Królowo, która jesteś pamięcią Kościoła. Nie dopuść zapomnieć. Amen .

 30. Miecia. pisze:

  Panie Jezu, jeżeli taka jest wola Twoja i inaczej być nie może, to proszę o łaskę zapomnienia o nim. Miej go w opiece. Dziękuję.

 31. Marcin pisze:

  Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej Jezu Ufam Tobie

  • E pisze:

   JEZUNIU. tak mi powiedziałeś i daj mi tak uczynić. Termin powrotu żeglarza do 16.Zatem proszę Cię Maryjo , z godzinkami razem , tak jak dziś rano , pozwól głosić wędrujże Żeglarzu całą nockę po morzu… i przywędrujże ty do mnie.Jezu , bądź Wola Twoja.ale proszę i błagam, bądx WOla Twoja, proszę badź Wola Twoja.Boże Wszechmogący wybacz to, że nie odmówiłam Koronki 2,26am .Ufam , że przebaczysz .Nieustannie Cię proszę. Tato.Tatusiu.Tatuniu.Duchu Święty, dopomóż jeszcze raz…Nie ukrywaj się Boże.

 32. roza pisze:

  Boze w swoim milosierdziu pomagaj nieustannie dopomoz mi w zyciu podaj swoja dlon i uratuj prosze cie o laske ktora nosze w sercu .Prosze o Niebo dla Moich Ukochanym Rodzicow .Dziekuje ci Boze za Ks Wojciecha ,ktory kieruje pomaga i uczy jak zyc i kochac Boga .Blogoslaw memu Bratu Kocham cie Jezu

 33. roza pisze:

  Panie Jezu Bardzo cie prosze o zdrowie ,blogoslawienstwo i wiele sil dla Ks Wojciecha Noowackiego otaczaj swoja miloscia ,sila i codzienna praca dla nas wszystkich Boze chron Ksiedza

 34. Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za ks. Piotra, o umocnienie w powołaniu

 35. Kamilla pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Kamilli i Marcina K. o prawdziwy związek oparty na miłości, o małżeństwo oraz o ich wspólne dziecko. Proszę o modlitwę w intencji Kamilli, aby zdała 21 sierpnia o 12.00 egzamin na prawo jazdy.

 36. ela pisze:

  w int. dziękczynno-błagalnej we wszystkich intencjach noszonych w sercu, o łaskę zdrowia duszy i ciała, opieki Matki Bożej, dary Ducha Świętego i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień

 37. PNP 8,6 pisze:

  W intencji ,aby najbliższ. mojemu sercu nie ulegli zniechęceniu i nie poddali się. W intencji mojej sąsiadki L. z biesiady w dniu 10.08.17, która wygrała konkurs z wiedzy o… i zdobyła główną nagrodę, , aby zaczęła przystępować do komunii świętej, a nie zajmowała się śledzeniem innych, ponieważ jest to paraliżujące dla kościoła.Matko Pięknej Miłości.Błogosław.

 38. x pisze:

  o Światło Ducha Świętego i wszelkie potrzebne łaski dla o.Michała,
  Jezu ufam Tobie

 39. ewa pisze:

  modlitwa o mieszkanie i prace dla grzegorza

 40. x pisze:

  proszę o modlitwę w intencji kapłanów z listy oczekujących

 41. s. pisze:

  Błogosław duszo moja Pana .Maryjo, dziękuj we mnie za miłosierdzie Pana. Błogosławię Cię Jezu, że jesteś ze mną, tak bliski,

 42. Ewa M pisze:

  Proszę o modlitwę bym znalazła pracę, swoje w niej miejsce służenia BOGU i ludziom. Polecam też te intencje i te osoby, które codziennie zanoszę przez NIEPOKALANE SERCE MARYI MB POMOCY NIEUSTAJĄCEJ do BOGA

 43. ls pisze:

  Boże Ojcze, Tatusiu! ulituj się nad nienarodzonym dzieciątkiem. Zaplanowana aborcja 18.08.2017 r. Jezuniu, okaż Miłosierdzie, za pośrednictwem Ducha Świętego, przemień serca matki i ojca. Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego. Maryjo, Mamusiu otulaj dzieciatko Swoja Miłością.

 44. Helena pisze:

  Każdą modlitwę Pan wysłuchuje w odpowiednim czasie i wg Swojej woli.
  Módl się nadal z gorącą wiarą i kończ modlitwę słowami: „…niech się pełni wola Twoja Boże a nie nasza”.
  Życzę wytrwałości w modlitwie i zaufania w Boże plany.

