Skrzynka intencji

Modlitwa jest najsilniejszą możliwością naszego działania.

— Karol de Foucauld

Niezależnie od tego czy jesteś osobą świecką, czy duchowną, w komentarzu możesz pozostawić swoją intencję, za którą będziemy się modlić. Dodatkowo, w każdą niedzielę o godzinie 19:00 Msza św. w intencji Waszych intencji 😀

eucaristia-santissimo

Pan Jezus mówił:  – „Dlaczego w potrzebach doczesnych, przyciśnięta jakimś krzyżem szukasz najpierw w zakłopoceniu pomocy u ludzi. A ludzie jak zwykle, albo zimnym milczeniem pominą tę sprawę, albo rozgoryczą jeszcze gorzej swoją nieodpowiednią radą. A nawet ludzie dobrej woli często w takim razie okażą zimną, milczącą bezradność”…

– „Czyż nie tak było?” — tak mówił Pan Jezus — i dalej tak: „Lepiej byś w sprawach takich zaraz przyszła do Mnie i żebyś się bardzo skupiła i upokorzyła i Mnie tę sprawę najpierw poleciła, którym jest dla ciebie najbliższym i najlepszym Ojcem i przyjacielem najtroskliwszym i obecnym podczas twojego zakłopotania. Boli to Serce Moje i bardzo rani, że tak nie najpierw do Mnie przychodzisz. I spokój duszy tracisz, i gryziesz się i rozpraszasz w modlitwie… A to dlaczego tak jest? Powiedz mi szczerze! W czym cię tak oszukałem, że mi tak nie ufasz?”.


  (Dziennik, 4. niedziela października 1921 r. [fragm.], bł. Aniela Salawa)

Wszystkie intencje, które pozostawicie tutaj w komentarzach, będziemy omadlać codziennie, przez jeden miesiąc.

Po okresie miesiąca od daty zamieszczenia, intencja będzie kasowana.

Możesz co 30 dni ponawiać swoją prośbę o modlitwę- nawet wielokrotnie. Wystarczy, że  dodasz kolejny komentarz.

Reklamy
Komentarze
 1. ... pisze:

  Czy to możliwe, Jezu, aby ustała Twoja Miłość, czy zapomniałeś dzieło rąk swoich?Żadną miarą przecież .Ratuj.

 2. ...Tobie Maryjo pisze:

  Pokornie proszę Cię, Jezu Miłosierny, obroń mnie przede mną samą.Roczna Góra pełna szabatowej ziemi pt.Westerplatte wciąż jest Tobie, choć już , zdaje się, nikt o tym nie pamięta. Zmiłuj się nade mną , w Łaskawości swojej,w ogromie Twego Miłosierdzia zgładź nieprawość moją. O Zwycięstwo Niepokalanej w Znanych Panu Bogu, O ocalenie mojego syna B.Choć czasem bohaterowie są zmęczeni, Jezu, przyjdź i ulecz naszą słabość.W Miłosierdziu ulecz chorą nogę. Bo Ci co Tobie zaufali nie zaznają wstydu na wieki.Amen.Ufam. Zbaw.

 3. Gosia pisze:

  Ukryj mnie w Twoim sercu Maryjo, jestem tak słaba i poraniona, nic sama nie zdziałam, a bez Twojej ochrony zgniję na zawsze. Pomóż mi dawać świadectwo prawdzie.

 4. stepy pisze:

  O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego na każdy dzień, dla Ks Tomasza,
  w 6-tą rocznicę pracy misyjnej w Kazachstanie

 5. Monika pisze:

  Dziękując za Dar Kapłaństwa oraz dar wzajemnej modlitwy i przyjaźni, proszę o Boże Błogosławieństwo i opiekę Maryi dla
  ks. Witalija.
  Niech Duch Święty księdza prowadzi i Aniołowie nieustannie biorą pod swe skrzydła.

 6. ... pisze:

  W intencji dziękczynno- błagalnej za synową, która nauczyła syna, że jeżeli mąż kocha kobietę, to również kocha jej dziecko.Ciebie prosimy…

 7. Hanna pisze:

  Proszę o modlitwę za wszystkich księży,których adoptowałam i za których modlę się w margaretkach o wytrwanie w powołaniu,czystość dla nich i ochronę od Złego i o opamiętanie ,uwolnienie od słabości i powrót do zakonu po roku szabatowym dla br, Chryzostoma.Panie ratuj jego duszę.

 8. Halinka pisze:

  Maryjo, Królowo Różańca Świętego, proszę otaczaj Swoją, Matczyną opieką, Halinkę. Wyproś u Swojego Syna Jedynego o uzdrowienie, jej, chorej nogi. Przywróć sprawność po zabiegu. Proszę uśmiechaj się do niej. Duchu Święty dopomóż i prowadź.