 45. s. pisze:

  Bądź Błogosławiony Boże za TĘ relację, w której tak cudownie usuwasz lęk.Czuwaj Maryjo.w pokorze o dar Radości w Duchu Świętym.

 46. ewa pisze:

  Prosze o modlitwe za mnie,abym otrzymała własne mieszkanie.ewa

 47. Beata pisze:

  Panie dziękuję Ci za zdany egzamin. Powierzam Ci moją rodzinę, adoptowanych kapłanów. Proszę Cię o pracę, o miłość.
  Panie Jezu przywróć na nowo sens życia Marii, pomóż jej wyjść z nałogu.

 48. s.p pisze:

  Zmartwychwstały Jezu, Zbawicielu.Obdarz łaską czynnej miłości miłosiernej wobec osób, które jako dzieci nie były akceptowane przez swoich rodziców, albo podlegały nieustannej krytyce i dlatego boją się miłosierdzia, zwłaszcza od tych, na których szczególnie im zależy.Bądź Uwiebiony Miłosierny Jezu w tym zranieniu.Uwielbiam Cię nieustannie, Panie Boże.Ufam.Przemien”Jezu.Scal,proszę w pokorze.

 49. Aniołek pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji wszystkich wspaniałych małżeństw, dzieci, animatorów, moderatorów oraz wspaniałych cioć z diakonii wychowawczej z Oazy Nowego Zycia 2 stopnia w Przewozie na Kaszubach DK 2017 . Tęsknię za Wami, ale pamiętam w modlitwie 🙂

 50. Bozena pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji odkrycia przyczyny ktora wyjasni dlaczego moje dlugoterminowa goraca modlitwa nie zostala do dnia dzisiejszego wysluchana. Dziekuje.

 51. s. pisze:

  Dziękczynie za otrzymane Łaski.W intencjach Matki Bożej.O błogosławieństwa dla Kapłana.Wypełnienie Woli Bożej.Za P.Sandre oraz osoby z Ddak .za rodzinę.Abyśmy swiadczyli Jezuniu Najdroższy o Twojej Nieskończonej Miłości.Dopomóż ,Duchu Święty , obmyj , co nieswiete, przemien serc rany.Przez Serce Maryi.Kocham.Ciebie.JEZU.

 52. siostra pisze:

  O wierność powołaniu kapłańskiemu dla Pawła

 53. s. pisze:

  NNajslodszy Jezu, tak bardzo Ci dziękuję ,ale jednocześnie proszę, zamknij mnie całą w Twoim Milosierdzi, w Twoim Sercu, Umyślne i Najświętszym Imieniu.Uczyń godną Ciebie.Trwale.Niech splynie Twej Łaski zdrój.Maryjo, Mamusiu Niepokalana.Otulaj.W pokorze i cichosci.Ufam Tobie.Uwielbiam Ciebie.Blogoslaw JEZU.

 54. Anna pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa, by wygrał bardzo trudny proces w Sądzie, podczas którego pewna osoba posługuje się kłamstwami i oszczerstwami.

 55. Marek pisze:

  Serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie modlitewne w sprawie Urbana i Huberta. Modlitwy Wasze powoli zaczynają przynosić skutek. Będę pisał i prosił Was jeszcze o modlitwę w sierpniu. Ja cały czas trwam na różańcu.
  Jezu Ufam Tobie!!!

 56. x pisze:

  w intencji kapłanów z listy oczekujących

 57. wędrownik pisze:

  Dzięki CI Panie, za poprawę wzroku, choćby chwilową. Nareszcie widzę oczy… i nie tylko. Kocham, Cię Jezuniu. Duchu Święty prowadź dalej, zgodnie z Jego Wolą. Maryjo, Mamusiu, bardzo proszę, dopomóż, abym w pokorze i cichości serca szła na Twoim Synkiem.

  • s pisze:

   Jezu Miłosierny, okaż Twoją Miłość tym, którzy pragną odnaleźć się w Twoich Oczach, Twoim Sercu i żyć Twoim Słowem. obudź tych, co jakby zasypiają…Powróć, kochaj, Jezu.Mamuniu.Dziękczynnie.Otulaj Swoim płaszczem.

 58. e. pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji wyrozumiałości milosierdzia.nie ma sprzeczności.Jezu.

 59. E.L pisze:

  Boże Milosierny.Matko Najmilsza.Upros u synka resztki z przyjecia w ekskluzywnej restauracji . Dla dziewczyny ktora nic nie ma oprocz chorego syna i ukochanego pieska ,ktorych kocha .Nie wiadoomo, czy bedzie w stanie pracowac , bez TWOJEGO MILOSIERDZIA .poniewaz bolesnie zaluje poznania zasad ale często jej maz nie odbiera tellefonow

  • E.L pisze:

   Boże Milosierny.Matko Najmilsza.Upros u synka resztki z przyjecia w ekskluzywnej restauracji . Dla dziewczyny ktora nic nie ma oprocz chorego syna i ukochanego pieska ,ktorych kocha .Nie wiadoomo, czy bedzie w stanie pracowac , bez TWOJEGO MILOSIERDZIA .poniewaz bolesnie zaluje poznania zasad ale często jej maz nie odbiera tellefonow

 60. Jola pisze:

  Przez wstawiennictwo Maryi o przemianę życia 24-letniej Moniki, nawrócenie, uwolnienie od nałogów w tym komputerowego, zdrowie psychiczne, fizyczne i światło Ducha Świętego.
  Proszę o „szturm do nieba” przez cały sierpień.

 61. c. pisze:

  Bądź Błogosławiona Pełna Łaski.W intencjach M.B.

 62. Kasia Tomek pisze:

  Prosimy o wspomożenie nas modlitwą o uzdrowienie z choroby raka oraz o nawrócenie i pokój w sercu naszego przyjaciela Lucka. Bóg zapłać…

 63. s.Alice pisze:

  Przebacz chwiliwe zaatanowinie, Boże

 64. Niegodna pisze:

  Błagam o modlitwę za Ojca Kamila o to był wierny powołaniu i Bóg uzdrowił jego chore serce i duszę. Niech Aniołowie strzegą go dniem i nocą a Maryja była źródłem jego pociechy i nadziei.

  • s.Alicja pisze:

   W intencji zdrowia i świętości Kapłana, zgodnie z dziś.spowiedzia , reg .I.Loyoli o podejmowaniu decyzji.Prosi osoba P.Bogu wiadoma niejako uwieziona w tafli lustra, z rekoma po obu stronach.Prosze Maryjo o poznanie, czy Pompejanka byla w realu, czy w marzeniach tej kobiety. Dlla świętości kapłana i zbawienia konieczny jest czas, w Nowennie do Ducha Sw. Dla pewności i zbawienia wszystkich. Wobec cudu zmiany B.,choc zw.z cierpieniem.Dla Głosu Pana, ktory zawsze jest slyszany, bliski, na wyciągniecie ręki. Tato, Abba.Dotknij.Duchu Święty.Nie opuścisz. WIERZĘ.TOBIE.chodzę w Twojej Obecności.

 65. Maria pisze:

  Panie Jezu proszę o uzdrowienie duchowe dla wnuczki Moniki i nie opuszczaj mojej rodziny , opiekuj się nami Panie Jezu Ufam Tobie

 66. s. pisze:

  Naslodszy Zbawco.Chcę w Tobie mieć dom.Tyś moją Miloscia, Radością i spełnieniem.W Tym, gdzie Ciebie rozpoznaje.Kocham CIEBIE.Ufam Tobie.Oczekuję Ciebie.JEZU.jedyne co moze mnie przekonać do zmiany to Twoja Wola.Jednocz mnie z Toba, Pokornie proszę.

 67. s. pisze:

  Za adoptowanych kapłanów o potrzebne łaski i wierność Panu. O rozwiązanie trudnych spraw rodziny, opiekę MB i świętych patronów na każdy dzień. O zdrowie, o dary Ducha Świętego, wiarę i błogosławieństwo Boże, o uzdrowienie relacji, o niebo dla Rodziców, o Bożą opiekę i bezpieczeństwo, o potrzebne łaski dla drogich sercu Osób. Niech Święci Aniołowie prowadzą, ochraniają, upominają, pomagają w nawróceniu, wspierają w wykonywaniu powierzonych zadań, bronią w momentach niebezpieczeństw i pokus. Bóg zapłać za modlitwę!.

 68. s. pisze:

  W intenji znanej Panu Bogu.Przez Matkę Najświętszą .Duchu Święty…

 69. ewa pisze:

  prosze o modlitwe za mateusza,aby znalazł dla siebie mieszkanie i pracę. Aby wyzwolił się z narkomanii

 70. Beata pisze:

  Panie proszę dopomóż mi zdać egzamin, pomóż z pracą.
  Powierzam Ci moją rodzinę, adoptowanych kapłanów i bliskie mi osoby.
  Jezu wypełnij swoje obietnice względem mnie.