 9. x pisze:

  proszę o modlitwę w intencji kapłanów z listy oczekujących

 10. Anna pisze:

  Panie Jezu, proszę Cię, uwolnij mnie od złego ducha, nie mogę Cię już przyjmować w Komunii Świętej, bo zły się manifestuje, nie mogę znaleźć pomocy, jestem zupełnie sama, pomóż mi proszę bo nie dam rady tak dłużej żyć, pomóż mi znaleźć przyjaciół i dobrego męża i uzdrów moje oczy, spraw, abym znalazła pomoc.

 11. niewierna Wierna pisze:

  Najdroższy Ojcze, Dobry Boże, Tatusiu.Tak bardzo bądź Błogosławiony za Twoją Nieskończoną Miłość. Mamo, proszę o Twoich, moich synów. Panie, Który dajesz się poznać po łamaniu chleba.Przyjmij moje podwójne serce. jak lampion w procesji. W poznaniu , że Bóg Jest Miłością.

 12. ... pisze:

  o przymnożenie Wiary

 13. I.L.B pisze:

  Panie Jezu dziękuję za wszelkie łaski. Bardzo proszę o Twoje błogosławieństwo dla mojego męża, córki ,syna, moich rodziców i dla mnie. Pobłogosław naszą pracę i jej owoce. Pomóż nam podjąć dobrą decyzję w bardzo ważnej dla nas sprawie… i jej pomyślne rozwiązanie. Panie Jezu pobłogosław kapłanowi który przez nas objęty został modlitwą. Szczęść Boże.

 14. Basia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego synka Maksia o uzdrowienie z chorób które zagrazają jego życiu i o uwolnienie z codziennych dolegliwości bólowych. Boże błagam aby mój synek był zdrowy, mógł chodzić, żeby już go wiecej nie bolało,żeby nie cierpiał, błogosław mu Boże. Bóg zapłać.

 15. Maria pisze:

  Proszę o uleczenie starych zranień, o poznanie wierzącego, wartościowego chłopaka i łaskę czystej i prawdziwej miłości, o pomyślny przebieg operacji i zdrowie, opiekę Matki Bożej, o bezpieczny i piękny pobyt w Niemczech, o ochronę przed złem i znalezienie pracy.

  • Maria pisze:

   W intencji dziękczynnej z prośbą o Moc Błogosławieństw dla Piotra, o cudowną i nieporanioną Kobietę, z którą będzie bardzo szczęśliwy, przoszę Jezu ,który Jesteś przez Niego najbardziej kochany.

 16. .... pisze:

  Kochany Jezu, przez Twoje Najdroższe Serce, nadal, tak bardzo proszę, aby obustronna relacja była opromieniona Światłem Twojej Obecności. By dalej iść i wzajemnie sobie pomagać. Pozwól trwać w ciszy Twojej Miłosiernej Miłości, dającej niezachwiany Pokój i nieprzemijającą Radość. Dodaj siły, aby Cię tak bardzo kochać i bezgranicznie ufać.

  • ...s pisze:

   Jezu , przecież Wiesz. Wciąż jestem całkowicie bezbronna wobec Twojej Miłości. Dopomóż Niepokalana. Przyjdź Duchu Święty…Przecież Jesteś Mistrzem Radości, Przyjdź i Prowadź. Aby dawać siły.

 17. Gosia pisze:

  Święta Rodzino Nazaretańska, wzorze każdej rodziny chrześcijańskiej, módl się za Gabrysię i Mariusza w 25 Rocznicę ich Sakramentu Małżeństwa, którą dzisiaj obchodzą. BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI ZA DAR POTOMSTWA i Syna Kleryka 🙂

  Bądź Uwielbiony Boże w naszym życiu małżeńskim i rodzinnym na wieki wieków. Amen!

 18. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Ewy. która w wyniku stanu wojennego pomiędzy lekarzami chce zmienic adres placówki. Oby nie było tak, że operacja się udała, pacjent nie przeżył.

 19. Grazyna pisze:

  Goraco proszę o modlitwę wstawiennicza w intencji nawrócenia mojej córki. Proszę tez o modlitwe o jej zdrowie gdyz jest bardzo otyła co ogranicza jej szanse na znalezienie pracy oraz niepokoi mnie mozliwoscią chorób tym bardziej ze nie chce się zbadać.
  Bóg zapłać za modlitwe

 20. ... pisze:

  O Przebaczenie.Dopomóż.

 21. ... pisze:

  Proszę o modlitwę o pokorę oraz o to, abym uwielbiała i błogosławiła Cię Panie w moim żŻyciu i we wszystkim co mnie spotkało i spotyka, a szczególnie w tTych, których miłuję – przez Mamę Twoją, Maryję, ponieważ wierzę , że Jesteś. O Miłosierdzie dla adoptowanych i dla mnie.

 22. ... pisze:

  Jezu Miłosierny, Który wiesz, co robisz, obdarz łaską zdrowia M., aby Ania L. mogła powrócić do Pana Boga. Być Morze jest to dla niej jedyna szansa.Przez Matkę.

 23. Elwira Tamkun pisze:

  W intencji mojego zdrowia i z powodu doświadczanego od lat stalkingu.

 24. Róża pisze:

  proszę o modlitwę w intencji naprawienia relacji z ludźmi których skrzywdziłam swoim zachowaniem i mową. Dobry Boże uchroń, uchowaj, uratuj te relacje by znowu między nami było jak dawniej, byśmy sobie wybaczyli nawzajem. I stal się prawdziwymi przyjaciółmi.
  Kochana Maryjo prowadź tą sprawę, polecaj ją dobremu
  Bogu, otocz mnie Swoją opieką bym już nigdy nie czyniła zła. I Była taka jak Ty.

  • ... pisze:

   I taka m Ci ja silna , jak żebrak kołacący wciąż do Serca Twego. Podnoszę ręce w bandażach, poprzez opaskę na oczach patrzę niewidzącymi oczyma i mówię’ Czyż nie widzisz , Mój Panie, że tam, gdzie stoję, świeci Słońce (?). Niech mi ten grzech nie będzie poczytany.Jezu. Przecież Ty wiesz wszystko.

 25. m.Łukasza pisze:

  Matko Miłosierdzia, uproś mi łaskę postu, modlitwy i jałmużny, przez Jezusa, Pana Naszego.

 26. .... pisze:

  Maryjo, Matko Boga i nasza Mamuniu, otulaj zagubione serca, Swoją Piękną Miłością. Przytulaj, nawet najgorsze dziecię. Proszę.

 27. ... pisze:

  BĄDŹ WOLA TWOJA

 28. ... pisze:

  za adoptowanych. o rozeznanie co jest walką duchową, a co Miłością Bożą. O Siły , Moc i Mądrość Boża dla Nich. w tych czasach. Niepokalana. dopomagaj, chroń i otulaj. O potrzebne łaski dla nas i dla tych, którzy oddali się od Boga.

 29. patrycja pisze:

  Szczesc Boze.Prosze o modlitwe za wszystkie dzieci oraz w intencji przemiany swiata. Prosze rowniez o modlitwe o uzdrowienie Polskiego KOsciola.BOg zaplac

 30. ewa pisze:

  Proszę o modlitwę o odnalezienie Pana i Jego Woli.Dla Zwycięstwa Niepokalanej .Ze względu na Twoje Imię Jezu.Pomóż mi Jezu.

 31. se pisze:

  Jak bardzo dziękuję, uwielbiam i błogosławię Cię Boże Miłości i Miłosierdzia , że wiesz co mam w sercu.Doprowadź do wypełnienia Twojej Świętej Woli. Czas jest bardzocenny. Dla MIłości Matki Twojej i dobra Umiłowanych Synów i Dzieci Maryi. Duchu Święty Poprowadź, kiedy Twoja Wola wydaje się być zakryta. Otwórz moje oczy. Pokornie proszę.

 32. Czcicielka pisze:

  Przez wstawiennictwo Wszystkich Świętych, proszę o Światło Ducha Świętego i o rozeznanie Najświętszej Woli Bożej w pewnej pilnej sprawie i w całym moim życiu oraz w życiu moich Umiłowanych Bliskich.

 33. Mateusz pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o dobre zdrowie, aby zmiany w moim organizmie nie okazały się czymś złym, abym z odwagą pełnił Bożą wolę.

 34. x pisze:

  w intencji kapłanów z listy oczekujących

 35. Gaba Kulka. pisze:

  Dobry i Niekończenie Miłosierny Jezu. Uwielbiam i błogosławię Ciebie bo jesteś ogromnie wielki w dawaniu Radości i niesamowicie cudowny.

 36. ...ja pisze:

  o nawrócenie.o stawanie w Prawdzie.o Miłosierdzie.Proszę w pokorze Maryjo.

 37. ms pisze:

  Matko Boga i człowieka , uproś dla całej rodziny i osób bliskich Boże błogosławieństwo, potrzebne siły, łaski, dary. Przemieniaj serca nieprzyjaciół.

 38. Jezu Miłosierny proszę Cię w pokorze za pośrednictwem Św. Stanisława BP wskrzeszającego Piotrowina .o najwięcej. o co mogę prosić. Matko Najświętsza, błagaj o zwycięstwo Twego Niepokalanego Serca.