 71. s. pisze:

  O Najdroższy Umiłowany JEZU.Tak mozesz uszczęśliwić tylko TY. Pragnę ci wszystko.Amen.

  • s. pisze:

   Ofiarować :-).Panie Boże zapłać Kaplanowi, ktory w nadmiarze wynagrodzil za Patryka, dlatego Niechaj Będzie Pochwalony Przenajswietszy Sakrament teraz i zawsze i na wieki wieków .Amen.W intencji.Otulaj Matko Miłosierdzia. O szczęśliwy powrót do domu 10.08.

 72. x pisze:

  Panie i Boże nasz, Królu nieba i ziemi. Ty powierzyłeś kapłanom Najświętszy Sakrament I skarb swojego stworzenia oddając w ich ręce władzę nad samym sobą. Ześlij Twojemu ludowi świętych kapłanów, aby mu byli podporą w trudnościach, braćmi w potrzebach, aby Ciebie słowem, czynem, miłością wprowadzali w serca ludzkie i trudy codziennego życia. Spraw, aby serca kapłańskie, myśli i ręce pozostały czyste, pokorne i zawsze gotowe do posługi. Niech będą odbiciem Twego Świętego Oblicza, niech pozostaną wierni Tobie, Twojemu Kościołowi i swojemu powołaniu, aż do ostatniej chwili swego życia Amen.

 73. wędrownik pisze:

  Jezu Miłosierny, ulituj się, proszę otwórz nasze serca, na przemieniającą moc Twojej Obecności. A olśniewające Światło Twojej Radości i Miłości, dopomoże rozproszyć lęki, aby dalej iść. Właśnie ta relacja, była zgodna z Twoją Wolą. Jezuniu, bardzo proszę, prowadź drogą zgody, wyrozumiałości i miłości. Dodaj odwagi.

  • wędrownik pisze:

   Jezu nieśmiem Cię prosić, bo TY wiesz najlepiej co mi potrzeba. Mieszkaj w moim sercu, w moich myślach, a Twoje imię niech będzie na moich, ustach. JEZU.

  • s. pisze:

   Śmiało proszę Cię Jezu Miłosierny o to, żebym powróciła do ósmej klasy.Ty wszystko możesz i jesteś całkowicie, niesamowicie Miłosierny.Także w dziękczynieniu za powrót do domu.na razie malutki. Ufam, że przez caritas – miłość do nędzy – możesz wszystko naprawić,bo jesteś niesamowity i bardzo mocny. Mamusiu, zawierzam Tobie.Kocham. Ciebie.Jezu.

 74. s.B pisze:

  Jezu Miłosierny,bardzo Cie prosze, przemow do mnie.przebacz mi moje ,winy,uulecz Niewinny moja niewiiernosc , abym.ozyla odbarx Twoim przebaczenie m Dichu Święty .jak mogę Ciebie przeblagac abys Mowil do mnie? Matko, Mamusiu. Maryjo Ty wiesz. ,Twoj Synek wszystko dobrze , bardzo dobrze uczymil.prosze .tylko raz slusznie powywracal stoly.nie wiem,jak to przeżyć.Maryjo wynagrodz Jemu stokrotnie wszystkie cierpenia.Blagam.Milosierny Jezu. Ulituj sie

 75. parafianka pisze:

  proszę o modlitwę w intencji mojego brata piotra o uwolnienie z alkoholizmu. w intencji ks. MACIEJA iks. Piotra o zdrowie błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. Bóg zapłać.

 76. Jola pisze:

  Dzień dobry, proszę o modlitwę – jest zagrożone życie mojego 11 miesięcznego wnuka. Wnuk Mikołaj mało je, jest pod respiratorem, jest po operacji przepukliny, jest w szpitalu. Ma trudności w oddychaniu. A ja zmagam się z nowotworem. Mam mało białych krwinek. Ciągle biorę chemię ale nie wiem jak długo jeszcze dam rade. Walczę z wnukiem o nasze życia.
  Błogosławię

 77. Małgosia pisze:

  Proszę o modlitwę w sprawie małżeństwa mojej siostry: szwagier jest uzależniony od alkoholu i papierosów, jest w depresji, załamany a moja siostra złożyła papiery o rozwód i go zdradza. Proszę o modlitwę o mój awans i poprawę sytuacji materialnej. Proszę o modlitwę abym spotkała osobę, która mnie pokocha i będzie to zgodne z wolą Bożą. I mam gorącą prośbę o modlitwę o moja służbę dla Boga nie wiem czy część z tego to nie służba ludziom jako trener i coach .
  dziękuje i błogosławię

 78. natalia pisze:

  Proszę Cię Matko z całego serca abym znalazła w końcu stałą pracę w szkolnictwie i aby znalazła się choć jedna osoba, która odmówiłaby w mojej intencji Nowennę Pompejańską. Jest mi tak bardzo ciężko w życiu, że nie jestem w stanie tego słowami opisać. Dziękuję Ci Matko Boża za dar macierzyństwa, Córeczkę Łucję i Męża Łukasza, który ciężko pracuje by nas utrzymać. Dziękuję Ci za dotąd otrzymane Łaski. Ja i moja Rodzina czujemy Twoją obecność w naszym życiu.

 79. s.Bobolina pisze:

  Najdroższy Jezu.Tak bardzo Ci dziękuję, zo Ty Sam ochroniles mnie w ciezkich pokusach mocą 10 różańca.Bo Ci, co Tobie zaufali…Dziękczynienie .Ofiaruje.W intencji.Proszę Jezu.Najdroższy abym Ciebie Jednego Nosila , choc jestem z takiej malutkiej M.Pipidowa.nie żądam, proszę, ale Bądź Wola Twoja.proszę, ale Badx Wola Twoja.proszę, ale Bądź Wola Twoja. O.pokorę.Tylko mi siebie nie zabieraj.Jezu.poniewaz CIE Uwielbiam.a jesli za mało, to Miej Milosierdzie dla Świata Całego.Amen.

 80. Magdalena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za Patryka o jego przemianę oraz dostrzeżenie miłości i umiejętność odwzajemnienia jej.

 81. *** pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji księdza Mariusza o Boże błogosławieństwo, wszelkie potrzebne łaski, dary Ducha Świętego. Niech czas wakacji będzie dla niego dobrym odpoczynkiem

 82. ewa pisze:

  prosze o modlitwe za grzegorza , o uzdrowienie jego sytuacji życiowej

 83. magda pisze:

  Jezu.Ufam Tobie.Któż jak Bóg.Maryjo, Tobie służą Aniołowie.wysluchaj.o obmycie .podaj Synkowi.Bardzo .

 84. e pisze:

  Maryjo, Matko Kaplanow.Dziękuję za wczorajszą spowiedź, tak cudowną pokutę 10 w intencji.Matko Nadziei i Matko wytrwania Przepros Ducha Sw.ze zlekcewazylam wczoraj Jego natchnienie do ROzanca o 21.37.Calyy nosilam w poludnie.powiedz ,ze jezeli Panie zadasz całkowitej wylacznosci, to mowie tak.ale przywroc mi nadzieje, ze mnie nie opuszczasz.prosze Cie Duchu Święty.Niech pielgrzymuja, a mnie odarz laska ościenia i byśmy razem szli.Amen.Jezu,przeciez Wiesz, ze nie rozpoznaje tak swietnie jak TY pokus.jeszcze jestem dzieckiem w tej mierze.Uzdrow x M.

 85. K. pisze:

  W intencji Ks. Rafała – o siły, zdrowie i bezpieczny powrót z pielgrzymki.
  O życie wieczne dla Ks. Marcina.

 86. Monika pisze:

  Kościół Domowy Świętej Rodziny dziękuje Panu Bogu i ks. Vitalijowi za powołanie do życia wyjątkowej wspólnoty. Prosimy o Boże błogosławieństwo dla naszego Witalika i powierzamy go opiece Najwyższego Kapłana oraz Jego Matce. Niech Duch Święty go prowadzi, uświęca i umacnia, a Aniołowie chronią przed wszelkim złem.

 87. s.owca pisze:

  Jezu Najdroższy.Proszę o Twoje Milosierdzie.Bardzo potrzebuję Tego TWOJEGO Milosierdzia.spraw , abym była milosierna, kiedy „zlewasz się „w Jedno. Dopomóż Duchu Święty.Nie potrafię zapomnieć Twego Głosu

  • PNP 8,6 pisze:

   Jezu Zmartwywstały. Uzdrów ramiona , w których nie ma czucia. DziĘkczynnie, razem z Tobą.przybita do bierzma. Ufam, że Ty Jeden mnie nie opuścisz.dla tych , których kocham. Oddal, ale Badx Wola TWOJA.Mamo.

 88. Edyta pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania, uzdrowienia mojego małżeństwa, nawrócenia duszy mojego męża Mateusza i jego powrót do domu, do mnie.

  Bóg zapłać!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s