 39. x pisze:

  o nowe święte powołania kapłańskie
  prosimy Cię Jezu

 40. bb pisze:

  Prosze o pomoc modlitwa w intencji zeby dostałam umowe na czas nieokreslony bardzo prosze

 41. P. pisze:

  Za o. Jerzego – franciszkanina, który obchodził wczoraj urodziny, o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski.

 42. ANNA pisze:

  Proszę o łaskę większej wiary dla mnie i o pracę w winnicy Pana .
  Proszę o potrzebne łaski i Boże BŁOGOSŁAWIEŃSTWO dla kapłanów Ks. Marka i Ks. Piotra

 43. Bielecka ANNA pisze:

  Proszę o modlitwę za moją rodzinę i za mnie . O łaskę większej wiary , o łaskę nawrócenia , Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla nas , aby nasze mieszkania które są przygotowane w niebie , nie zostały puste .
  Proszę o zdrowie dla mojej całej rodziny i długie lata życia dla mojej mamy Wandy tutaj z nami na ziemi .

 44. ... pisze:

  powiedz Dobry Ojcze, co mam uczynić, aby Mąż był szczęśliwy.Iczemu w Nim odnajduję pokój. Tyle się natrudził. Dla rodziny. Gdzie jesteś?Niech mnie odnajdzie Twoje Miłosierdzie.proszę…Jezu.

 45. x pisze:

  w intencji Sandry, o zdrowie, wytrwałość i siły
  i w intencji osób współpracujących,
  Jezu ufam Tobie

 46. x pisze:

  o wszelkie potrzebne łaski dla adoptowanych przeze mnie kapłanów,
  o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze dni ich życia

 47. ... pisze:

  Kochany Jezu. Tak bardzo chciałabym powrócić do Ciebie. Otrzeć każdą łzę. Przedrzeć się przez stada. bardzo na to liczyłam. że przyjdą siły, aby rano iść na mszę św. I razem iść.Już dawno przebaczyłam synkowi ,bo znam dobrze jego ból. Jest moim. jeśli to zwątpienie, to ulecz, ale jeśli Wola Pana jest inna, to On Zna potrzeby czasu. Tego czasu i widzi cierpienia ludzi . tylko plewy nic nie kosztują i choć Królestwo Jest wśród nas, to Jego Królestwo nie jest z tego doczesnego świata.Jeżeli Jezuniu chcesz całkowitej ofiary to poprowadź , nie pozwól zgubić celu . I nie pozwól się bać. Ciebie prosimy…przez Niepokalaną. O Jej zwycięstwo w Nas.Przecież Ciebie Kochamy najbardziej. O Mój Jezu Utajony.Duchu Święty, pociągnij… do Twojej WOLI .Serce Moje Cię czuje . Choć kryją Cię zasłony. TY wiesz,

 48. Jasminum_sp pisze:

  Bardzo proszę o łaskę dobrej spowiedzi i światło w wyborze życiowej drogi. Bóg zapłać za modlitwę.

 49. .... pisze:

  Kochany Jezuniu, pełen Miłosierdzia, proszę, dopomóż mi przeprosić Obrażonego. Ufam…. Proszę dla Niego o tyle Radości, ile moich łez. Prowadź, Duchu Święty podpowiadaj.

  • .... pisze:

   Jeśli taka Wola Twoja Panie…. Ufam.

   • Lena UJF pisze:

    o miłosierdzie za brak odwagi , że nie poprosiłam o spowiedź i jestem niezadowolona. Jezu , nie mam nic , co mogę dać. Ale możesz sprawić, że przyjdziesz i weźmiesz tę moją nędzę. Całą.Aby Żyć. Na pewno nie chcę być Twoją pokutą. Dodaj Siły ..Przecież w Niebie Wszyscy się kochają. Prowadź. Panie.Przez Niepokalaną, O potrzebne łŁaski. Uproś Maryjo.Zlituj się Panie Jezu, Synu Boga Żywego. ale nie moja, a Twoja Wola.

 50. ...z Helu pisze:

  Boże Ojcze, jak Ty dobrze wiesz wszystko.W intencji dziękczynno- błagalnej za łaskę Twojego miłosierdzia i usprawiedliwienia .Te jednej granicy nie da się przekroczyć.Granicy Świętości Życia, nawet w chorobie lęku przed życiem. Uwielbiam Cię Boże , że czekasz w bramie największych zranień i na pewno wiesz, co uczynić.Duchu Święty – o łaski postu, jałmużny i modlitwy. W intencji.
  Matko,która sama trwasz , tak gdzie może wszyscy uciekli. W tej Świętej Godzinie, proś, proś Twego Syna . Ouleczenie.Amen.

 51. ... pisze:

  Duchu Święty . zmiłuj się . Jezu Najdroższy. Ufam, bo powiedziałeś, że góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać, a Twoja Miłość nie odstąpi ode mnie. O Twoją wolę. Tylko w Twojej Woli X. może być Święty. Ty Jeden wiesz , wszystko.Maryjo, ufaj.

 52. anna pisze:

  o milosierdzie boze i wybawienie rodziny i moich wrogow i nawrocenie zali skruche serca

 53. x pisze:

  proszę o modlitwę w intencji kapłanów z listy oczekujących

 54. Łukasz pisze:

  Proszę o modlitwę, post i jałmużnę w intencji, aby pokryć koszta seminarium duchownego, nauczenia języka francuskiego i zostania Świętym Kapłanem. Ave Maria

 55. Gosia pisze:

  Matko Moja Twój Syn postawił na mojej drodze Krzysia a nie Piotra. Uproś mi łaskę zapomnienia o Piotrze, a mnie i Krzysia otocz opieką mądrości i wszystkiego co nam potrzebne by umieć kochać pięknie i dobrze.

 56. Mama pisze:

  Proszę O modlitwę za mojego syna,Bartłomieja, który rozstaje się z żoną i chce wyjechać do Meksyku.Jezu, zmiłuj się nade mną

  • Mama pisze:

   Jezu ratuj.przez Światło z Gabaon. Maryjo, ufam, Jesteś.

   • Maria pisze:

    Za pośrednictwem Św. Teresy z Awilla , BŁ. x. Jerzego Popiełuszki o Miłosierdzie Boże i odnalezienie Pana Mojego W JEGO Najświętszej Woli. Przez Niepokalaną . O przebaczenie braku zawierzenia. miłości i Miłości. Za tych, którzy czują się skrzywdzeni, o Stokrotne Pocieszenie. Jezu, uratuj mojego Syna, bo jestem bezradna .

 57. Krzysztof pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia Heleny, Aleksandry i Mateusza, którzy utracili wiarę. Z góry serdecznie dziekuję.

 58. ...s pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Ani L. , aby zdecydowała powierzyć Panu swoje życie,aby przystąpiła do spowiedzi świętej.O to, byś ją uratował , Jezu. O Światło dla Kapłana w syTuacji dla niej granicznej.O to, aby Maryja ochraniała płaszczem Swej Opieki Kasię i prowadziła do Pana Boga :-).
  O syna i Syna, Jezu TY wiesz . W intencjach Panu Bogu wiadomych o moje Zjednoczenie z Panem .Dopomóż, dopomóż Panie Boże. O dobrą spowiedź świętą. O pojęcie i wypełnienie Tego, czego pragniesz dla mnie, Jezu.O Ciebie Samego , Jezu…Maryjo…Kocham Was.Ratujcie dusze.

 59. Małgorzata pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za duszę 26latka który dzisiaj o godz 19 tej wyskoczył z 4 piętra . Oby Bóg okazał mu miłosierdzie i dał życie wieczne a rodzinę pocieszyć w tej tragedii. Niech Aniołowie chronią ta rodzinę.

 60. ... pisze:

  Maryjo, ufaj we mnie.

 61. Damian pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Madzi o otworzenie się na Boże łaski, i pozwolenie na działanie w swym życiu Ducha Świętego.

 62. .... pisze:

  Jezuniu, ucisz moje ja, codziennie chcę słyszeć Twoje Słowa, spokojne, ale pełne Radości i Miłości. Proszę nie oszczędzaj Swojego Miłosierdzia.

  • nn pisze:

   Jezu ratuj.przez Światło z Gabaon. Maryjo, ufam, Jesteś.
   Przepiękne.

  • .... pisze:

   Miłosierny Jezuniu, tak bardzo proszę, przebacz, to moja wina, na tę króciutką chwilę zapomniałam o TOBIE. Duchu Święty, dzięki za podpowiedź. Nadal liczę na wzajemną pomoc, by dalej iść, zgodnie z wolą Boga Tatusia. Maryjo, Boga Mamusiu, chroń nas przed złym.

 63. Beata pisze:

  W intencji kapłanów, których adoptowałam.
  O potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich.
  O pomoc w rozwiązaniu tego, co trudne. Proszę Cię Panie.

 64. Wojtek pisze:

  Proszę o modlitwę za Anię oraz Justynę, aby Duch Święty dał im mądrość, miłość i światło w poznawaniu prawd wiary.

 65. Ewa pisze:

  O miłość i zgodę w rodzinie, o spowiedź świętą dla córki i dla mojej mamy.

 66. Marek pisze:

  Proszę o modlitwę sprawie mojego brata Urbana i jego syna Hubercika aby mogli odzyskac stały kontakt ze sobą i aby dobry Bóg pozwolił im przetrwać obecną rozłąkę.
  Szczególnie proszę o modlitwę w dniach od 4 do 11 października.
  Serdeczne Bóg zapłać.

 67. Ewa pisze:

  O Zwycięstwo Niepokalanego Serca Maryi. Jezu Miłosierny, wszystkich nas odkupiłeś.Zmiłuj się i ocal w Twojej Miłości. Proszę Cię, Który znasz tajemnice ludzkiej nieprawości, mojej nieprawości. Podnieś nas i ocal w Twoim Miłosierdziu i w Twojej Woli. Duchu Święty dopomóż w dobrej, błogosławionej spowiedzi świętej , otul Miłosierdziem, kiedy skruszyłeś o daj Moc Kapłanom.Maryjo ochroń nas wszystkich pod Twoim płaszczem od ataków nieprzyjaciela.

 68. Małgosia pisze:

  Proszę o łaskę wypełnienia woli Bożej w życiu a także w konkretnej sprawie. Dziękuję

 69. ...Kafka pisze:

  Za mnie, abyś Jezu Miłosierny uwolnił mnie od schematycznego myślenia. Zpróśbą do Maryi, Mamuni , Opiekunki i Schronienia , aby otuliła i uprosiła Syna o zamianę Kamienia na Nowe Serce.
  Duchu Ożywicielu , Przyjdź.Pokornie proszę.

 70. ... pisze:

  W intencji ks. prałata o Siły, zdrowie i Błogosławieństwo za wszystkie starania i zrozumienie ludzkiej życzliwości dla trudności , z którymi się boryka , na tak trudnej , ale błogosławionej pracy.Za wszystkich dobroczyńców, aby Maryja , Matka Kapłanów miała ich w Swojej Opiece i pomnażała siły .Błogosław Wszystkim Jezu.

 71. ... pisze:

  Dziękczynnie i w Błogosławieniu za Tego, który kocha bezinteresowną, czułą i czystą Miłością.Maryjo , aby nie szkodziły Jemu fałszywe charyzmaty i abyś wynagrodziła poświęcenie.

 72. ... pisze:

  Jezu, ufam ,że nie upuścisz.

 73. Asia pisze:

  O uratowanie małżeństwa Asi i Przemka, a także w intencji przemiany serca Przemka, zeby mógł usłyszeć, że Asia go kocha, uznaje swoje błędy i chce naprawiać malzenstwo, o zerwanie więzi męża z Nadią i wycofanie pozwu i skargi przeciw Asi z sądów

 74. dziecko pisze:

  Jezu Miłosierny.Przyjmij modlitwę o Łaskę Miłosierdzia, bo wciąż nie czynię dobra, którego pragnę, a czynię zło , którego nie chcę.Ty wiesz, że choć nie jestem święta, to tylko cienka nić Twojego Miłosierdzia jest moją nadzieją.O Siłę dla Kapłana.

 75. ...ja piszę. pisze:

  Panie Jezu dziękuję za wszelkie łaski. Bardzo proszę o Twoje błogosławieństwo dla mojej rodziny i w pracy jaką wykonuję. Proszę pomóż mi oczyścić moje serce i umysł z nieczystych myśli. Panie Jezu pobłogosław kapłanowi który przeze mnie objęty został modlitwą. Szczęść Boże

 76. Gosia T. pisze:

  Gosia T. pisze. Proszę o modlitwę w intencji za o. Michała P. w święto jego imienin aby dobry Bóg zawsze mu błogosławił prowadził przez życie i wynagradzał jego trud i poświęcenie a Maryja Matka Jezusa miała go zawsze w swojej opiece. Najdroższy Jezu otocz swoją cudowną opieką ojca Michała i dawaj mu odczuć swoją ogromną miłość i przyjaźń w każdej chwili życia.Pomóż mu Kochany Jezu być wspaniałym proboszczem na nowej parafii. Św. Michale Archaniele opiekój się moim kapłanem i wspomagaj go w walce ze złem i nigdy go nie opuszczaj nawet na chwilę .Bóg zapłać za modlitwę.

 77. Czesia pisze:

  Jezu Miłosierny bardzo proszę o powrót do zdrowia Józefa i Lucyny. Maryjo ochraniaj i prowadź. Duchu Święty dopomóż przetrwać.

 78. Mirka pisze:

  Proszę o obfite Dary Ducha Świętego dla ks. Jacka.

  • Tamaris pisze:

   o Dary Ducha Świętego oraz Mądrość Bożą i Roz-Tropność dla ks.Jerzego P.

   • Tamaris pisze:

    w intencji Grzegorza, który miał notoryczne problemy z hydrauliką i przeszkadzało mu dziecko,dlatego ciągle uciekał, czym wywołał łopoty żony.

   • ...s. pisze:

    Tylko Bóg dopomoże. Miłosierny JEZU, Matko Najświętsza . Ufam, że w niedzielę, przed 22 Duch Najświętszy obdarzył mnie Łaską przypomnienia, jak umacniał bramy. Uczynił tak wbrew , a raczej pomimo choroby, stanu . Ufam, że było to wlanie JEGO woli. O obfitość MIŁOSIERDZIA, wbrew trudnościom, proszę Cię, pokorna Matko.

 79. x pisze:

  O Światło Ducha Świętego dla Kapłanów, aby zawsze prowadzili dusze wiernych drogą do zbawienia.

  Jezu ufam Tobie.

 80. ... pisze:

  Panie Jezu Chryste…zmiłuj się

 81. ... pisze:

  Proszę o modlitwę wynagradzającą N.S.Pana Jezusa i N.S .Maryi , za matkę, która zamiast wziąć syna za rękę na przejściu w prawo, wystrzelała go po rączce. Duchu Święty , obdarz darem umiejętności i miłości.

 82. roza pisze:

  Panie Jezu prosze cie czuwaj nad nami nieustannie i blogoslaw prosze pomoz nam Prosze tez o zdrowie i blogoslawienstwo dla Ks Wojciecha Nowackiego i Slawka obdarz ich blogoslawienstwem Matko ukochana czuwaj nad nami

 83. x pisze:

  w intencji kapłanów z listy oczekujących

 84. roza pisze:

  Panie Jezu prosze cie bardzo o zbawienie moich Rodzicow Jana i Zofii by dobry Bog obdarzyl ich swoja swiatloscia w Niebie

 85. ... pisze:

  o Miłosierdzie.

 86. x pisze:

  Zmarł ks. prał. Marceli Prawica. Jako misjonarz przez 45 lat ewangelizował w Zambii.
  Bardzo proszę o modlitwę,
  Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie,
  a Światłość wiekuista niechaj mu świeci.
  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen

 87. n. pisze:

  o zdrowię dla mojego Ks.proboszcza

 88. Anna pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie ( Anna) i Krzysztofa, aby Pan Bóg dał nam łaskę odnalezienia się na nowo i szansę na budowanie miłości narzeczeńskiej między nami na fundamentach przykazań Bożych..

 89. Ewelina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Marcina. O uzdrowienie wewnętrzne, żywą wiarę i doświadczenie Bożej Miłości.

  Dziękuję, Ewelina.

 90. Ewelina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojej mamy Danuty i taty Zbigniewa i rodzeństwa o łasę nawrócenia, zgody ze mną i oświadczenia Bożej miłości.

  Proszę również o modlitwę w mojej intencji i mojej córeczki Anastazji o Boże Błogosławieństwo.

  Dziekuje, Ewelina.

 91. .... pisze:

  Prosze Cię, Boże Nieskończenie Miłosierny , o odwagę wypowiedzenia przed Tobą, Prawdo, która i tak wszystko wiesz o mnie, tego co i tak wiesz.Przebacz mi Jezu.Zlituj się nade mną i nie pozwól , aby trucizna zakłamania niszczyła. Ciebie proszę…

 92. x pisze:

  Panie Jezu Chryste zmiłuj się..

  • Sebastian pisze:

   Szczęść Boże!
   Proszę o modlitwę za mnie, o dobre rozeznanie woli Bożej i mojego powołania, o światło Ducha Świętego i otwartość na Jego natchnienia, o odwagę do podjęcia dobrej decyzji i działania, mądrość, wytrwałość, pokorę, czystość serca, zaufanie, wiarę, wierność podjętej drodze, a przede wszystkim większą miłość do naszego dobrego Boga i bliźnich, abym nią kierował się w mej drodze do świętości.
   Pozdrawiam
   Błogosławieństwa i wielu łask Bożych
   Sebastian z Łodzi

  • .... pisze:

   Już się nie lekaj, o nic się nie martw, Bogu zaufaj, On Cię obroni. O nic się nie martw, niczego nie bój.Bóg Miłością Jest.

   • ...skruszona pisze:

    Boże Nieskończenie Miłosierny.Bardzo Cię proszę Najlepszy Przyjacielu mojego Najlepszego Przyjaciela , spraw w Miłości Twojej aby niepotrzebne, pełne pychy słowo, już Go/Cię więcej nie raniło. Jezu cichy i pokornego serca, ufam, że przyjąłeś w darze moją cichą łzę. Przecież wiesz, Ty wiesz, że wolę zamilknąć na wieki niż zranić choćby raz jeszcze.Dopomóż .Maryjo.Duchu Najświętszy, Ty Jeden możesz .Tobie Zawierzam.Zmiłujsię.

   • .... pisze:

    Jezu, Twoja Miłosierna Miłość jest nieskończona, dopomóż.

   • ...s pisze:

    czekam na Wiatr, co rozgoni . Ciemne,skłębione zasłony.Dopomóż, Jezu.

 93. maria pisze:

  Proszę o Dary Ducha św. dla kapłanów:ks.Józefa,ks.Jacka,ks.Jana,ks.Łukasza,ks.Rafała,ks,Adriana,ks.Michała,ks,Łukasza.ks.Sebastiana.

 94. .Ja pisze:

  Miłosierny Jezu.Tak bardzo Cię proszę w intencji, którą znasz tak dobrze.Mówiłam mnóstwo niepotrzebnych słów, uczyniłam mnóstwo niepotrzebnych czynów. Wiem Jedno. Pomyliłam się w tych wszystkich mnóstwach i pogubiłam. Wiem , JESTEŚ TERAZ. Błogosławię Cię, że przypomniałeś i podpowiedziałeś mi Duchu Święty, Boże pokój mego serca … w cudzie zamkniętych rąk, Za pośrednictwem Maryi Niepokalanej, św. Ojca Pio oraz Św. Januarego pozwól mi trwać w TYM cudzie i nie wypuszczać Go z mojego serca.I chociaż to było wczoraj, przecież możesz wszystko. Możesz uczynić wszystko Nowe. Jeśli tylko zechcesz. Oddam wszystkie skarby świata , ale bądź Wola Twoja.

 95. ... pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji … , którą noszę w sercu , za pośrednictwem św.O.Pio.O Komunię i przebłaganie , utwierdzenie w przebaczaniu sercem oraz o Łaskę i Dar.o zrozumienie, jaką pracę powinnam podjąć.w odwadze.

 96. Jasia Serce z Młotkowic pisze:

  Duchu Święty przekaż moje dziękczynienie za to, że syn Adam zachował się jak trzeba. Ciebie Niepokalana bardzo proszę , najpokorniej jak tylko potrafię, o to, by nigdy, przenigdy nie zapomniał o Tobie, bo jesteś Wszechpośredniczką Łask. Wytłumacz, że przebaczenie to Jedno, a prawdy nie da rady zamalować żadnymi pucerkami. Cóż zrobić…jaka jest „każden widzi”. Ojcze, otwieraj na Ducha Świętego, aby nie marnować Twoich Łask, jeśli zechcesz ich udzielić.

 97. Marek pisze:

  Podziękowanie za Modlitwę
  Dziękuję za modlitwę o zdrowie dla naszej nowo narodzonej córeczki Dagmary która została uzdrowiona mocą naszego Pana Jezusa Chrystusa.
  Serdeczne Bóg zapłać.

 98. Doma pisze:

  Jezu, ratuj.Mam nadzieję, że Ty zawsze Maryjo zachowasz jak trzeba.

 99. Niegodna pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie o dobre przygotowanie i przeżycie spowiedzi generalnej. Proszę też o potrzebne łaski i pomoc Ducha Św. dla o.Kamila, o.Sebastiana, o.Marcina ,ks. Marcina i ks. Rafała,proszę też o ochronę Aniołów Stróżów dla tych kapłanów.

 100. .... pisze:

  Panie Jezu Miłosierny, Najlepszy Przyjacielu Mojego Najlepszego Przyjaciela. Proszę Ciebie o błogosławieństwo dla Niego, wszystko to co najlepsze dla niego, także zdrowie. Maryjo, Mamusiu, otulaj i ochraniaj. Duchu Święty przyjmij modlitwę, broń.. i podpowiadaj. W Komunii i przebłaganiu. Jezu, Ty wiesz, Ty wiesz wszystko. O dobrą Nowinę.

 101. .... pisze:

  Boże Ojcze Miłosierny, proszę o obfite Dary Ducha Świętego na każdy dzień życia Mateusza. Maryjo. Mamusiu Boga naszego, Jezusa, otulaj, ochraniaj i wypraszaj, te łaski których tak bardzo potrzebuje.

 102. .... pisze:

  Jezu Miłosierny, Ty, Który wszystkich kochasz, bardzo proszę o Dar Radości, przebaczenia i zawierzenia Tobie, wszystkich nękających Katarzynę spraw, a przede wszystkim niepokojów. Proszę także o odwagę w podjęciu pracy. Aby Matka Boga, Maryja, prowadziła ją do Ciebie Panie, a Duch Święty dopomógł.

 103. m.Robinson pisze:

  o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla kapłanów, których przygarnęło moje serce
  Jezu ufam Tobie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s